2

@Popitek12 GTA San Andreas oraz RDR2

0

@NieObiektywny88 w wydobyciu nie ma mowy o ETS, bo on bierze udział w przypadku użycia tego środka do energii elektrycznej, na tak wysokie koszty wpływają trudne warunki geologiczne (nie licząc kopalni w Łęcznej), niższa wydajność produkcji oraz wysoki udział wynagrodzeń w ogólnych wydatkach

0

@IMBALEO nawet bez opłat unijnych wychodzi drożej, dolicz jeszcze dopłaty do kopalń z państwa, które kosztują 180 zł za MWh, plus koszt techniczny OZE wynosi 175-195 zł, a nie 444 zł jak napisałeś

4

@IMBALEO https://portaltechnologiczny.pl/zielony-lad-do-zmiany-mozliwe-ale-wegiel-nawet-bez-niego-jest-najdrozszy/ trochę Ci się pomyliło, tutaj nawet jest uwzględnienie bez zielonego ładu.

10

@mmaciass oczywiście tylko polski węgiel, on najtańszy, wydobycie jego to tylko 920 zł za tonę, a sami jako państwo wydajemy rokrocznie 7-9 mld zł na dotacje tych kopalni (ironia)

0

@esem91 narzędzie żeby odwrócić uwagę i powiedzieć ludziom, że to Niemcy są naszym wrogiem i podrzucają nam świnie ciągle

45

Trzymajcie kciuki, bo dziś mój tata ma zabieg usunięcia guzów na opłucnej, jeśli jest ktoś wierzący to może się pomodlić w intencji mojego taty.

2

Może wojny nie chciał, ale tylko chciał pokojowo zająć Polskę(to jest ironia jak coś), niech ten Leszek z Korwinem partie założy, bo odklejenie podobne na punkcie malarza.

0

@Encore plus jego zwinność przy jego wzroście to też coś niespotykanego, a oglądanie Duranta gdy jest w formie to jest najlepsza koszykarska uczta

0

@Tomaszekkkkk nigdzie nie napisałem, że są wzorowi, owszemx część z nich robi bydło, ale jest to mniejszość zdecydowana, ale tych co robią bydło to bym deportował w diabły i jak tutaj są chojrakami to na froncie też mogą

1

https://music.

uwielbiam ten utwór, imo jeden z najlepszych w polskim rapie kiedykolwiek

2

@Encore KD to chyba najlepszy ofensywny gracz w historii pod względem bycia groźnym niezależnie od odległości od kosza, genialny midrange, trójkę wali jak szalony i jego hesi pull up to poezja

1

@JohnKennedy efekt działania ruskiej propagandy, widać co ona zrobiła w UK oraz w Niemczech, w Polsce antagonizuje się Ukraińców jako zło wcielone

2

@L4ngusta kupuje w lumpie

3

Ten Wirtz na razie to cienki jak sznurek od snopowiązałki

1

@Konradowskyy kiedyś chyba świętej pamięci Orest Lenczyk powiedział, że jak się strzeli samobója w 1 minucie to głupia bramkę ma się za sobą, a potem jest 89 minut na odrobienie tego wyniku

0

Where's Barbara with big titties and Stephanie who sucks like a vacuum?

1

Kupiłem sobie GTA 4 z tymi dodatkami i powiem Wam że dawno nic mnie tak nie wciągnęło, moim zdaniem najlepsza część z całej serii

50

Dziś się dowiedziałem, że mój tata ma raka opłucnej złośliwego, bo tydzień temu ponad trafił do szpitala z wodą w płucach i z pozytywów to jest on we wczesnym stadium i będą mu to operować w przyszłym tygodniu a mi jest cholernie źle z tym.

1

@jacobFCB moim ulubionym szachista jest świętej pamięci Michail Tal, gość grał bardzo niestandardowo oraz jego poświęcenia figur już są legendarne

2

@HarveySpecter nie miałem nigdy wsparcia bogatych Rosjan jeśli chodzi o budowanie fortuny od zera

4

@HarveySpecter został miliarderem, bo ojciec zostawił mu w spadku jakieś 400 mln dolarów, przy czym zbankrutował jakieś 7 razy.

0

@jacobFCB pamiętam jak to zagrali w Chorzowie 2 lata temu, straszne ciarki na plecach miałem po tym

8

@fart a potem ten ich idol rozkładał czerwony dywan przed Putinem

11

@Lanosss wilki, które się odstrzeliwuje w ciągu ostatnich 20 lat na świecie zabiły około 25 osób, z czego 15 z tych osób nie zmarły x powodu zagryzienia, a wścieklizny, w ciągu ostatnich 15 lat w samej Polsce myśliwi zabili 30 ludzi.

0

@lithotripter czarna kawa i papieros typu Marlboro czerwony

0

Śniadanie w stylu bałkańskim

6

Mruczenie kota to jeden z najprzyjemniejszych dźwięków

0

@PatrychoO ale gówno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?