Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
RPA nie istnieje. Tylko bramkarz ich trzyma w grze.
1
Puyolek na trybunach
1
Faul Bluetooth jak Piątek ze Szwecją
1
Jak RPA tak dalej będzie grać, to się wysokim wynikiem skończy xd
0
Trybuny z ole ole od razu. A w USA będzie piknik pewnie.
5
Ale Meksyk ma zajebiste koszulki.
0
Ufffffffffff...
2
Za 70 to ja im go osobiście pod stadion przywiozę.
2
Real i Atletico:
https://knowyourmeme.com/memes/two-retards-fighting
4
Będziemy tęsknić.
1
Bardzo dobrze, bo momentami nasi w poprzednim sezonie wyglądali bardzo źle pod względem fizycznym i wydolnościowym.
5
Ja bym widział jeszcze jeden klub między Como, a Barcą. Nie topowy, ale aspirujący do gry w LM.
3
Przepraszam, jeśli jestem niedoinformowany, ale czy w Madrycie trwa jakiś konkurs kto zrobi z siebie największego idiotę?
3
Nie umieli wygrać na boisku, to Florek próbuje w gabinetach.
1
@Soetie w tamtym sezonie był naszym najlepszym graczem. No chyba, że patrzymy, że Yamal zagrał kosmiczny dwumecz z Interem. W reszcie sezonu bardziej kluczowy był Rapha. Poza tym fajny atak personalny bo się nie zgadzasz xd. Taki ze mnie "człowiek flashscore'a", że ostatni mecz Barcy jaki ominąłem był w 2019. A Rashforda nie chce. Chyba, że na drugie wypożyczenie, taniej niż 30 mln, bądź Hansi na niego bardzo nalega.
16
Dobrze, że nie wygrał, bo w tamtym sezonie nie był nawet najlepszym graczem Barcy - Raphinha nim był. Tylko Yamal był bardzo pchany medialnie.
10
Osiągnął bardzo dużo. Tottenham, Inter, United. Teraz niech nie kusi losu i kończy karierę. Z takimi problemami z sercem jakie on ma, uprawiając sport na najwyższym problemem, to tak jakby biegał z tykającą bombą w klatce piersiowej.
5
Błagam, żeby to była prawda.
0
Ale Grabara jest elektryczny z piłką przy nodze.
4
Barcelona do Monaco, gdy te kupuje kolejnych niechcianych zawodników:
2
@TridenteMSN też mi się tak wydaje i moim zdaniem lepiej wyglądał po prawej stronie. Mam tylko nadzieję, że jak nie będzie kontuzji i będą okresy gdzie będzie grać mniej, to nie będzie narzekać.
1
kurevsko nedobre novinky
0
Rashford byłby 3 do gry na lewym skrzydle za Raphinhą i Gordonem oraz 2 na prawym za Yamalem, który będzie pewnie znowu grał prawie wszystko. Nie wiem czy on jest świadomy, że gdyby przyszedł grałby dużo mniej niż w tym sezonie. Chyba, że Hansi przesunąłby np. Raphę na ŚPO albo byłyby jakieś kontuzje.
7
̶W̶y̶b̶o̶r̶y̶ ̶n̶a̶ ̶p̶r̶e̶z̶y̶d̶e̶n̶t̶a̶ ̶R̶e̶a̶l̶u̶ ̶M̶a̶d̶r̶y̶t̶ ̶Wybory na największego debila w Madrycie.
3
Nie no, tyle to nie. Podobałby mi się ten transfer ale za nie więcej niż 50 mln.
6
Z deszczu pod rynnę, jeśli chodzi o styl gry xd
1
@dzefrej234 na ławkę zamiast Ferrana jak najbardziej ;)
2
Czy każdy prezes klubu w Madrycie musi mieć nasrane we łbie? Perez, Cerezo, nawet ten gościu w Rayo - żadnego normalnego tam nie ma.
21
Ani jeden, ani drugi mnie nie przekonuje. Alvarez strasznie drogi i boję się powtórki z Griezmanna, Coutinho czy Dembele. A Osihmen nie jest zbyt mądry i jak pokazuje to artykuł, ego powinno przekreślić ten transfer.
0
Dziadek znowu zapomniał wziąć leków.