Majestic
Dołączył/a: listopad 2015
GKW
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wczorajsza bramka naszego kapitana.. palce lizać!
28
Czasami trzeba zrobić jeden krok do tyłu aby w przyszłości zrobić dwa do przodu :) ogrywaj się chłopie !
4
Nasz kocur wróci z wypożyczenia to będzie dzierżył ten numer :D
0
6 baniek za gościa który nie będzie płakał za siedzenie na ławce oraz to że jest w stanie w ostatnich minutach wiele namieszać z przodu? Brać i się nie zastanawiać.. tym bardziej że tak na prawdę ma dopiero 31 lat... Może jeszcze pograć co najmniej z 3 sezony na wysokim poziomie.
0
To co :D Niech gra xd
0
Dla mnie to może nawet wbić bramkę w debiucie tak np. na 3:1 :D
Mega kibicuje temu chłopakowi!
55
22 lata a widać że dobrze poukładane w głowie! Pokorą i ciężką pracą osiągnie wiele!
0
Już 28 lat... Ale ten czas ucieka... Masakra...Trzeba wierzyć że za kilka lat wykształci się jakiś godny następca !
0
Szpaku już trzęsie portami na myśl o nazwiskach naszych nowych piłkarzy xD
5
Wypożyczenie Vietto... Nie... Nie lepiej powalczyć o Carrasco który nie podpisał nowej umowy z Atletico? Mielibyśmy kolejnego świetnego skrzydłowego na lata..
0
Może liczą że dostaną kiedyś od nas Neya :D Tylko żeby się kur*a nie przeliczyli :D
0
Gdyby nie "męskie" getry było by całkiem spoko :D
3
Badałbym się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
Fajny ziomek :D Oby odpalił i mamy stopera na lata!
3
No Carrasco to kocur... Może ten transfer dobrze podziałaby na Neymara jakby poczuł oddech na plecach :D
1
Trener Arsenalu podany jako 4? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Haha jak dobrze że The Sun potrafi poprawić humor po pracy :)
3
To też niszczy :D
31
Umarłem... To chyba koniec internetów :D
1
Witam. Wiadomo już jak długo Eleven będzie za free w CP?
Edit. Do końca miesiaca
1
Obyśmy tego nie wtopili... xD
0
Oczywiście, masz racje. Ivan to inny typ zawodnika. Również uważam że potrzebujemy wzmocnienia w środkowej części boiska.
0
Owacje dla Iniesty! Coś pięknego! Można? Można!
0
Poważnie? Krwawię z oczu jak to czytam... Może w ofensywie nie zawsze jest tak efektowny i efektywny jak np. Iniesta ale ogólna robota jaką robi i serce które zostawia na boisku, to coś pięknego.
1
Jak dzika kuna w agrest xD
0
I za to właśnie Kocham ten klub!
0
"Ciepłe kulki"?? if you know what i mean :D
0
Czy Tobie czasem Klimach sufit na łeb się nie spadł? :O Co do niektórych piłkarzy może masz racje, jednak nie do końca mogę się z Tobą zgodzę.
0
Dla Johana, dla nas i przede wszystkim dla siebie! Wierzymy ! VEB!
0
Dokładnie. A każdy chciałby być na jego miejscu:D