0

Di Maria przereklamowany? Zobacz co robił z Barcą w meczu 4-3 dla Nas.

0

To samo można powiedzieć o Alexisie i Pedro.

0

Niby połowa września.

0

Tylko niech nie eksperymentuje w ważnych meczach.

0

Hajs musi się zgadzać.

0

skoro o gwiazdach mowa... :P

0

0

Akurat to nie jest temat do zartow, bo nie raz przyniosl wstyd takim zachowaniem

0

Przynajmniej raz na mecz wije sie po boisku jakby jego noga lezala 5 metrow dalej po czym wstaje i jedzie z tematem

6

Busquets nieporozumienie, kapitan powinien byc symbolem walecznosci, a nie upadku i zwijania sie z bolu przy najmniejszym kontakcie

0

nawet Pinto wie, ze Masip bedzie trzecim

0

ciezko ufac komus kto dal za Mathieu 20 baniek

9

humor na poziomie Strasburgera

1

ktorych nie ma w Barcelonie

0

0

nie ma to jak sie cieszyc z niepowodzenia innych, typowe polaczki

0

starosc nie radosc...

1

Roberto jakie drewno, nie moge na niego patrzec

0

co to za odpust? xd

0

jakie to jest slabe jak pilkarz zobaczy sie na telebimie i zaczyna odgrywac jakies sceny jak w teatrze a potem patrzy czy dalej go pokazuja

0

na sile chca z Niego zrobic gwiazde

8

ten sezon bedzie decydujacy, jak nic sie nie zmieni w postawie Leo na boisku to rozwazalbym jego sprzedaz

1

ten typ nic nie wnosi, a gdzie do zastapienia Xaviego przez Niego

0

mialem juz nadzieje, ze bez Roberto, bo chca go sprzedac, a tu zonk :(

0

czemu Nam o tym nie powiedziales 3 tyg temu?

0

nie trzeba interesować się piłką żeby wiedzieć, że Zubizarreta to kretyn

0

każdy z nich jest lepszą opcją, Miranda to filar Atletico w zeszłym sezonie i na pewno byłby wart bardziej tych 20 baniek

0

Nastasić, Mangala, Miranda, Vermaelen, Marquinhos...

0

ostra pompa z zarzadu, tyle dobrych opcji na rynku, a oni zamiast zaczac od obrony to kupuja napastnika...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?