Majestic
Dołączył/a: listopad 2015
GKW
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na rowerze samolotem :D
1
Od razu słyszę w głowie głos Szpakowskiego :)
0
A jaki pakiet? Bo ten kanał jest tylko dla abonentów którzy posiadają pakiet Extra + i wyższy :)
0
Zazwyczaj same powtórki :) Główne mecze są na pierwszych trzech kanałach także nie jest najgorzej :)
0
Było nie raz że chyba do końca roku lub dalej jest tylko dla abonentów NC+ :)
0
Ekspertem nie jestem, ale próbę mogę podjąć :D Napisz na priv czego potrzebujesz i pomyślimy :)
18
Po co Ci trening 2.5 godzinny? Zajedziesz się na momencie... Godzinny trening siłowy to już jest wystarczający... A Ty jeszcze chcesz biegać po 1.5 h... Po miesiącu takich ćwiczeń nie będzie Ci się chciało dosłownie nic.. Ja osobiście ćwiczę 3 razy w tygodniu i po każdym treningu siłowym robie krótkie cardio (20 minut , jeśli jestem na redukcji) i roluje się po treningu i tyle.
PS. Nie wiem co to za "kompleksowy " trening skoro trenujesz tylko ramiona i brzuch :OO
Pomyśl o zmianie tego trenera...
Pozdrawiam i szerokości :)
0
Ja tak i posiadam, jednak kolega @sylwestr chyba jednak nie bd miał...
0
Extra + bodajże :D
0
Ja również mam NC+ i mam 4 kanał od Eleven :)
21
Henry czy Sachez nie błyszczeli?? No nie... Dla mnie osobiście Henry to jeden z lepszych transferów jakie przeprowadziła Barca... Ale ok szanuje Twoje zdanie :)
0
Fakt również uważam że Messi powinien troszkę odpocząć ale nie kraczcie od razu najgorszego... Przecież każdy piłkarz jest pod okiem wielu specjalistów i lekarzy więc jeśli było by coś nie tak to nikt nie ryzykowałby gry z kontuzją...
0
Siema potrzebuje pomocy. Musze na studia ogarnąć prezentacje, film (max 7 minut) który zachęci młodsze dzieciaki do chęci uczestnictwa w zajęciach programowania.. Do tego mam użyć wszystko co związane z LEGO MINDSTORMS. Macie może jakiś ciekawy pomysł w jakim klimacie to zrobić? Mam pewien pomysł w głowie ale szukam też innych punków odniesienia :)
0
Dokładnie :D Ale śmierć Optimusa nie była już tak przyjemna... :/
0
Oczywiście. Mam podobnie :D Najbardziej lubię głoś Optimusa. Fakt nie jest to może mega ambitne kino ale efekty robią robotę. Ja osobiście najbardziej lubię drugą cześć tj. Zemsta Upadłych.
0
Sprawdź silniczek krokowy i EGR... Niestety ekologia w dieslach siada dość często...
1
Ja piłem różne ale najlepiej smakowało mi ananas+mango :D Wszystko zależy od producenta...
0
Stare piękne czasy... Chyba nie będzie już nigdy takiego zawodnika jakim był R10 ://
7
Widać że dobry chłopak!
0
Już go lubie :D
1
Paulinho w 11 kosztem Roberto? No chyba nie..
0
Misiaczek musi być nasz..
0
A może "rzadka choroba " go złapała :D
0
A śmiali się z Perezowego faksu.. A tutaj nie lepiej...
0
Antek to taki francuski Jacyków :D
0
A u nas na stronie cisza i nie widać : Benzema Fichado :D
1
Tiki taka tiki taka tiki taka :D Mistrz :)
0
To właśnie dzięki temu Panu pokochałem Barcelone :)
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_pRCJEdnmKAxhRCWZoUUtRY1ocf27gy24.jpg
0
O skurw*syn :D Fakt, zdrowe :D