MadafakinGuy
Dołączył/a: październik 2014
Świdnica / Wrocław
7 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juventus pokazuje charakter
2
Wow strzeliliśmy gola jako pierwsi
0
@aldewir to musi być bardzo stary pies jak przeżył Czechosłowację
1
@Eklerek Newey raz na 11 lat robi kompletny fakap, 2004 McLaren, 2015 red Bull I 2026 Aston Martin
5
Srebro i brąz jak Małysz w Salt Lake City (。◕‿‿◕。)
0
@KujawiakA dwie sztuki z pączkarni, takie z różanym nadzieniem
1
@kubix05 Aduriz nam chyba w superpucharze w 2015 lub 16 załadował hat tricka
3
@draxidox zapewne korzystają z pomocy psychologów, ale żaden psycholog nie lata za nimi
2
Bernal ty kocie
0
Kounde pokraka straszny
2
Marcus dziś ładnie
0
@jacobFCB o panie, całe lata tego nie widziałem
1
@LeszekFCB cudowny artysta
1
@michal26 twarda defensywa w ich rozumowaniu to że tam se w łeb dali, albo poszedł flagrant foul, obecna obrona jest na znacznie wyższym poziomie, ponieważ broni się bardziej w sposób biegany niż tylko stanie przy trumnie, poza tym kiedyś nie można było podwajać i tamte mecze ogląda się jakby w slow mo xD
1
@michal26 LeBron w Miami to była prawdziwa bestia, peak atletyzmu połączony z rozegraniem plus wtedy jeszcze bronił bardzo dobrze i ten pamiętny game 6 z Bostonem, gdzie zabił ich po prostu. Bawi mnie też gadanie ludzi, którzy mówią, że on w latach 90 byłby średniakiem, a ja myślę on by tam rządził po prostu z swoimi warunkami fizycznymi i przeglądem
1
@michal26 dziad z Akron nadal dowozi, po prostu fenomen jako zawodnik, nie było nigdy chyba w historii zawodnika, który kilkukrotnie zmieniał swój styl gry i w każdym był co najmniej bardzo dobry.
0
Robert ale do tej bramki to w drugiej połowie
0
@jacobFCB o witam szanownego kolegę, akurat średnio lubię ten zespół. A jak u Ciebie życie obecnie, wszystko ok w nowym roku?
1
@michal26 znowu w clutch odpalą
1
Żyło mi się dobrze. Zachód słońca w piękny, letni dzień, zapach świeżo skoszonej trawy, głosy bawiących się dzieci. Dom po drugiej stronie rzeki – w Jersey. Piękna żona i córeczka. Amerykański sen który się ziścił. Ale sny lubią zamieniać się w koszmary, gdy tylko odwrócisz wzrok.
1
@Dosq Andre Villas Boas
1
@Safrani to taki pierwszy popularny film, który pokazał alkoholika nie jako żula spod żabki, a gościa, który ma poważne stanowisko, jest ogólnie szanowany.
6
1
@Eklerek ale to była promocja dla City
2
@Giwera to był styl Floyda, skrajna defensywa, uniki, niesamowite IQ w ringu
1
@NeroTFP1 dożywocie to za mało dla tych śmieci
1
@lajcior od początku 2025 roku zostałem abstynentem i to była najlepsza decyzja jaką mogłem zrobić
17
@NeroTFP1 dlaczego ci wszyscy co tak nawalają na Ukraińców wyglądają jakby mieli fas i niezbyt duży iloraz inteligencji
7
@Hellrider czyli konfederacja i konfederacja korony polskiej w pasiaki. Jestem za!
1
@michal26 no właśnie ja obecnie zapytałem terapeutki czy nie zrobiłaby mi diagnozy, bo ona ma certyfikaty na diagnozy różne i zobaczymy, bo ja mam cholerny problem z koncentracją i odbieraniem myślami, a od ponad roku jestem na SSRI, bo były myśli niefajne