MadafakinGuy
Dołączył/a: październik 2014
Świdnica / Wrocław
7 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 GTA San Andreas oraz RDR2
0
@NieObiektywny88 w wydobyciu nie ma mowy o ETS, bo on bierze udział w przypadku użycia tego środka do energii elektrycznej, na tak wysokie koszty wpływają trudne warunki geologiczne (nie licząc kopalni w Łęcznej), niższa wydajność produkcji oraz wysoki udział wynagrodzeń w ogólnych wydatkach
3
@mmaciass https://fakenews.pl/srodowisko/niemcy-nie-rozbieraja-wiatrakow-z-powodu-ich-nieoplacalnosci/ tutaj masz wyjaśnienie ;)
0
@IMBALEO nawet bez opłat unijnych wychodzi drożej, dolicz jeszcze dopłaty do kopalń z państwa, które kosztują 180 zł za MWh, plus koszt techniczny OZE wynosi 175-195 zł, a nie 444 zł jak napisałeś
4
@IMBALEO https://portaltechnologiczny.pl/zielony-lad-do-zmiany-mozliwe-ale-wegiel-nawet-bez-niego-jest-najdrozszy/ trochę Ci się pomyliło, tutaj nawet jest uwzględnienie bez zielonego ładu.
10
@mmaciass oczywiście tylko polski węgiel, on najtańszy, wydobycie jego to tylko 920 zł za tonę, a sami jako państwo wydajemy rokrocznie 7-9 mld zł na dotacje tych kopalni (ironia)
0
@esem91 narzędzie żeby odwrócić uwagę i powiedzieć ludziom, że to Niemcy są naszym wrogiem i podrzucają nam świnie ciągle
45
Trzymajcie kciuki, bo dziś mój tata ma zabieg usunięcia guzów na opłucnej, jeśli jest ktoś wierzący to może się pomodlić w intencji mojego taty.
2
Może wojny nie chciał, ale tylko chciał pokojowo zająć Polskę(to jest ironia jak coś), niech ten Leszek z Korwinem partie założy, bo odklejenie podobne na punkcie malarza.
0
@Encore plus jego zwinność przy jego wzroście to też coś niespotykanego, a oglądanie Duranta gdy jest w formie to jest najlepsza koszykarska uczta
0
@Tomaszekkkkk nigdzie nie napisałem, że są wzorowi, owszemx część z nich robi bydło, ale jest to mniejszość zdecydowana, ale tych co robią bydło to bym deportował w diabły i jak tutaj są chojrakami to na froncie też mogą
1
https://music.
2
@Encore KD to chyba najlepszy ofensywny gracz w historii pod względem bycia groźnym niezależnie od odległości od kosza, genialny midrange, trójkę wali jak szalony i jego hesi pull up to poezja
1
@JohnKennedy efekt działania ruskiej propagandy, widać co ona zrobiła w UK oraz w Niemczech, w Polsce antagonizuje się Ukraińców jako zło wcielone
2
@L4ngusta kupuje w lumpie
3
Ten Wirtz na razie to cienki jak sznurek od snopowiązałki
1
@Konradowskyy kiedyś chyba świętej pamięci Orest Lenczyk powiedział, że jak się strzeli samobója w 1 minucie to głupia bramkę ma się za sobą, a potem jest 89 minut na odrobienie tego wyniku
0
Where's Barbara with big titties and Stephanie who sucks like a vacuum?
1
Kupiłem sobie GTA 4 z tymi dodatkami i powiem Wam że dawno nic mnie tak nie wciągnęło, moim zdaniem najlepsza część z całej serii
50
Dziś się dowiedziałem, że mój tata ma raka opłucnej złośliwego, bo tydzień temu ponad trafił do szpitala z wodą w płucach i z pozytywów to jest on we wczesnym stadium i będą mu to operować w przyszłym tygodniu a mi jest cholernie źle z tym.
1
@jacobFCB moim ulubionym szachista jest świętej pamięci Michail Tal, gość grał bardzo niestandardowo oraz jego poświęcenia figur już są legendarne
2
@HarveySpecter nie miałem nigdy wsparcia bogatych Rosjan jeśli chodzi o budowanie fortuny od zera
4
@HarveySpecter został miliarderem, bo ojciec zostawił mu w spadku jakieś 400 mln dolarów, przy czym zbankrutował jakieś 7 razy.
0
@jacobFCB pamiętam jak to zagrali w Chorzowie 2 lata temu, straszne ciarki na plecach miałem po tym
8
@fart a potem ten ich idol rozkładał czerwony dywan przed Putinem
11
@Lanosss wilki, które się odstrzeliwuje w ciągu ostatnich 20 lat na świecie zabiły około 25 osób, z czego 15 z tych osób nie zmarły x powodu zagryzienia, a wścieklizny, w ciągu ostatnich 15 lat w samej Polsce myśliwi zabili 30 ludzi.
0
@lithotripter czarna kawa i papieros typu Marlboro czerwony
0
Śniadanie w stylu bałkańskim
6
Mruczenie kota to jeden z najprzyjemniejszych dźwięków
0
@PatrychoO ale gówno