0

Dobra wiadomość :)

0

dobra wiadomość o Carlesu !!!

0

Witaj :)

0

należała mu się !!!

0

Pierwsza Argentyna tera Peru ...

0

Jezcze parę dni !

0

Zaobaczymy, jak to im wypadnie w tym sezonie ?

0

Tak żeby nie było kontuzji !!!

0

Puyol musi się wyleczyć do rozponczenia meczów !

0

Messi ( jest najlepszym zawodnikom na świecie :)

0

Oglądałem mecz od poczondku nie do końca .

0

Takie samo zdanie :)

0

W pucharze Hiszpani nie !

0

urodziny

0

tak !!!

krzysiek-fcb-17

0

no

soy17

0

Takie samo zdanie , mam na myśli :)

Bingoo

0

Santo - Nie wiem ? może odejść albo zastać, mi i tak nie robi różnicy .

A mam pytanie ile razy Dos S... grał :

Raz może dwa ?

0

jak zawsze !

0

fcb-anek

Prawda :) : " Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo wygłosić swoją opin "

0

po co to wszysko ... że Cesc został porwany ?

0

ttttaaakkkk ....

0

takiw samo zdanie ...

0

tak cięszko !!!

0

:)

0

tak szkoda nie sądzicie ...

0

superowsko

0

Niewiem jak to skomentować ?

0

Ja nie wiem ? ława bo co innego . Albo będze rozgrywał mecze towarzyskie ...

0

"tak" katallonczyk16

Mojim zdaniem { mecze towarzyskie } są bardo dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?