0

A niektórzy śmiali się z Czerwonych Diabłów i Pogby :D Fakt nie taka przebitka ale jednak...

1

Tak.

1

Perezowi znowu coś faks szwankuje :D

2

Gigi D'Agostino na stadionie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Coś czuje że po 10 grudnia będzie wzrost przyrostu naturalnego w Barcelonie i niektórych częściach Polski :D

4

Ja mówię " Jeszcze raz i stawiasz browara " :D

0

Białe rękawiczki i gwizdek masz? :D

0

"Nic nie może przecież wiecznie trwać " :D

0

Xavi :3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A tam ich ta śmieszna nagroda i śmieszny plebiscyt.... Wszyscy wiedzą kto był lepszy w tym sezonie i tyle... Ważniejsze jest to ze kolega pyta co to za loszka na zdjęciu? ( Oczywiście nie mam na myśli CR150).

6

A plus na pewno postawa Busiego który po prostu wymiatał w środku pola, dając nam niesamowity spokój w tej formacji. A po wejściu Andrzeja to już totalnie Real nie istniał. Jeżeli Busi z Andrzejem odpalą to jestem spokojny o kolejne mecze.. Co do Realu, każdy zespół musi złapać zadyszkę.. Sezon jest strasznie długi... Wole u nas taką zadyszkę teraz , aniżeli w marcu kiedy sezon wchodzi w decydujący etap. Do góry łeb!

0

Nie przesadzajmy :D Myślę że w bęzynce coś by się znalazło, bo na diesla troszkę mało :/ Wolałbym Leona aniżeli Golfa ale to tylko i wyłącznie moje zdanie :D

0

Seat Leon I :D

0

Polecę klasykiem :D

0

Wejdź na forum BMW :http://www.bmw-klub.pl/forum/index.php
Sam jestem posiadaczem bawarki także na forum przesiaduje dużo. Ludzie którzy tam się udzielają, posiadają na prawdę dużą wiedzę na temat tej marki. Na pewno znajdziesz również odpowiedzi na Twoje pytania. Pozdrawiam!

0

"Tą są detale" :D

0

No jest całkiem spoko :D Teraz to pół biedy, najgorzej jest w ciepłe miesiące jak widzisz ludzi jadących nad jezioro a ty śmigasz na 2. zmianę :/

0

To jakąś dziwną masz czterobrygadówke. Cały czas po 2 dni? Ja mam np tak. pon wtorek 1.zmiana, środa czwartek 2.zmiana i weekend nocki, następnie pon wtorek wolny i wtedy tak dalej..

14


Link do rozmowy Bartomeu z Tebasem! :D

0

Masakra... Ważne 3 pkt. Cytując klasyka, "takimi meczami wygrywa się ligę" VEB!

1

Nazwisko zobowiązuje... -__-

0

A dlaczego miałbym Cię zlinczować za wyrażenie swojej opinii ? Fakt cena miażdży. Ale dziękuje za Twoją opinie na ten temat!

0

Cześć. Czy są wśród was użytkownicy "7" od Apple? Jeśli tak, moglibyście podzielić się swoimi opiniami na temat tego telefonu? Z góry serdecznie dziękuje! :D

0

Za 15 może być ciężko znaleźć jakiś porządny egzemplarz, choć jest to wykonalne. Co do silnika . Oba dobre. Sam osobiście wybrałbym TDI. Diesel "teoretycznie" droższy w utrzymaniu, choć nie zawsze tak jest. LPG oczywiście sekwencja? Jeśli tak to też nie głupia opcja patrząc na km jakie będziesz pokonywał... Ciężka decyzja... Musiałbyś policzyć koszt założenia LPG i po jakim czasie Ci się to zwróci... Podsumowując. Obie opcje ciekawe. A co trafisz to ciężko powiedzieć, używane auta to loteria..

0

"Moje miasto takie piękne".. Masakra co tutaj się ostatnio dzieje... A najgorsze jest to że zatrzymano podejrzanych którzy są w wieku 20-22 lata... I całe życie mają już w dup*e...

0

Taka bajerka to pikuś do innych jakie tutaj były :D

7

Właśnie czekam aż się Sebixy zlecą i będzie gównoburza :D Pójdę wtedy po popcorn i bd czytał :D

15

Twój lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) :3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?