4

RPA nie istnieje. Tylko bramkarz ich trzyma w grze.

1

Puyolek na trybunach

1

Faul Bluetooth jak Piątek ze Szwecją

1

Jak RPA tak dalej będzie grać, to się wysokim wynikiem skończy xd

0

Trybuny z ole ole od razu. A w USA będzie piknik pewnie.

5

Ale Meksyk ma zajebiste koszulki.

0

Ufffffffffff...

2

Za 70 to ja im go osobiście pod stadion przywiozę.

2

4

Będziemy tęsknić.

1

Bardzo dobrze, bo momentami nasi w poprzednim sezonie wyglądali bardzo źle pod względem fizycznym i wydolnościowym.

5

Ja bym widział jeszcze jeden klub między Como, a Barcą. Nie topowy, ale aspirujący do gry w LM.

3

Przepraszam, jeśli jestem niedoinformowany, ale czy w Madrycie trwa jakiś konkurs kto zrobi z siebie największego idiotę?

3

Nie umieli wygrać na boisku, to Florek próbuje w gabinetach.

1

@Soetie w tamtym sezonie był naszym najlepszym graczem. No chyba, że patrzymy, że Yamal zagrał kosmiczny dwumecz z Interem. W reszcie sezonu bardziej kluczowy był Rapha. Poza tym fajny atak personalny bo się nie zgadzasz xd. Taki ze mnie "człowiek flashscore'a", że ostatni mecz Barcy jaki ominąłem był w 2019. A Rashforda nie chce. Chyba, że na drugie wypożyczenie, taniej niż 30 mln, bądź Hansi na niego bardzo nalega.

16

Dobrze, że nie wygrał, bo w tamtym sezonie nie był nawet najlepszym graczem Barcy - Raphinha nim był. Tylko Yamal był bardzo pchany medialnie.

10

Osiągnął bardzo dużo. Tottenham, Inter, United. Teraz niech nie kusi losu i kończy karierę. Z takimi problemami z sercem jakie on ma, uprawiając sport na najwyższym problemem, to tak jakby biegał z tykającą bombą w klatce piersiowej.

5

Błagam, żeby to była prawda.

0

Ale Grabara jest elektryczny z piłką przy nodze.

4

Barcelona do Monaco, gdy te kupuje kolejnych niechcianych zawodników:


2

@TridenteMSN też mi się tak wydaje i moim zdaniem lepiej wyglądał po prawej stronie. Mam tylko nadzieję, że jak nie będzie kontuzji i będą okresy gdzie będzie grać mniej, to nie będzie narzekać.

1

kurevsko nedobre novinky

0

Rashford byłby 3 do gry na lewym skrzydle za Raphinhą i Gordonem oraz 2 na prawym za Yamalem, który będzie pewnie znowu grał prawie wszystko. Nie wiem czy on jest świadomy, że gdyby przyszedł grałby dużo mniej niż w tym sezonie. Chyba, że Hansi przesunąłby np. Raphę na ŚPO albo byłyby jakieś kontuzje.

7

̶W̶y̶b̶o̶r̶y̶ ̶n̶a̶ ̶p̶r̶e̶z̶y̶d̶e̶n̶t̶a̶ ̶R̶e̶a̶l̶u̶ ̶M̶a̶d̶r̶y̶t̶ ̶Wybory na największego debila w Madrycie.

3

Nie no, tyle to nie. Podobałby mi się ten transfer ale za nie więcej niż 50 mln.

6

Z deszczu pod rynnę, jeśli chodzi o styl gry xd

1

@dzefrej234 na ławkę zamiast Ferrana jak najbardziej ;)

2

Czy każdy prezes klubu w Madrycie musi mieć nasrane we łbie? Perez, Cerezo, nawet ten gościu w Rayo - żadnego normalnego tam nie ma.

21

Ani jeden, ani drugi mnie nie przekonuje. Alvarez strasznie drogi i boję się powtórki z Griezmanna, Coutinho czy Dembele. A Osihmen nie jest zbyt mądry i jak pokazuje to artykuł, ego powinno przekreślić ten transfer.

0

Dziadek znowu zapomniał wziąć leków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?