0

@PIWOSZ89 za nazwanie Antonellego z F1 przezwiskiem kogoś, kto jest najniższy statusem w więzieniu

2

Dobry wieczór wracam z tygodniowej banicji

4

@Pedri16Future sąsiedzi muszą mieć z nim cudowne życie

1

@Misiusessi może płyta porysowana

1

@Comentateiro od następnego sezonu mogą mieć problem z salary cap, bo wtedy Holmgren i Williams wchodzą na 40 milionowe kontrakty, ale obecnie jak skład się nie posypie to back to back jest bardzo pewny. Ich siła polega także na świetnych zadaniowcach i praktycznie każdy w tej drużynie jest conajmniej dobry w obronie.

0

@Kgorecki2500 czy do Nadodrze?

1

Znajoma mojej żony mówiła, że u niej w Ikei mają otworzyć specjalną kasę dla konfederatów, gdzie podobno będą nabijać tylko połowę produktów, a resztę będą dostawać za darmo. Do tego cały proceder będzie odbywał się w klimacie silent disco. Oczywiście za ich "zakupy" zapłacimy my, uczciwie pracujący Polacy i Ukraińcy. Będą patrzeć zza parawanu jak jesteśmy dojeni i tupać nóżką w rytm Katiuszy. Ja osobiście mam dość finansowania ich widzimisi i absurdalnych przywilejów.

0

@gumaz chyba kolejka po drwala

1

@tomek8756 warto wspomnieć o ojcu Kryżego, który skazał na śmierć Pileckiego oraz Wawrzeckiego, a o nim samym było przysłowie "Sądzi Kryże będą krzyże"

1

@Eklerek legenda mundialu 2014

1

@Criss18Barca on ma niesamowity przegląd pola jako napastnik, ale to chyba kwestia tego, że zaczynał jako środkowy pomocnik.

36

Na początku roku miałem plan zarobić na giełdzie 20.000 zł do sylwestra. Jest listopad i idzie całkiem nieźle. Do celu brakuje 28437 zł

3

Z raz obranej drogi nie zawracaj w tył

8

@macio_944 niektórzy zapomnieli co się działo w Polsce przed wejściem do UE. 20 procentowe bezrobocie, pensje raczej 3 cyfrowe, sporo drobnej przestępczości, na szczęście po wejściu do UE dużo naszej patologii wyjechało na zachód.

4

@Starrk odpowiednie słowa dla prezydenta USA, a jeszcze rednecki będą się tym jarać, że haha śmieszek

1

@fart oczywiście że tak, ewentualnie na podwórku, który jest chroniony płotem żeby piesek nie uciekł

1

@clyde jest taka nagonka na psy, że jakie to bez smyczy zabójcze, a jestem pewien, że w przeciągu ostatnich 10 lat myśliwy więcej razy zabił innego człowieka niż właśnie jakiś piesek

2

@Kozinho. Jest szkodnikiem, bo ma tezy oparte o fakty w przeciwieństwie do ludzi, którzy mówią jaki to on kłamcą

2

@BorzyKrzys żeby to była prawda

1

@VegetaPolska sam Dexter był genialnym serialem, ale tak do 4 sezonu, potem równia pochyla w dół, 7 i 8 oglądałem z niesmakiem, ale dużo ludzi mi poleca original sin

1

@gumaz ogur albo zaczadzony umysł

3

@Comentateiro to jest człowiek chory z nienawiści, on latami ścigał (nie wiem czy nadal tego nie robi) tego lekarza, który wg jego mniemania zabił mu ojca

1

@lajcior w miesiąc gówno zrobisz, a jak chcesz jak najszybciej urosnąć to polecam trenbolon z testosteronem, ale regularnie badaj krew wtedy i próby wątrobowe, bo te środki zagęszczają krew bardzo, a tren siada na nerki

1

@michal26 ja go lubię, ale to może dlatego że cenię walczaków na boisku

0

@michal26 warto dodać, że Smart dołączyl do drużyny, a on wnosi dużo wartości dodanej do gry w obronie

0

Pierwszy raz w życiu przechodzę mass effect I jaka ta gra jest wybitna

0

@Peciak jeśli dani specjaliście mówią o tym w czym są specjalistami to z chęcią będę oglądać, a jeśli psychiatra mówi o skuteczności szczepionek to nie będę oglądać ;)

0

@Popitek12 ostatnio mniej, bo mam tatą satysfakcjonującą mnie kolekcje, praktycznie na każdą okazję

0

To ten dzień w roku, gdzie encre noire jako zapach pasuje idealnie

3

Proszę państwa, Wysoki Sądzie… To jest profesor Rafał Wilczur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?