Mama_Marcino
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dzięki Bogu, że chociaż na Nim można polegać.
0
Od 2012 mogło się wszystko zmienić.
0
Pewnie dlatego, że w ciągu 4 miesięcy zagrał kilka meczy...
5
To samo można powiedzieć o Leverkusem jak Im Leo zaaplikował 5, ludzie nauczcie się trochę pokory.
0
Styl? Za dużo powiedziane.
1
bo raz sam na sam nie strzelił haha co za łby na tej stronie siedzą
0
Sam Enrique podciął mu skrzydła nie wystawiając Go na Gran Derbi.
16
Rakitić zero zasług w ofensywie poza jednym strzałem, niepokojące.
0
Możliwe, co nie zmienia faktu, że kasa z Mathieu i Vermaelena mogła zostać ulokowana w Benatię i na pewno lepiej byśmy na tym wyszli.
0
Montoya, Bartra, Masche na DMF z Ajaksem żeby zobaczyć co z tego wyjdzie
0
Wątpię, by Romie zależało na tym gdzie trafi Benatia, sprzedali Go tam gdzie dawali najwięcej, a skoro stanęło na 26 mln to była to kwota do osiągnięcia w negocjacjach.
2
Nie ma co się dziwić skoro po jednym z meczów Barcelony w poprzednim sezonie jako wadę wymieniało się mniejsze posiadanie piłki od rywala (a wynik był korzystny, 3-1). Tata próbował stosować kontry, wymienność pozycji, niestety "znafców" jak zwykle jest najwięcej, na siłę szuka się drugiego Guardioli.
0
Problemem nie były oferty tylko to kto je składa.
0
Używam obszarów, których Ty nie posiadasz, pewnie dlatego nigdy się nie zrozumiemy.
0
Musiał mieć, bo mógłby się wykrwawić.
0
Mam, a nawet używam i naprawdę polecam.
1
Jupp Heynckes :D
0
Po pierwsze nie mam nic do Mathieu, porównanie było w celu ukazania braku kompetencji zarządu. Po drugie "Zubi obudził się z ręką w nocniku" - do ciężkiej kur*y, to za co mu płacą, miał prawie 3 miesiące na transfery, a wynegocjował tragiczną stawkę za 31-latka. Po trzecie, Mathieu był pewniakiem do czego?
0
No cóż, każdy wiedział, że zarząd Barcelony to amatorzy i dlatego chcieli wycisnąć ile się tylko da. Ja czekam na Vermaelena, jak On nie odpali to pozostanie ból dupy.
5
Mathieu -> 20 mln euro
Benatia -> 26 mln euro
Jeszcze jakieś pytania?
0
Ktoś musiał asekurować takiego Busquetsa, a i tak wyszła kicha. Ani Cesc ani Rakitic nie pokazują w Barcelonie 100% swoich zagrań ofensywnych, przypadek? Nie sądzę.
0
Kontrolować można przy korzystnym wyniku, zabrakło POMOCY, a konkretnie jej ofensywnej strony
0
Nie przesadzajmy, ma technikę i to całkiem niezłą tylko wygląda na to, że Enrique przydziela mu więcej zadań defensywnych co go blokuje
0
Z dwoma DMF już w ogóle nikt nie będzie kreował, już lepiej 4-4-2 z cofniętym Messim
0
Rakitić bardziej ofensywnie w miejsce Iniesty
2
taka moda na taki tekst, naczytają się tych kwejków i myślą, że są fajni
1
Bravo - Montoya - Bartra - Mathieu - Alba - Mascherano - Xavi - Rakitić - Neymar - Suarez - Messi
aktualne optimum na ten moment
0
w domu wszyscy zdrowi?
5
po mojemu to 11
1
Twoje komentarze na lajki niczym się nie różnią