1

@jacobFCB szkoda, że nie zrobili teledysku tego gdzieś w jakiejś filharmonii i Połać w smokingu śpiewający to

1

@jacobFCB kiedyś jak miałem stale stany depresyjne spowodowane piciem i ćpaniem to często towarzyszyła mi muzyka Lil Peepa, która de facto bardziej jeszcze mnie dołowała, a obecnie staram się słuchać w momentach smutku czegoś wesołego żeby sobie nastrój poprawić to właśnie BFF albo jakieś klasyczne utwory z klubów z lat 90-2000 jak Gigi d'Agostino albo Akcent Kylie lub ozone :)

2

@majkiii dla mnie goat rapu, ale najbardziej od niego lubię MDBTF oraz Yeezus, płyty które nadal brzmią świeżo, a MDBTF to jest książkowy przykład perfekcjonizmu, tam nawet jeden utwór potrafił być poprawiany sto razy

1

@Encore zaryzykowałbym stwierdzenie, że gdyby zamiast to united trafił do city to by kręcił lepsze statystyki niż KDB

2

@Bogan w 2006 roku był ten finał ligi mistrzów

1

Jedyne co to trzeba liczyć na to, że Lewandowski będzie grał jak w 2020 i Rashford jak w 2022

2

Co te cwele z Bayernu robią, tu jak jest okazja to trzeba ładować w bramkę

7

Ten Upamecano to chyba ichniejszy Araujo xD

0

Nie no Olise to z piłką przy nodze to uczta dla oka

1

Ależ on ma stopę ułożoną

1

Co ten Bayern odpierdala w obronie

4

Bayern za bardzo kombinuje w ataku

0

@tomek8756 ale przecież Tusk i Trzaskowski mieli polskich żołnierzy na Ukrainę wysłać. Gdyby PiS rządził obecnie to nasi żołnierze wraz z Patriotami byłoby już w Iranie

3

@NeroTFP1 oczywiście sekcja komentarzy nie zawiodła, piszą, że Ukraińcy prowokowali do tego xD

2

@Luciano99 od City też mieli dostać wpierdol, a jak się skończyło, ta drużyna ma pakt z diabłem podpisany

0

0

Martin ty flaku barani

4

Wicemistrzostwo Europy baraży też jest ok

0

Jak ktoś mieszka we Wrocławiu to powstał nowy ramen bar na ulicy strońskiej i każdemu, kto lubi japoński rosół to serdecznie polecam miejscówkę :)

2

@PatrychoO właśnie ogrywam 2 raz, pierwszy przechodziłem pod katanę sandevistan, a teraz netrunning i już jestem przy momencie bez odwrotu, ale chcę jeszcze wątki skończyć

3

@kubix05 legenda kina akcji, ale obecnie to życzyć mu przede wszystkim zdrowia, bo gdzieś słyszałem, że demencja go zżera.

3

@damianex10 Araujo jeszcze może zrobić najzabawniejszą rzecz na świecie

0

Taka akcja i tak zjebac

3

@Bykunn ja usłyszałem "jest kurwa" ścianę obok, mam gdzieś w bloku na swoim piętrze fanów Barcelony

0

https://cdn.streamff.one/1b902497.mp4 może mi ktoś powiedzieć co tu się odwaliło xD

0

@Roobo ostatnio o tym rozmyślałem i myślę, że będzie 6.45 jako rekord :)

0

Lakers ładnie dziś grają, jak na ich to całkiem dobrze 3 siedzi

0

Rzucam palenie podejście 10000

0

@NeroTFP1 Sochan teraz w nowym Jorku to nam ściągnie jakiegoś Brunsona może do kadry :D

0

Juventus pokazuje charakter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?