Mama_Marcino
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Panie, z czym do ludu
1
"Nie ma to jak prostopadła" - Cesc Fabregas
0
Trio Alves Mathieu Busquets nie ogarnęło 2 typów
1
Dzisiaj rozczarował mnie bezpłciowy Rakitić, podanie przód i tył bez żadnego przebłysku, przeszedł zupełnie obok meczu. To przykre, że taka Celta obnaża Naszą impotencję strzelecką i obronną, pozostaje nadzieja na szybką poprawę.
0
2
Nie kopiuj SUKI.
0
Pobić, a nie wyrównać, ogarniasz różnicę?
0
Grający trener, a miało być tak pięknie u Enrique...
3
Nie martwcie się, będzie tylko gorzej (ban )na transfery do 2016)
0
Enrique dzisiaj przekombinował, ale były momenty, w których gra Barcy wyglądała dobrze. Na szczęście mogliśmy sobie pozwolić nawet na porażkę, teraz trzeba mecz po meczu zdobywać 3 pkt.
3
Już wolałbym Dżeko od Balota.
1
Jak widać macki Pereza sięgają coraz dalej.
29
Zarabiając tyle hajsu kłoci się o jakiś mandat, komedia. Nawrzucał gościom, że uważają się za nie wiadomo kogo, a sam co zaprezentował? Pique już od dawna jedzie na sławie zdobytej jakiś czas temu, teraz to gracz ze zwykłej średniawy.
0
Warto wstrzymać się do listopada i to nie ze względu na twarze.
2
"Liverpool poprosił Victora o wstawienie się do Ich ośrodka treningowego na 4-dniowe testy. Valdés stwierdził jednak, że jest zbyt doświadczonym zawodnikiem, by musiał przechodzić takowe testy."
On myśli, że jest Bogiem? Co za łeb.
0
Widziałeś co napisał? Chyba, że podzielasz jego zdanie to nie mam więcej pytań.
0
Dobry mecz, nic więcej. Na klasę światową trzeba tak grać w każdym.
0
Ironie trzeba umieć zastosować.
1
Jakże prawdziwe.
3
Miki_Messi > LOL LOL
4
Już Glika chce kupować... Co za taboret
1
Nie chwal się doświadczeniem na forum.
3
Ból dupy jakby kupili Go za Wasz hajs, mnie osobiście pier*oli to ile kosztował, ważne żeby potrafił się spłacić i na bank po części to zrobił z samych koszulek, sportowo jeszcze się rozwinie. Reszcie polecam:
0
Zamiast marzyć na forum zacznij robić coś w tym kierunku, młody jesteś, niektórzy zaczynali grubo po 20.
0
Alves, jak ten typ mnie wkur***, nie dość, że wrzuca na pałę to potem nawet nie wraca do obrony tylko drepcze jak gwiazda.
0
Później się dziwić czemu niekompetentne osoby kierują tym klubem.
0
Myślałem, że to będzie transfery typu "Chygrynskiy", ale jak na razie Mathieu (odpukać) daje radę bardziej niż Pique.
0
FIFA to gra dla amatorów, którzy jarają się bramkami co 5 minut i potem wylewają żale, że tak Messi w prawdziwym meczu nie strzela. Poziom tej gry jest żenujący, w PESie albo myślisz albo przyjmujesz manite i właśnie dlatego większość z Was woli pseudopiłke.
1
To nie jest realistyczna gra, każdy strzał to 90% szansy na bramę albo otłuczenie poprzeczki/słupka. Ujmę to tak: w FIFĘ może grać każdy i jako forma rozrywki sprawdza się, ale osoby, które oglądają, grają i kochają football nie mają innej opcji, tylko PES.
0
Król jest tylko jeden.