0

Juventus pokazuje charakter

2

Wow strzeliliśmy gola jako pierwsi

0

@aldewir to musi być bardzo stary pies jak przeżył Czechosłowację

1

@Eklerek Newey raz na 11 lat robi kompletny fakap, 2004 McLaren, 2015 red Bull I 2026 Aston Martin

5

Srebro i brąz jak Małysz w Salt Lake City (。◕‿‿◕。)

0

@KujawiakA dwie sztuki z pączkarni, takie z różanym nadzieniem

1

@kubix05 Aduriz nam chyba w superpucharze w 2015 lub 16 załadował hat tricka

3

@draxidox zapewne korzystają z pomocy psychologów, ale żaden psycholog nie lata za nimi

2

Bernal ty kocie

0

Kounde pokraka straszny

2

Marcus dziś ładnie

0

@jacobFCB o panie, całe lata tego nie widziałem

1

@LeszekFCB cudowny artysta

1

@michal26 twarda defensywa w ich rozumowaniu to że tam se w łeb dali, albo poszedł flagrant foul, obecna obrona jest na znacznie wyższym poziomie, ponieważ broni się bardziej w sposób biegany niż tylko stanie przy trumnie, poza tym kiedyś nie można było podwajać i tamte mecze ogląda się jakby w slow mo xD

1

@michal26 LeBron w Miami to była prawdziwa bestia, peak atletyzmu połączony z rozegraniem plus wtedy jeszcze bronił bardzo dobrze i ten pamiętny game 6 z Bostonem, gdzie zabił ich po prostu. Bawi mnie też gadanie ludzi, którzy mówią, że on w latach 90 byłby średniakiem, a ja myślę on by tam rządził po prostu z swoimi warunkami fizycznymi i przeglądem

1

@michal26 dziad z Akron nadal dowozi, po prostu fenomen jako zawodnik, nie było nigdy chyba w historii zawodnika, który kilkukrotnie zmieniał swój styl gry i w każdym był co najmniej bardzo dobry.

0

Robert ale do tej bramki to w drugiej połowie

0

@jacobFCB o witam szanownego kolegę, akurat średnio lubię ten zespół. A jak u Ciebie życie obecnie, wszystko ok w nowym roku?

1

@michal26 znowu w clutch odpalą

1

Żyło mi się dobrze. Zachód słońca w piękny, letni dzień, zapach świeżo skoszonej trawy, głosy bawiących się dzieci. Dom po drugiej stronie rzeki – w Jersey. Piękna żona i córeczka. Amerykański sen który się ziścił. Ale sny lubią zamieniać się w koszmary, gdy tylko odwrócisz wzrok.

1

@Dosq Andre Villas Boas

1

@Safrani to taki pierwszy popularny film, który pokazał alkoholika nie jako żula spod żabki, a gościa, który ma poważne stanowisko, jest ogólnie szanowany.

6

uwielbiam ten film, w dużej mierze dzięki temu filmowi podjąłem się abstynencji

1

@Eklerek ale to była promocja dla City

2

@Giwera to był styl Floyda, skrajna defensywa, uniki, niesamowite IQ w ringu

1

@NeroTFP1 dożywocie to za mało dla tych śmieci

1

@lajcior od początku 2025 roku zostałem abstynentem i to była najlepsza decyzja jaką mogłem zrobić

17

@NeroTFP1 dlaczego ci wszyscy co tak nawalają na Ukraińców wyglądają jakby mieli fas i niezbyt duży iloraz inteligencji

7

@Hellrider czyli konfederacja i konfederacja korony polskiej w pasiaki. Jestem za!

1

@michal26 no właśnie ja obecnie zapytałem terapeutki czy nie zrobiłaby mi diagnozy, bo ona ma certyfikaty na diagnozy różne i zobaczymy, bo ja mam cholerny problem z koncentracją i odbieraniem myślami, a od ponad roku jestem na SSRI, bo były myśli niefajne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?