3

Panie, z czym do ludu

1

"Nie ma to jak prostopadła" - Cesc Fabregas

0

Trio Alves Mathieu Busquets nie ogarnęło 2 typów

1

Dzisiaj rozczarował mnie bezpłciowy Rakitić, podanie przód i tył bez żadnego przebłysku, przeszedł zupełnie obok meczu. To przykre, że taka Celta obnaża Naszą impotencję strzelecką i obronną, pozostaje nadzieja na szybką poprawę.

0

2

Nie kopiuj SUKI.

0

Pobić, a nie wyrównać, ogarniasz różnicę?

0

Grający trener, a miało być tak pięknie u Enrique...

3

Nie martwcie się, będzie tylko gorzej (ban )na transfery do 2016)

0

Enrique dzisiaj przekombinował, ale były momenty, w których gra Barcy wyglądała dobrze. Na szczęście mogliśmy sobie pozwolić nawet na porażkę, teraz trzeba mecz po meczu zdobywać 3 pkt.

3

Już wolałbym Dżeko od Balota.

1

Jak widać macki Pereza sięgają coraz dalej.

29

Zarabiając tyle hajsu kłoci się o jakiś mandat, komedia. Nawrzucał gościom, że uważają się za nie wiadomo kogo, a sam co zaprezentował? Pique już od dawna jedzie na sławie zdobytej jakiś czas temu, teraz to gracz ze zwykłej średniawy.

0

Warto wstrzymać się do listopada i to nie ze względu na twarze.

2

"Liverpool poprosił Victora o wstawienie się do Ich ośrodka treningowego na 4-dniowe testy. Valdés stwierdził jednak, że jest zbyt doświadczonym zawodnikiem, by musiał przechodzić takowe testy."

On myśli, że jest Bogiem? Co za łeb.

0

Widziałeś co napisał? Chyba, że podzielasz jego zdanie to nie mam więcej pytań.

0

Dobry mecz, nic więcej. Na klasę światową trzeba tak grać w każdym.

0

Ironie trzeba umieć zastosować.

1

Jakże prawdziwe.

3

Miki_Messi > LOL LOL

4

Już Glika chce kupować... Co za taboret

1

Nie chwal się doświadczeniem na forum.

3

Ból dupy jakby kupili Go za Wasz hajs, mnie osobiście pier*oli to ile kosztował, ważne żeby potrafił się spłacić i na bank po części to zrobił z samych koszulek, sportowo jeszcze się rozwinie. Reszcie polecam:

0

Zamiast marzyć na forum zacznij robić coś w tym kierunku, młody jesteś, niektórzy zaczynali grubo po 20.

0

Alves, jak ten typ mnie wkur***, nie dość, że wrzuca na pałę to potem nawet nie wraca do obrony tylko drepcze jak gwiazda.

0

Później się dziwić czemu niekompetentne osoby kierują tym klubem.

0

Myślałem, że to będzie transfery typu "Chygrynskiy", ale jak na razie Mathieu (odpukać) daje radę bardziej niż Pique.

0

FIFA to gra dla amatorów, którzy jarają się bramkami co 5 minut i potem wylewają żale, że tak Messi w prawdziwym meczu nie strzela. Poziom tej gry jest żenujący, w PESie albo myślisz albo przyjmujesz manite i właśnie dlatego większość z Was woli pseudopiłke.

1

To nie jest realistyczna gra, każdy strzał to 90% szansy na bramę albo otłuczenie poprzeczki/słupka. Ujmę to tak: w FIFĘ może grać każdy i jako forma rozrywki sprawdza się, ale osoby, które oglądają, grają i kochają football nie mają innej opcji, tylko PES.

0

Król jest tylko jeden.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?