Mama_Marcino
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://gofirstrow.eu/watch/296870/2/watch--boxing:-tomasz-adamek-vs-artur-szpilka.html
1
sorry znowu jakiś bug na tej stronie
1
http://gofirstrow.eu/watch/296870/2/watch--boxing:-tomasz-adamek-vs-artur-szpilka.html
0
jaką furą jeździ?
0
Kontuzje zostają na dłużej (Adamek w polityce itd)
0
Mój ojciec wykupił abonament i siedzi od 19 przed TV, mnie to w ogóle nie rusza :P
0
Typowy polsat
0
dobrze, że nie zawał :D
0
Brakuje Don Andresa
1
0
0
1
Jeszcze jedna, potem walka wieczoru
1
2
Typ nie umie ustawić optymalnej 11
2
-Wyciągniemy wnioski
-Jesteśmy wierni Naszemu stylowi
-Rywal nie chciał grać w piłkę (Xavi)
4
Szpilka to taki Balotelli boksu
1
Ile tej walki, Adamek raz pach ciach i po szpileczce
0
Niech weźmie ze sobą Reusa i witamy na pokładzie
0
Ja wiążę nadzieje ze zdrowym Vermaelenem i taktyką 4-4-2 z cofniętym Messim, innych opcji raczej nie widzę
2
Borussia ostatnie miejsce w tabeli, może Klopp będzie wolny :D Chociaż z tym zarządem to i tak nici
1
0
Bóg kazał się dzielić ;)
3
Walka Adamek - Szpila:
1
0
Dużo młodszy, na podobnym poziomie.
0
http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2010/065/2/a/Troll_Detected_by_Hunter_Flood.png
0
Bardzo się cieszymy, a teraz wypier*alaj.
0
Jesteś śmieciem, to tyle.
2
Rayo gra dzisiaj lepiej niż Barca