0

@Bolton także widziałem, dużo krwi stracił, więc szansę marne

1

@Kgorecki2500 kupilem niedawno i świetna gra

0

@Encore dla mnie obaj są na równi jeśli chodzi o poziom gry i sam osobiście mam ich na równi jeśli chodzi o jakiekolwiek rankingi, kto jest najlepszym koszykarzem w dziejach

1

@Eklerek o perchał xD

3

ależ algorytm YouTube mnie pozytywnie zaskoczył

0

@RoberDzik miałem kilkukrotnie, zawsze w sytuacjach, gdzie moja psychika była w złym stanie

2

@clyde dla osób zaszczepionych nie jest groźne ;)

5

Ogólnie mam pomysł na teleturniej, że bierze się 20 rodzin z zaszczepionymi i niezaszczepionymi dziećmi na wyspę, zapewnia się im dach nad głową, jedzenie, oraz wpuszcza się im coś niegroźnego jak polio czy ospa prawdziwa i zwyciescy tego reality show w nagrodę mają jakieś nagrody typu wyjazd do juraty na 2 tygodnie

1

@Kessie życie ucieka jak olej z Vteca

3

@Eklerek Mandanda miał świetne momenty

1

@mordini123 ani razu

2

@kubix05 i jeszcze mizeria do tego

0

@Eklerek pogra z 3 lata tam, zarobi tyle, że jego 3 pokolenia tego nie przejedzą i wróci do Europy

1

@Kinginiesta zauważyłem, że pisowcom i konfederatom można więcej, oni mogą cały czas pluć na Twitterze na innych, a jak im ktoś odpowie ich własnym językiem to nagle jak tak można

2

@Starrk wow, ludzie uprawiają seks

0

Panie Mateuszu Pinionszku, wybaczam ze po polsku nie mowisz

1

0

@Danny Gaucho Miura jaki współczynnik bramek do meczów :O

0

@Safrani może nie ma aerodynamiki, ale za to ma zespół chorób spowodowanych jego pokracznym wyglądem

1

9

@NeroTFP1 i człowiek, który 3 raz z rzędu nie potrafi złożyć sprawozdania finansowego swojej partii miałby zarządzać finansami tego kraju xX

1

@MessiForeverTheBest Trump chyba miał udar, ale to ukrywają, a do tego czasu Bidena miał zjeść rak, a chłop nadal żyje i w miarę wygląda

13

Mój tata wczoraj wyszedł ze szpitala a jutro będzie miał 1 chemioterapię

0

@RafiVeB patrząc na to, że wyciągnęła mnie ze skrajnego gówna życiowego spowodowanego alkoholizmem i narkomanią to mogę w ten sposób się jej poświęcić

2

@gumaz dziewczyna mi się przeziębiła i jesteśmy przywiązani do domu :/

1

@Herato nikt z nich nie urodził się w Polsce

4

@Kozinho. Tusk nigdy nie gadał, że będą reparacje od Niemiec. Poza tym my otrzymaliśmy je w 1953 roku, ale ZSRR wszystko zagarnęło, a sama Polska w 2006 roku oficjalnie zrzekła się tych reparacji (wtedy rządził PiS)

4

@tbas jak widziałem tam fikołki kancelarii, która go broni to jeszcze lepsza beka jest, że to niby miało nauczyć dziecko, że nic nie jest za darmo i na to trzeba zasłużyć xD

0

I widzisz jak śmiesznie kubuś?
-Co jest śmiesznie?
Pchły tak śmiesznie strzelają jak się je ściska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?