Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus Dla mnie bardziej solidne niż mocne, ale no można powiedzieć, że była lekka zwyżka formy co dawała nadzieje, ale ten sezon tragiczny.
5
Nie znajdziemy nikogo lepszego nawet jakbyśmy go sprzedali za 100 milionów. Potem by było jak po transferze Neymara - wszyscy by wiedzieli, że mamy kasę po sprzedaży i by podwyższali ceny swoich zawodników dla nas.
0
One season wonder. Od świetnego sezonu 2022/23 równia pochyła w dół.
8
Zajebiste audio tvp ogarnęło.
4
LaLiga to jedyna "poważna" liga świata, gdzie prezes może wyjść i publicznie wspierać jeden z zespołów i żadne media nie robią z tego wielkiej afery. To, że nikt się wobec tego, że jest zadeklarowanym kibicem Realu nie buntuje jest dla mnie nie do pojęcia.
25
Już z 25 minut bez bramki. Dramat.
8
Sędzia powinien doliczyć trzecią połowę.
0
Ten mecz jest absurdalny XD
1
To jak już psg ma wygrać, to niech strzelą jeszcze 3 i zrobią 8-2.
1
Ale meczychoooo
0
Dembele jak w Barcy
3
Ale to Olise spieprzył. A tak dobrze mogli mieć.
3
Lamine, tylko nie rób Umtitiego.
0
@Fabio99 no ja wolę zawodnika, który będzie miał trochę gorsze liczby, ale nie będzie kompletnie obcym ciałem w zespole kompletnie nierozumiejącym co ta ma grać.
19
Militao to ma pecha... większa szklanka niż Christensen.
2
Poza dobrymi liczbami nic go nie broni. Słabe zgranie z drużyną, niskie piłkarskie IQ, fatalne zaangażowanie w pressing, irytująca nieskuteczność i niechlujstwo w wykończeniu akcji.
2
To, że tak słabe Getafe jest aż 6 w tabeli bardzo źle mówi o hiszpańskiej lidze.
4
West Ham 2-1!!!
6
Aż dziwne że Rashford tego w trybuny nie posłał XD
2
I jeszcze Everton wyrównał ehhhh
2
Dzisiaj Pedri o wiele lepiej niż ostatnio. Oby powrót formy na klasyk.
1
Już miałem flashbacki z pucharu króla
3
Lewy ma szczęście że był spalony
0
Dawać Esparta na boisko. Jak grał to bardzo dobrze wyglądał.
0
Dani co ty robisz. Masz Lewego, masz Roony'ego i na siłę sam lecisz.
1
Ale Olmo zepsuł to podanie
3
Rashford skreślony kompletnie. I bardzo dobrze.
3
Szczerze myślałem, że Real się trochę zmotywuje po kontuzji Yamala, żeby wszystkim udowodnić, że się mylą, ale jednak sie myliłem XD. Ego za duże żeby się przyłożyć do meczu z jakimś tam Betisem.
0
@michal26 jest to porównywalna sytuacja moim zdaniem. Oni mieli kilka punktów przewagi i byli pewni swego i parę potknięć i są za City. Dlatego nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem, że liga jest praktycznie wygrana. Szczególnie, że bez Yamala każdy mecz z przodu to będą zapewne męczarnie. I przypominam że też mamy jeszcze mecz z Realem. Przegrywamy raz i przegrywamy z Realem i zostaną tylko 3 "oczka" przewagi.
0
@michal26 Arsenal też praktycznie miał ligę wygraną. Tu trzeba zdobywać punkty dalej, a z taką trójką z przodu będzie ciężko.