Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisz komentarz...
Mascherano to najlepszy gracz pod względem odporności na krytyke ,ponieważ Pep powieżył mu bardzo odpowiedzialne zadanie "Obrońca" wypełnił swoją robote na 100% A jest to najtrudniejsza robota ,gram sam na obronie ,stoper i wiec co mówię:)
0
Panowie popatrzcie,czeka nas moim zdaniem najlepszy (troszkę przesadziłęm) sezon,ponieważ powraca Puyol,Alba za Abidala,oraz Dani Alves dobrze się zapowiada.A moim zdaniem najlepszym powrotem jest Villa,oraz Pedro który parę razy zaskoczył mnie na Euro 2012.Jak sądzicie jaki sezon waszym zdaniem się zapowiada ?
0
sezon nasz!
0
Aby Dani miał swój sezon, jeśli tak to sezon jest nasz!
0
David jak wrócisz w szeregi Barcy będzie lepiej ,czuję że ten sezon jest nasz !
0
Finał... Niemcy ws. Hiszpania.
0
Może ,ale mieć taką szansę z rosją i nie wygrać ,bo powiedzić sobię że z Chechami wygramy i "powalczymy".
0
Szczeże polacy mogli wygrać z rosją i grecją ,aby potem nie robić sobię finału z czechami ,gdzie jak znamy wynik przegraliśmy. Jest mi bardzo przykro "Polacy nic się nie stało, nic się nie stało .Polacy nic się nie stało".Takie hasło będzie u mnię w szkolę .Ale powiecmy sobię prawdę : umiemy zorganizować tekie mistrzostwa jak EURO 2012. Franciszek Smuda ,powinien pozostać w szeregach sztabu szkoleniwoego...co wy o tym sądzicię?Czekam na komętarze do tego postu.
0
Jordi Alba ,może?W barcelonie od przyszłego sezonu.
0
Kto mi powie,że Hiszpania nie wygra Euro 2012.
0
Stroje nie grają !
0
rpako
Tak ,tamte stroję doprowadziły do wygrania Ligi i Ligi Mistrzów ! Oraz zwalczenia choroby Abidala !
0
News do skomętowania strojów na sezon 2012/13 :
Stroje ( u siebie ) podobają mi się.
Stroje ( na wyjeździe ) mogą być ,pierwszy raz widzę taki kolor na koszulkach :)
Jedynie co ,żeby te stroje doprowadziły katalończyków do zwycięstwa w Lidze mistrzów i La Liga.Ocena strojów 8 na 10.
0
Moje typy to: Robin Van Persie oraz David Luiz i David Alaba.A jakie wasze ?
0
Dlaczego ostatnie derby Pepa ,a jak wróci ?:) Może po odpoczynku wróci z nowymi pomysłami ,które znów zadziwią cały świat ! Ja podchodze tak do tego ;z najlepszej strony.
0
Wszystkiego najlepszego Carles!:)
0
Poprawka 2012/13 !
0
tak powodzenia ,i powracaj !
0
Bardzo fajna Relacja Live w nowej odsłonie !!! Bardzo mi się podoba :)
0
Ostatnia akcja FCB .Na 6 !!! Kiedy, ocena graczy ?
0
Co jaki wynik? Panowie !
0
Jaki wynik ,po pierwszej pólowie ?
0
Tak ,stan murawy był negatywny !
0
Dlaczego Pep ,nie postawił na Fabregasa? Moim zdanie. Tello trochę szarpnął !
0
rafals00 Tak serwis nie jest aktualizowany ! np. AC Milan - FC Barcelona
Środa, 28.03.2012, 20:45 Liga Mistrzów: faza pucharowa.
0
Przepraszam * może
0
Tak było by fajnie !!! Morze Barcelona B ?
0
Hahahahaha... 1+ dla gladun
0
Jakiś link z treningu ?
0
JoeBlack
tak Xavi i Iniesta ,nie wystąpią w meczu ! Ale Keita najprawdopodobniej !
Moje ustawienie na mecz :
Pinto - Montaya - Puyol - Mascherano - Muniesa - Thiago - Keita - Fabregas - Pedro - Messi - Alexis. Są to bardzo ważne punkty do zdobycia ! Barcelona nie może przegrać ,wykluczony remis .Tylko wygrana !