1

@spiderman1899 albo Kinder Joy nabić tatarem pod korek, też piękny plan

0

@Herato pomyślałem czarny Arsenal i grał w city to nie było jakiejś dużej konkurencji

4

@Herato Bacary Sagna

2

@Frimpong trzeba dobrze bolida nastawić

7

Cyrk z tym VSC.

1

Tu nie ma co trenować tu trzeba dzwonić

0

@Dankho94isback nowotwór opłucnej jest nieoperacyjny

14

Pewnie pamiętacie jak pisałem, że mój tata zachorował na nowotwór opłucnej i dziękuję Wam za słowa otuchy, ale wczoraj tata ponownie musiał pojechać do szpitala a ja poprosiłem go o wypis który miał i nie jest to wczesne stadium jak mówił, a 4 stopień guza, więc mocno zaawansowany i powiem Wam, że po prostu jest mi ciężko z tym, że patrzę jak tata jest osłabiony.

0

@Destroyer_of_Worlds obstawiam że tym od nowej nadziei, bo chyba Mentzen tym zarządza

0

@gumaz czyli obecnie w naszym społeczeństwie jakieś 6 procent osób wierzy w teorie spiskowe co jest dziwne, bo wydawało mi się zawsze, że jest to jakiś ułamek procenta

14

Jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym, ogromnym!! Spytacie który jest szczęśliwy? Żaden! Jeden jeździ na wózku a drugi ma padaczkę.

2

@clyde erosoman i świnia pornograficzna

2

@Eklerek akurat przewidywałem tę porażkę bo jest trend spadkowy klubu z Liverpoolu

3

@BORO_12 dobra to problem z napastnikiem mamy rozwiązany

1

Hadżar robi wszystko żeby do Red Bulla nie iść

1

My jeszcze to przegramy xD

3

@Roobo ksiądz nie wiedział, że gość tolerancji nie ma wyrobionej i posypał mu taką jak sobie

2

My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio

1

@mmaciass właśnie to był problem Merkel, że uzależniła Niemcy od ruskiego gazu, bo tanio i chciała znormalizować stosunki z tym krajem czego skutki odczuwamy obecnie

0

@macio_944 nigdy nie wziąłbym pająka, który jest w stanie się przebić przez skórę na rękę, niby doświadczeni terraryści umieją przewidywać zachowania tych zwierząt, ale nadal jest to jednak zwierzę prymitywne, które się mocno kieruje instynktami

2

@fart jedyne co możesz to mu przeszkodzić, ale obronić się nie da, gość ma zasięg jak z katapulty, plus niesamowicie szybki release rzutu, plus niesamowicie prowadzi piłkę, więc przy próbie obrony weźmie Cię na łyżwy

1

@Encore jestem w szoku, że gość przy takim wzroście ma taką motorykę, przecież gdyby on grał w latach 90 to by go skazali za czarnoksięstwo

2

@RoberDzik to ja po swojemu, Polska, Niemcy, Argentyna w tej kolejności

0

@clyde krach dup wyznawców konfederacji w stanach byłby tak duży że zwiałoby wieże eiffla xD

3

@MichuZ44 Robercik to był talent czystej wody, a pobyt w renault to był jego peak, bo tamten bolid był średni, a umiał nim kręcić dobre czasy i myślę, że gdyby nie ten dzwon w Andorze to luźno by miał conajmniej jedno wdc

11

@gumaz typowy Polak katolik, Jan Paweł 2 na ustach, a w sercu nienawiść do innych poza nim.

6

@Eklerek i pomyśleć, że Verstappen jest 2 lata starszy tylko od Norrisa to kisne, on wygląda przy Norrisie jak ojciec jeśli chodzi o zachowanie, a duet Mclarena to najbardziej bezjajeczny duet jaki widziałem w F1 xD

4

@macio_944 niektórzy na nocce siedzą

16

@LeszekFCB przecież Nestle to największe śmiecie jakie istnieją w świecie żywienia

3

@Encore piękna sylwetka, wąska talia, a nie wywalony bęben przez HGH

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?