0

Masz racje! To by było coś:D Może wtedy zdobyłby chociaż trochę zaufania u LE :D

0

Dla mnie to nawet Ter Stegen może załadować bramkę na miarę awansu :)

0

Wróżbito Macieju. Zapodaj jeszcze numery totka :D Płace jak za prezydenta xD

30

Dla mnie to jeden z najlepszych trenerów.. Real strzelił sobie w stopę wyrzucając go z klubu..

6

Prawdziwy Tarzan a nie jakiś podrabianiec !

1

Tak tak, każdy hejtuje Neya... A o Messim nikt nic nie napisze... A też 20 strat i jeden udany drybling....

0

Witamy w internetach :D

0

Fajny krawat :D Gdzie taki znaleźć?

1

Witam. Polecam na poprawę humoru:D

0

Zgadzam się. Środowy mecz jest piekielnie ważny.. Jedyny plus to taki, że póki co mamy korzystny wynik i my możemy a Atletico musi..

3

Takie małe przemyślenia, na chłodno po meczu...
Moim skromnym zdaniem nie chodzi tylko i wyłącznie o "zajechanie fizyczne"...
Wydaje mi się , że problem może leżeć głębiej, w szatni i głowach piłkarzy.
W oczach piłkarzy nie widać tzw. "oka tygrysa", nie widać radości z gry oraz chęci.
Każdy pamięta 1. połowę na CN z Atletico... Masakra. Druga.. O niebo lepsza. Widać było że im się chce, LE jakoś ich zmotywował. I nie chodzi tu że grali przeciwko 10... Ta wersja Barcy jest w stanie pokonać każdą drużynę grającą w 11.
Mam wrażenie że S. Busquets delikatnie obniżył loty co nie daje nam już takiej pewności i świeżości w środku pola.. Pamiętamy jakie piły dawał na początku tego sezonu, a teraz?
Neymar.. Ten chłopak przysiadł od kiedy zaczęła się ta cała nagonka na jego temat... Kontakty z różnymi klubami, pomówienia, sprawa z podatkami itd... Nikt mi nie powie że, takie rzeczy nie odbijają się na psychice piłkarza, a co za tym idzie, na jego grze.
Me55i.. Podobnie jak Ney.. Sprawy prywatne, podatki itd...

0

Jakie makro? xD

0

Szkoda sztrzempić ryja --__--

0

I niech mi ktoś kur*a powie że my nie mamy pecha...

0

Całe szczęście! :D

0

A mięso jesz ? xD

6

Co z tego...
Przecież chorągiewki i tak powiedzą że dostaliśmy od Realu i że 7 pkt to mało i już można zapomnieć wgl o jakimkolwiek trofeum... -___-
Czasami jest tutaj o wiele gorzej niż na fioletowej...

0

Messi pewnie do Suarez'a: " Gruby daj łyka bo pić mi się chce ":D
btw. Ney wygląda jak pierwszoklasista 2. września :O Plecak wypchany wszystkimi pierdołami i nie wie gdzie ma iść :D

0

"Łysy" chyba wczoraj był gdzieś na "fuszce" tzn. jakiś hydraulik czy dostawca pizzy bo dzisiaj jakiś przemęczony i przez to nie dokładny :/

0

Oby nie C4 ani fajki z Rudym :O

0

Co poradzisz :D So close :D

0

Ci jak grypsują xD gimbus jak pyskuje xD

30

Komentarz usunięty

1

Ooo :O Shakira :D

5

Epoka Lodowcowa 5- Efekt Zidane :D

0

Jak dobrze że w pracy jest coś takiego jak "R" i można sobie je zaplanować i np wykorzystać wolne, aby obejrzeć meczyk naszej drużyny :D
Co do pompowania balonika, strasznie mi się to nie podoba...
Wole być mile zaskoczony...
Ludzie trochę pokory...
Gramy świetny futbol, chodź miewamy zadyszki.
Już nie takie przypadki piłka nożna widziała, gdzie drużyna która wygrywała wszystko w styczniu-lutym na koniec sezonu zostawała praktycznie z niczym...
Obyśmy w obronie sobie poradzili i byli tam skoncentrowani w 150%.
O środek pola oraz o przód nie boję się tak, jak o obronę.
Najważniejsze moim zdaniem będzie pierwsze 30 minut.
Będzie dobrze! Bo czemu ma i nie być!
Ja wierze! 1:0 na wyjeździe biorę w ciemno!
Do boju!

0

Ja chętnie posłuchałbym duetu : Ćwiąkała &Wolski :D

0

CR7 jaki smutny że "Gruby" ucieka mu w Pichichi..
Jakie to słabe... Masakra...
Niech jedzie na Maroko to sobie "postrzela" gole.

0

Przy takiej wadzie jaką posiadam na prawe oko taka metoda leczenia nic niestety nie da :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?