MadafakinGuy
Dołączył/a: październik 2014
Świdnica / Wrocław
7 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bolton także widziałem, dużo krwi stracił, więc szansę marne
0
https://twittpr.com/AZ_Intel_/status/1965849234969887188?t=mEJgTKXrqGC7Vl0qTQAa0w o kurde
1
@Kgorecki2500 kupilem niedawno i świetna gra
0
@Encore dla mnie obaj są na równi jeśli chodzi o poziom gry i sam osobiście mam ich na równi jeśli chodzi o jakiekolwiek rankingi, kto jest najlepszym koszykarzem w dziejach
1
@Eklerek o perchał xD
3
0
@RoberDzik miałem kilkukrotnie, zawsze w sytuacjach, gdzie moja psychika była w złym stanie
2
@clyde dla osób zaszczepionych nie jest groźne ;)
5
Ogólnie mam pomysł na teleturniej, że bierze się 20 rodzin z zaszczepionymi i niezaszczepionymi dziećmi na wyspę, zapewnia się im dach nad głową, jedzenie, oraz wpuszcza się im coś niegroźnego jak polio czy ospa prawdziwa i zwyciescy tego reality show w nagrodę mają jakieś nagrody typu wyjazd do juraty na 2 tygodnie
1
@Kessie życie ucieka jak olej z Vteca
3
@Eklerek Mandanda miał świetne momenty
1
@mordini123 ani razu
2
@kubix05 i jeszcze mizeria do tego
0
@Eklerek pogra z 3 lata tam, zarobi tyle, że jego 3 pokolenia tego nie przejedzą i wróci do Europy
1
@Kinginiesta zauważyłem, że pisowcom i konfederatom można więcej, oni mogą cały czas pluć na Twitterze na innych, a jak im ktoś odpowie ich własnym językiem to nagle jak tak można
2
@Starrk wow, ludzie uprawiają seks
0
Panie Mateuszu Pinionszku, wybaczam ze po polsku nie mowisz
1
@LeoMessiiBarcaPepa przepada
0
@Danny Gaucho Miura jaki współczynnik bramek do meczów :O
0
@Safrani może nie ma aerodynamiki, ale za to ma zespół chorób spowodowanych jego pokracznym wyglądem
1
@Lanosss
9
@NeroTFP1 i człowiek, który 3 raz z rzędu nie potrafi złożyć sprawozdania finansowego swojej partii miałby zarządzać finansami tego kraju xX
1
@MessiForeverTheBest Trump chyba miał udar, ale to ukrywają, a do tego czasu Bidena miał zjeść rak, a chłop nadal żyje i w miarę wygląda
13
Mój tata wczoraj wyszedł ze szpitala a jutro będzie miał 1 chemioterapię
0
@RafiVeB patrząc na to, że wyciągnęła mnie ze skrajnego gówna życiowego spowodowanego alkoholizmem i narkomanią to mogę w ten sposób się jej poświęcić
2
@gumaz dziewczyna mi się przeziębiła i jesteśmy przywiązani do domu :/
1
@Herato nikt z nich nie urodził się w Polsce
4
@Kozinho. Tusk nigdy nie gadał, że będą reparacje od Niemiec. Poza tym my otrzymaliśmy je w 1953 roku, ale ZSRR wszystko zagarnęło, a sama Polska w 2006 roku oficjalnie zrzekła się tych reparacji (wtedy rządził PiS)
4
@tbas jak widziałem tam fikołki kancelarii, która go broni to jeszcze lepsza beka jest, że to niby miało nauczyć dziecko, że nic nie jest za darmo i na to trzeba zasłużyć xD
0
I widzisz jak śmiesznie kubuś?
-Co jest śmiesznie?
Pchły tak śmiesznie strzelają jak się je ściska