0

Płaczę, gdy czytam, że ludzie grają w odświeżanego gniota (FIFA 15) T_T

0

Pewnie był na ławce...

0

Od kiedy GK (Goalkeeper) to prawy obrońca?

0

O to chodzi, potrzebuje więcej odpoczynku, bo to już nie jest młodzik.

1

Bramkarza na obronę XD

1

Jak tak dalej pójdzie to nie zdziwię się jeśli Montoya będzie chciał odejść.

0

Nadeszło to co było do przewidzenia, chyba nie marzyliście, że będziemy wygrywać wszystko do końca. Nie ma co płakać, zaliczyliśmy dużo lepszy start niż co niektórzy... ;)

P.S. Lucho mógł wybrać lepszy moment na debiut Douglasa.

0

Na pocieszenie dodam, że warto czekać ;)

4

Ivan huknął jak w demie nowego PESa ;)

0

Ten podpis teraz możecie sobie wydrukować jako pierwszy autograf :D

0

Spokojnie można stawiać na Montoye.

1

W ciągu 3 minut od dodania artykułu zdążyłeś go przeczytać ze zrozumieniem i dodać komentarz... Ciekawe.

0

Postaw mu pomnik, bo spotkał się z fanami.

1

Widziałem to chyba przedwczoraj na fb, jak nie macie czasu na nowe newsy to ja bardzo chętnie.

14

Na Puchar Króla jak znalazł.

0

Dawno nie czytałem takiego bełkotu, ale dobrze jest się pośmiać w taką pogodę, dzięki. :)

0

Zamiast na kwejka to może Tobie?

0

Czy to akurat nie wtedy Barca zaczęła miażdżyć? Hmm...

0

#crack #geniusz #takbardzoneymar

1

Za krótko kibicujesz żeby kojarzyć coś z tym nickiem.

0

Filip – imię pochodzenia greckiego, oznaczające miłośnik koni, łatwo więc skojarzyć, iż nic co ludzkie nie jest mu obce. Imię Filip rozpowszechnione jest na całym świecie, a co za tym idzie popularne jest również w Polsce. Polacy jednak w przeciwieństwie do innych narodów, postanowili Filipami zwać nie tylko ludzi ale także zwierzęta, a w szczególności psy. Proszę się więc nie dziwić na widok psa podpisującego się tym właśnie imieniem na jakimś hydrancie bądź drzewie, jako symbol przejęcia władzy nad danym terytorium.

To dużo tłumaczy.

3

Karny to jeszcze nie gol.

6

Widać, że to Go gryzie... :D

2

zrobił jump jak w reklamie t-mobile

2

Simeone za dużo tych "szych" ograł, mogliby się mścić :D

1

Coś mi się wydaje, że Alves bez formy = Douglas w życiowej, obym się mylił.

0

Swoje wypociny nazywasz argumentami? Głupszy niż myślałem.

1

W domu wszyscy zdrowi?

0

Trzeba wprowadzać Go spokojnie, bez ciśnienia żeby nie było jak z Bojanem.

0

Jakie to polskie obwieszczać powrót Leo po jednym, udanym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?