Mama_Marcino
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Płaczę, gdy czytam, że ludzie grają w odświeżanego gniota (FIFA 15) T_T
0
Pewnie był na ławce...
0
Od kiedy GK (Goalkeeper) to prawy obrońca?
0
O to chodzi, potrzebuje więcej odpoczynku, bo to już nie jest młodzik.
1
Bramkarza na obronę XD
1
Jak tak dalej pójdzie to nie zdziwię się jeśli Montoya będzie chciał odejść.
0
Nadeszło to co było do przewidzenia, chyba nie marzyliście, że będziemy wygrywać wszystko do końca. Nie ma co płakać, zaliczyliśmy dużo lepszy start niż co niektórzy... ;)
P.S. Lucho mógł wybrać lepszy moment na debiut Douglasa.
0
Na pocieszenie dodam, że warto czekać ;)
4
Ivan huknął jak w demie nowego PESa ;)
0
Ten podpis teraz możecie sobie wydrukować jako pierwszy autograf :D
0
Spokojnie można stawiać na Montoye.
1
W ciągu 3 minut od dodania artykułu zdążyłeś go przeczytać ze zrozumieniem i dodać komentarz... Ciekawe.
0
Postaw mu pomnik, bo spotkał się z fanami.
1
Widziałem to chyba przedwczoraj na fb, jak nie macie czasu na nowe newsy to ja bardzo chętnie.
14
Na Puchar Króla jak znalazł.
0
Dawno nie czytałem takiego bełkotu, ale dobrze jest się pośmiać w taką pogodę, dzięki. :)
0
Zamiast na kwejka to może Tobie?
0
Czy to akurat nie wtedy Barca zaczęła miażdżyć? Hmm...
0
#crack #geniusz #takbardzoneymar
1
Za krótko kibicujesz żeby kojarzyć coś z tym nickiem.
0
Filip – imię pochodzenia greckiego, oznaczające miłośnik koni, łatwo więc skojarzyć, iż nic co ludzkie nie jest mu obce. Imię Filip rozpowszechnione jest na całym świecie, a co za tym idzie popularne jest również w Polsce. Polacy jednak w przeciwieństwie do innych narodów, postanowili Filipami zwać nie tylko ludzi ale także zwierzęta, a w szczególności psy. Proszę się więc nie dziwić na widok psa podpisującego się tym właśnie imieniem na jakimś hydrancie bądź drzewie, jako symbol przejęcia władzy nad danym terytorium.
To dużo tłumaczy.
3
Karny to jeszcze nie gol.
6
Widać, że to Go gryzie... :D
2
zrobił jump jak w reklamie t-mobile
2
Simeone za dużo tych "szych" ograł, mogliby się mścić :D
1
Coś mi się wydaje, że Alves bez formy = Douglas w życiowej, obym się mylił.
0
Swoje wypociny nazywasz argumentami? Głupszy niż myślałem.
1
W domu wszyscy zdrowi?
0
Trzeba wprowadzać Go spokojnie, bez ciśnienia żeby nie było jak z Bojanem.
0
Jakie to polskie obwieszczać powrót Leo po jednym, udanym meczu.