MadafakinGuy
Dołączył/a: październik 2014
Świdnica / Wrocław
7 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB szkoda, że nie zrobili teledysku tego gdzieś w jakiejś filharmonii i Połać w smokingu śpiewający to
1
@jacobFCB kiedyś jak miałem stale stany depresyjne spowodowane piciem i ćpaniem to często towarzyszyła mi muzyka Lil Peepa, która de facto bardziej jeszcze mnie dołowała, a obecnie staram się słuchać w momentach smutku czegoś wesołego żeby sobie nastrój poprawić to właśnie BFF albo jakieś klasyczne utwory z klubów z lat 90-2000 jak Gigi d'Agostino albo Akcent Kylie lub ozone :)
2
@majkiii dla mnie goat rapu, ale najbardziej od niego lubię MDBTF oraz Yeezus, płyty które nadal brzmią świeżo, a MDBTF to jest książkowy przykład perfekcjonizmu, tam nawet jeden utwór potrafił być poprawiany sto razy
1
@Encore zaryzykowałbym stwierdzenie, że gdyby zamiast to united trafił do city to by kręcił lepsze statystyki niż KDB
2
@Bogan w 2006 roku był ten finał ligi mistrzów
1
Jedyne co to trzeba liczyć na to, że Lewandowski będzie grał jak w 2020 i Rashford jak w 2022
2
Co te cwele z Bayernu robią, tu jak jest okazja to trzeba ładować w bramkę
7
Ten Upamecano to chyba ichniejszy Araujo xD
0
Nie no Olise to z piłką przy nodze to uczta dla oka
1
Ależ on ma stopę ułożoną
1
Co ten Bayern odpierdala w obronie
4
Bayern za bardzo kombinuje w ataku
0
@tomek8756 ale przecież Tusk i Trzaskowski mieli polskich żołnierzy na Ukrainę wysłać. Gdyby PiS rządził obecnie to nasi żołnierze wraz z Patriotami byłoby już w Iranie
3
@NeroTFP1 oczywiście sekcja komentarzy nie zawiodła, piszą, że Ukraińcy prowokowali do tego xD
2
@Luciano99 od City też mieli dostać wpierdol, a jak się skończyło, ta drużyna ma pakt z diabłem podpisany
0
https://streamable.com/dmtrxd piękne to xD
0
Martin ty flaku barani
4
Wicemistrzostwo Europy baraży też jest ok
0
Jak ktoś mieszka we Wrocławiu to powstał nowy ramen bar na ulicy strońskiej i każdemu, kto lubi japoński rosół to serdecznie polecam miejscówkę :)
2
@PatrychoO właśnie ogrywam 2 raz, pierwszy przechodziłem pod katanę sandevistan, a teraz netrunning i już jestem przy momencie bez odwrotu, ale chcę jeszcze wątki skończyć
3
@kubix05 legenda kina akcji, ale obecnie to życzyć mu przede wszystkim zdrowia, bo gdzieś słyszałem, że demencja go zżera.
3
@damianex10 Araujo jeszcze może zrobić najzabawniejszą rzecz na świecie
0
Taka akcja i tak zjebac
3
@Bykunn ja usłyszałem "jest kurwa" ścianę obok, mam gdzieś w bloku na swoim piętrze fanów Barcelony
0
https://cdn.streamff.one/1b902497.mp4 może mi ktoś powiedzieć co tu się odwaliło xD
0
@Roobo ostatnio o tym rozmyślałem i myślę, że będzie 6.45 jako rekord :)
0
Lakers ładnie dziś grają, jak na ich to całkiem dobrze 3 siedzi
0
Rzucam palenie podejście 10000
0
@NeroTFP1 Sochan teraz w nowym Jorku to nam ściągnie jakiegoś Brunsona może do kadry :D
0
Juventus pokazuje charakter