0

Zawsze można powalczyć o zakup i pozostawienie w obecnym klubie gdzie dostanie dużo minut na grę. Póki co nasz zarząd kombinuje na krótką metę a za kilka lat obudzą się z ręką w nocniku bo wszyscy młodzi i wartościowi piłkarze będą już w innych wielkich klubach.

0

Tylko ilu wartościowych mamy tych ŚP?! Policzyłeś?!

0

Jak nie może być tłoczno?! Musi być jakaś alternatywa w przypadku kontuzji jakiegokolwiek z zawodników.. Chcesz mieć powtórkę z PO?

0

Najpierw masa, w sezonie będzie rzeźbił.. Proste :D

0

No to może być ciężko :/ Chyba że skusisz się na coś mniejszego np na 147 :D W tej kasie coś już powinno być

2

Po poście mam pomysł na Twój avatar( bo póki co jest pustka) : http://dinoanimals.pl/wp-content/uploads/2013/09/Nosacz.jpg
Oczywiście z dystansem proszę :D

1

Policz kalorie za dnia jakie spożywasz.. To podstawa. Tobie może wydawać się że jesz dużo a jak przyjdzie co do czego to bd to np 2000 kcal co przy Twoim wzroście i wieku jest dużo za mało. Jeżeli chcesz nabrać masy mięśniowej nie tracąc na tym dynamiki to nie będzie to krótki i łatwy okres. Bo nie sztuką jest się "zalać"... Złożone węgle, dużo białka( ale nie przesadzaj), zdrowe tłuszcze i woda i powoli możesz działać. Poszperaj w necie. Informacji jest sporo i ułożenie podstawowej diety jest łatwe.

0

Tak wiem jak to działa... Może w końcu znajdziesz jakiś punkt zaczepienia .. Ale zmieniaj furę na włoszkę :D

0

Znajomy mówił że film fajny sam chce go zobaczyć ale jakoś nie ma czasu na to .. :/ Ale podobno daje rade

0

No to nieźle ... U mnie wypalanie DPF widać po spalaniu i jest ciśnienie na turbinie.. Ale to włoszka nie francuz.. A może jakiś dobry mechanik bd mógł to jakoś rozpoznać? A na forach francuzów żadnych tropów nie ma?

0

To może z numerem VIN zadzwoń do jakiegoś serwisu i poproś o sprawdzenie :D

0

Próbowałeś po numerze VIN?

0

Jeśli redukujesz to tylko i wyłącznie woda...

2


Tyle w temacie :D

1

Mam 7 jakoś od listopada. Jak dla mnie super telefon. Sprawuje się ok, nie mam żadnych zawieszeń itd, Aparat jak to aparat w telefonach. Lustrzanka to nie jest i żaden aparat w telefonie nigdy nie będzie ale zdjęcia robi dość ładne. Niektórzy mówią że nie jest "intuicyjny " tak jak telefony z androidem ale ja jakoś tego nie zauważyłem. To mój pierwszy tel od Apple ale na pewno nie ostatni !

0

Z rozmów ze starszym pokoleniem wnioskuje że gdyby nie to, to dzisiaj większość z nas posiadałaby dywany na ścianach...

0

Tak jak hank napisał. W każdym aucie siadają rzeczy eksploatacyjne . A części do Audi nie należą do najtańszych. No i ta pojemność. 2.8 to już troszkę szarpnie po kieszeni na samo OC.

0

Jak masz dużo monety na utrzymanie auta to Audi będzie ciekawym wyborem :D A może passek B6 ?

9

"The Sun" i wszystko jasne :D To odpowiednik Polskiego Faktu i ich newsów....

2

Jeśli Gigi wygra LM i resztę nagród we Włoszech to bardzo ale to bardzo zasłuży na Złotą Piłkę. Było by to piękne podsumowanie jego cudownej kariery i serca oddanego Starej Damie :)

0

Wolski powinien uważać na oczy :D

2

Węgrzyn to chyba bije niemca w kask przy tym meczu :D

0

Jak jeden mężczyzna ma rozwolnienie a drugi zatwardzenie to który sra rzadziej ?

1

Kozak! Podbijam od razu do IPhona 7.

1

W dogrywce do "Marszcze co rano" załaduje bramę :D

0

Ja wole być mile zaskoczony niż niemile rozczarowany... Nie ma co pompować balonika...Czas na zmiany!

0

A jakie objawy ma samochód? Mułowaty czy coś w tą stronę ? Ja bym jeszcze przyjrzał się odmie. Często w klekotach stwarza to problem.

1

Mogłeś uprzedzić.. Rozwiesiłbym pranie...

0

Bramkowy remis biere w ciemno :) Na wyjeździe taki wynik to baja! VEB!

0

Wszystko zależy od silnika. Rozrząd to sprawa eksploatacyjna wiec to normalne koszta. Sprawdź po VIN jaki silnik siedzi w aucie (M47/N47), poczytaj, porównaj. W jednym z nich do rozrządu trzeba dobierać się od "du**" strony także to generuje trochę większe koszta...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?