Mama_Marcino
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Di Maria przereklamowany? Zobacz co robił z Barcą w meczu 4-3 dla Nas.
0
To samo można powiedzieć o Alexisie i Pedro.
0
Niby połowa września.
0
Tylko niech nie eksperymentuje w ważnych meczach.
0
Hajs musi się zgadzać.
0
skoro o gwiazdach mowa... :P
0
0
Akurat to nie jest temat do zartow, bo nie raz przyniosl wstyd takim zachowaniem
0
Przynajmniej raz na mecz wije sie po boisku jakby jego noga lezala 5 metrow dalej po czym wstaje i jedzie z tematem
6
Busquets nieporozumienie, kapitan powinien byc symbolem walecznosci, a nie upadku i zwijania sie z bolu przy najmniejszym kontakcie
0
nawet Pinto wie, ze Masip bedzie trzecim
0
ciezko ufac komus kto dal za Mathieu 20 baniek
9
humor na poziomie Strasburgera
1
ktorych nie ma w Barcelonie
0
0
nie ma to jak sie cieszyc z niepowodzenia innych, typowe polaczki
0
starosc nie radosc...
1
Roberto jakie drewno, nie moge na niego patrzec
0
co to za odpust? xd
0
jakie to jest slabe jak pilkarz zobaczy sie na telebimie i zaczyna odgrywac jakies sceny jak w teatrze a potem patrzy czy dalej go pokazuja
0
na sile chca z Niego zrobic gwiazde
8
ten sezon bedzie decydujacy, jak nic sie nie zmieni w postawie Leo na boisku to rozwazalbym jego sprzedaz
1
ten typ nic nie wnosi, a gdzie do zastapienia Xaviego przez Niego
0
mialem juz nadzieje, ze bez Roberto, bo chca go sprzedac, a tu zonk :(
0
czemu Nam o tym nie powiedziales 3 tyg temu?
0
nie trzeba interesować się piłką żeby wiedzieć, że Zubizarreta to kretyn
0
http://www.asroma.pl/news/Giallorossi-wylecieli-do-USA-Benatia-Zostaje-7903
0
każdy z nich jest lepszą opcją, Miranda to filar Atletico w zeszłym sezonie i na pewno byłby wart bardziej tych 20 baniek
0
Nastasić, Mangala, Miranda, Vermaelen, Marquinhos...
0
ostra pompa z zarzadu, tyle dobrych opcji na rynku, a oni zamiast zaczac od obrony to kupuja napastnika...