1

Na rowerze samolotem :D

1

Od razu słyszę w głowie głos Szpakowskiego :)

0

A jaki pakiet? Bo ten kanał jest tylko dla abonentów którzy posiadają pakiet Extra + i wyższy :)

0

Zazwyczaj same powtórki :) Główne mecze są na pierwszych trzech kanałach także nie jest najgorzej :)

0

Było nie raz że chyba do końca roku lub dalej jest tylko dla abonentów NC+ :)

0

Ekspertem nie jestem, ale próbę mogę podjąć :D Napisz na priv czego potrzebujesz i pomyślimy :)

18

Po co Ci trening 2.5 godzinny? Zajedziesz się na momencie... Godzinny trening siłowy to już jest wystarczający... A Ty jeszcze chcesz biegać po 1.5 h... Po miesiącu takich ćwiczeń nie będzie Ci się chciało dosłownie nic.. Ja osobiście ćwiczę 3 razy w tygodniu i po każdym treningu siłowym robie krótkie cardio (20 minut , jeśli jestem na redukcji) i roluje się po treningu i tyle.

PS. Nie wiem co to za "kompleksowy " trening skoro trenujesz tylko ramiona i brzuch :OO

Pomyśl o zmianie tego trenera...

Pozdrawiam i szerokości :)

0

Ja tak i posiadam, jednak kolega @sylwestr chyba jednak nie bd miał...

0

Extra + bodajże :D

0

Ja również mam NC+ i mam 4 kanał od Eleven :)

21

Henry czy Sachez nie błyszczeli?? No nie... Dla mnie osobiście Henry to jeden z lepszych transferów jakie przeprowadziła Barca... Ale ok szanuje Twoje zdanie :)

0

Fakt również uważam że Messi powinien troszkę odpocząć ale nie kraczcie od razu najgorszego... Przecież każdy piłkarz jest pod okiem wielu specjalistów i lekarzy więc jeśli było by coś nie tak to nikt nie ryzykowałby gry z kontuzją...

0

Siema potrzebuje pomocy. Musze na studia ogarnąć prezentacje, film (max 7 minut) który zachęci młodsze dzieciaki do chęci uczestnictwa w zajęciach programowania.. Do tego mam użyć wszystko co związane z LEGO MINDSTORMS. Macie może jakiś ciekawy pomysł w jakim klimacie to zrobić? Mam pewien pomysł w głowie ale szukam też innych punków odniesienia :)

0

Dokładnie :D Ale śmierć Optimusa nie była już tak przyjemna... :/

0

Oczywiście. Mam podobnie :D Najbardziej lubię głoś Optimusa. Fakt nie jest to może mega ambitne kino ale efekty robią robotę. Ja osobiście najbardziej lubię drugą cześć tj. Zemsta Upadłych.

0

Sprawdź silniczek krokowy i EGR... Niestety ekologia w dieslach siada dość często...

1

Ja piłem różne ale najlepiej smakowało mi ananas+mango :D Wszystko zależy od producenta...

0

Stare piękne czasy... Chyba nie będzie już nigdy takiego zawodnika jakim był R10 ://

7

Widać że dobry chłopak!

0

Już go lubie :D

1

Paulinho w 11 kosztem Roberto? No chyba nie..

0

Misiaczek musi być nasz..

0

A może "rzadka choroba " go złapała :D

0

A śmiali się z Perezowego faksu.. A tutaj nie lepiej...

0

Antek to taki francuski Jacyków :D

0

A u nas na stronie cisza i nie widać : Benzema Fichado :D

1

Tiki taka tiki taka tiki taka :D Mistrz :)

0

To właśnie dzięki temu Panu pokochałem Barcelone :)

0

O skurw*syn :D Fakt, zdrowe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?