0

@Hindus Dla mnie bardziej solidne niż mocne, ale no można powiedzieć, że była lekka zwyżka formy co dawała nadzieje, ale ten sezon tragiczny.

5

Nie znajdziemy nikogo lepszego nawet jakbyśmy go sprzedali za 100 milionów. Potem by było jak po transferze Neymara - wszyscy by wiedzieli, że mamy kasę po sprzedaży i by podwyższali ceny swoich zawodników dla nas.

0

One season wonder. Od świetnego sezonu 2022/23 równia pochyła w dół.

8

Zajebiste audio tvp ogarnęło.

4

LaLiga to jedyna "poważna" liga świata, gdzie prezes może wyjść i publicznie wspierać jeden z zespołów i żadne media nie robią z tego wielkiej afery. To, że nikt się wobec tego, że jest zadeklarowanym kibicem Realu nie buntuje jest dla mnie nie do pojęcia.

25

Już z 25 minut bez bramki. Dramat.

8

Sędzia powinien doliczyć trzecią połowę.

0

Ten mecz jest absurdalny XD

1

To jak już psg ma wygrać, to niech strzelą jeszcze 3 i zrobią 8-2.

1

Ale meczychoooo

0

Dembele jak w Barcy

3

Ale to Olise spieprzył. A tak dobrze mogli mieć.

3

Lamine, tylko nie rób Umtitiego.

0

@Fabio99 no ja wolę zawodnika, który będzie miał trochę gorsze liczby, ale nie będzie kompletnie obcym ciałem w zespole kompletnie nierozumiejącym co ta ma grać.

19

Militao to ma pecha... większa szklanka niż Christensen.

2

Poza dobrymi liczbami nic go nie broni. Słabe zgranie z drużyną, niskie piłkarskie IQ, fatalne zaangażowanie w pressing, irytująca nieskuteczność i niechlujstwo w wykończeniu akcji.

2

To, że tak słabe Getafe jest aż 6 w tabeli bardzo źle mówi o hiszpańskiej lidze.

4

West Ham 2-1!!!

6

Aż dziwne że Rashford tego w trybuny nie posłał XD

2

I jeszcze Everton wyrównał ehhhh

2

Dzisiaj Pedri o wiele lepiej niż ostatnio. Oby powrót formy na klasyk.

1

Już miałem flashbacki z pucharu króla

3

Lewy ma szczęście że był spalony

0

Dawać Esparta na boisko. Jak grał to bardzo dobrze wyglądał.

0

Dani co ty robisz. Masz Lewego, masz Roony'ego i na siłę sam lecisz.

1

Ale Olmo zepsuł to podanie

3

Rashford skreślony kompletnie. I bardzo dobrze.

3

Szczerze myślałem, że Real się trochę zmotywuje po kontuzji Yamala, żeby wszystkim udowodnić, że się mylą, ale jednak sie myliłem XD. Ego za duże żeby się przyłożyć do meczu z jakimś tam Betisem.

0

@michal26 jest to porównywalna sytuacja moim zdaniem. Oni mieli kilka punktów przewagi i byli pewni swego i parę potknięć i są za City. Dlatego nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem, że liga jest praktycznie wygrana. Szczególnie, że bez Yamala każdy mecz z przodu to będą zapewne męczarnie. I przypominam że też mamy jeszcze mecz z Realem. Przegrywamy raz i przegrywamy z Realem i zostaną tylko 3 "oczka" przewagi.

0

@michal26 Arsenal też praktycznie miał ligę wygraną. Tu trzeba zdobywać punkty dalej, a z taką trójką z przodu będzie ciężko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?