4

Wczorajsza bramka naszego kapitana.. palce lizać!

28

Czasami trzeba zrobić jeden krok do tyłu aby w przyszłości zrobić dwa do przodu :) ogrywaj się chłopie !

4

Nasz kocur wróci z wypożyczenia to będzie dzierżył ten numer :D

0

6 baniek za gościa który nie będzie płakał za siedzenie na ławce oraz to że jest w stanie w ostatnich minutach wiele namieszać z przodu? Brać i się nie zastanawiać.. tym bardziej że tak na prawdę ma dopiero 31 lat... Może jeszcze pograć co najmniej z 3 sezony na wysokim poziomie.

0

To co :D Niech gra xd

0

Dla mnie to może nawet wbić bramkę w debiucie tak np. na 3:1 :D
Mega kibicuje temu chłopakowi!

55

22 lata a widać że dobrze poukładane w głowie! Pokorą i ciężką pracą osiągnie wiele!

0

Już 28 lat... Ale ten czas ucieka... Masakra...Trzeba wierzyć że za kilka lat wykształci się jakiś godny następca !

0

Szpaku już trzęsie portami na myśl o nazwiskach naszych nowych piłkarzy xD

5

Wypożyczenie Vietto... Nie... Nie lepiej powalczyć o Carrasco który nie podpisał nowej umowy z Atletico? Mielibyśmy kolejnego świetnego skrzydłowego na lata..

0

Może liczą że dostaną kiedyś od nas Neya :D Tylko żeby się kur*a nie przeliczyli :D

0

Gdyby nie "męskie" getry było by całkiem spoko :D

3

Badałbym się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

Fajny ziomek :D Oby odpalił i mamy stopera na lata!

3

No Carrasco to kocur... Może ten transfer dobrze podziałaby na Neymara jakby poczuł oddech na plecach :D

1

Trener Arsenalu podany jako 4? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Haha jak dobrze że The Sun potrafi poprawić humor po pracy :)

3


To też niszczy :D

31


Umarłem... To chyba koniec internetów :D

1

Witam. Wiadomo już jak długo Eleven będzie za free w CP?
Edit. Do końca miesiaca

1

Obyśmy tego nie wtopili... xD

0

Oczywiście, masz racje. Ivan to inny typ zawodnika. Również uważam że potrzebujemy wzmocnienia w środkowej części boiska.

0

Owacje dla Iniesty! Coś pięknego! Można? Można!

0

Poważnie? Krwawię z oczu jak to czytam... Może w ofensywie nie zawsze jest tak efektowny i efektywny jak np. Iniesta ale ogólna robota jaką robi i serce które zostawia na boisku, to coś pięknego.

1

Jak dzika kuna w agrest xD

0

I za to właśnie Kocham ten klub!

0

"Ciepłe kulki"?? if you know what i mean :D

0

Czy Tobie czasem Klimach sufit na łeb się nie spadł? :O Co do niektórych piłkarzy może masz racje, jednak nie do końca mogę się z Tobą zgodzę.

0

Dla Johana, dla nas i przede wszystkim dla siebie! Wierzymy ! VEB!

0

Dokładnie. A każdy chciałby być na jego miejscu:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?