Maciek2Dani
Dołączył/a: czerwiec 2011
Szprotawa
15 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra wiadomość :)
0
dobra wiadomość o Carlesu !!!
0
Witaj :)
0
należała mu się !!!
0
Pierwsza Argentyna tera Peru ...
0
Jezcze parę dni !
0
Zaobaczymy, jak to im wypadnie w tym sezonie ?
0
Tak żeby nie było kontuzji !!!
0
Puyol musi się wyleczyć do rozponczenia meczów !
0
Messi ( jest najlepszym zawodnikom na świecie :)
0
Oglądałem mecz od poczondku nie do końca .
0
Takie samo zdanie :)
0
W pucharze Hiszpani nie !
0
urodziny
0
tak !!!
krzysiek-fcb-17
0
no
soy17
0
Takie samo zdanie , mam na myśli :)
Bingoo
0
Santo - Nie wiem ? może odejść albo zastać, mi i tak nie robi różnicy .
A mam pytanie ile razy Dos S... grał :
Raz może dwa ?
0
jak zawsze !
0
fcb-anek
Prawda :) : " Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo wygłosić swoją opin "
0
po co to wszysko ... że Cesc został porwany ?
0
ttttaaakkkk ....
0
takiw samo zdanie ...
0
tak cięszko !!!
0
:)
0
tak szkoda nie sądzicie ...
0
superowsko
0
Niewiem jak to skomentować ?
0
Ja nie wiem ? ława bo co innego . Albo będze rozgrywał mecze towarzyskie ...
0
"tak" katallonczyk16
Mojim zdaniem { mecze towarzyskie } są bardo dobre.