1

sorry znowu jakiś bug na tej stronie

0

jaką furą jeździ?

0

Kontuzje zostają na dłużej (Adamek w polityce itd)

0

Mój ojciec wykupił abonament i siedzi od 19 przed TV, mnie to w ogóle nie rusza :P

0

Typowy polsat

0

dobrze, że nie zawał :D

0

Brakuje Don Andresa

1

0

0

1

Jeszcze jedna, potem walka wieczoru

1

2

Typ nie umie ustawić optymalnej 11

2

-Wyciągniemy wnioski
-Jesteśmy wierni Naszemu stylowi
-Rywal nie chciał grać w piłkę (Xavi)

4

Szpilka to taki Balotelli boksu

1

Ile tej walki, Adamek raz pach ciach i po szpileczce

0

Niech weźmie ze sobą Reusa i witamy na pokładzie

0

Ja wiążę nadzieje ze zdrowym Vermaelenem i taktyką 4-4-2 z cofniętym Messim, innych opcji raczej nie widzę

2

Borussia ostatnie miejsce w tabeli, może Klopp będzie wolny :D Chociaż z tym zarządem to i tak nici

1

0

Bóg kazał się dzielić ;)

3

Walka Adamek - Szpila:

1

0

Dużo młodszy, na podobnym poziomie.

0

Bardzo się cieszymy, a teraz wypier*alaj.

0

Jesteś śmieciem, to tyle.

2

Rayo gra dzisiaj lepiej niż Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?