3

Dzięki Bogu, że chociaż na Nim można polegać.

0

Od 2012 mogło się wszystko zmienić.

0

Pewnie dlatego, że w ciągu 4 miesięcy zagrał kilka meczy...

5

To samo można powiedzieć o Leverkusem jak Im Leo zaaplikował 5, ludzie nauczcie się trochę pokory.

0

Styl? Za dużo powiedziane.

1

bo raz sam na sam nie strzelił haha co za łby na tej stronie siedzą

0

Sam Enrique podciął mu skrzydła nie wystawiając Go na Gran Derbi.

16

Rakitić zero zasług w ofensywie poza jednym strzałem, niepokojące.

0

Możliwe, co nie zmienia faktu, że kasa z Mathieu i Vermaelena mogła zostać ulokowana w Benatię i na pewno lepiej byśmy na tym wyszli.

0

Montoya, Bartra, Masche na DMF z Ajaksem żeby zobaczyć co z tego wyjdzie

0

Wątpię, by Romie zależało na tym gdzie trafi Benatia, sprzedali Go tam gdzie dawali najwięcej, a skoro stanęło na 26 mln to była to kwota do osiągnięcia w negocjacjach.

2

Nie ma co się dziwić skoro po jednym z meczów Barcelony w poprzednim sezonie jako wadę wymieniało się mniejsze posiadanie piłki od rywala (a wynik był korzystny, 3-1). Tata próbował stosować kontry, wymienność pozycji, niestety "znafców" jak zwykle jest najwięcej, na siłę szuka się drugiego Guardioli.

0

Problemem nie były oferty tylko to kto je składa.

0

Używam obszarów, których Ty nie posiadasz, pewnie dlatego nigdy się nie zrozumiemy.

0

Musiał mieć, bo mógłby się wykrwawić.

0

Mam, a nawet używam i naprawdę polecam.

1

Jupp Heynckes :D

0

Po pierwsze nie mam nic do Mathieu, porównanie było w celu ukazania braku kompetencji zarządu. Po drugie "Zubi obudził się z ręką w nocniku" - do ciężkiej kur*y, to za co mu płacą, miał prawie 3 miesiące na transfery, a wynegocjował tragiczną stawkę za 31-latka. Po trzecie, Mathieu był pewniakiem do czego?

0

No cóż, każdy wiedział, że zarząd Barcelony to amatorzy i dlatego chcieli wycisnąć ile się tylko da. Ja czekam na Vermaelena, jak On nie odpali to pozostanie ból dupy.

5

Mathieu -> 20 mln euro
Benatia -> 26 mln euro

Jeszcze jakieś pytania?

0

Ktoś musiał asekurować takiego Busquetsa, a i tak wyszła kicha. Ani Cesc ani Rakitic nie pokazują w Barcelonie 100% swoich zagrań ofensywnych, przypadek? Nie sądzę.

0

Kontrolować można przy korzystnym wyniku, zabrakło POMOCY, a konkretnie jej ofensywnej strony

0

Nie przesadzajmy, ma technikę i to całkiem niezłą tylko wygląda na to, że Enrique przydziela mu więcej zadań defensywnych co go blokuje

0

Z dwoma DMF już w ogóle nikt nie będzie kreował, już lepiej 4-4-2 z cofniętym Messim

0

Rakitić bardziej ofensywnie w miejsce Iniesty

2

taka moda na taki tekst, naczytają się tych kwejków i myślą, że są fajni

1

Bravo - Montoya - Bartra - Mathieu - Alba - Mascherano - Xavi - Rakitić - Neymar - Suarez - Messi

aktualne optimum na ten moment

0

w domu wszyscy zdrowi?

5

po mojemu to 11

1

Twoje komentarze na lajki niczym się nie różnią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?