1

@HypeR tyle, że nawet jak awansują to nie będzie ich w EA FC 27. Aktualnie grają w 4 lidze, a w grze są tylko pierwsze dwie.

1

@Bolton i ładnie te kontrę zaczął przy bramce na 2-1. Poza tym błędem to dobre spotkanie gra.

0

Teraz Dollarumma bez żadnych prezentów znowu.

0

Ale City zawaliło kontrę...

1

Cherki to jest Pan Piłkarz.

2

Ale Raya prawie zrobił coś bardzo śmiesznego XD

1

Haha. To jeszcze przepierdzielić z Arsenalem i mogą kończyć sezon.

0

Marin strzel to błagam

0

Oskarsson się do tarcia chrzanu nadaje

0

MARREROOOOOOOOO

0

@Gronek no i nie trafił:)

1

Jak on tego nie strzelił?

0

Wrestlemania dopiero w nocy, a Musso już wrestling uprawia ;)

2

Już mnie denerwuje ten patrzący mężczyzna.

0

@Murazor nie widzę osobiście jakiś okazji rynkowych i też myślę, że nie ma zawodnika, który na 100% się sprawdzi (patrz Coutinho, każdy mówił jak bardzo pasuje). Najbardziej pasowałby moim zdaniem Kane, który jest niestety nie do sprowadzenia.

8

Zawsze byłem kibicem Realu (Sociedad).

0

@Murazor no właśnie o to chodzi że na lepsze alternatywy (np. takiego Osimhena) nas nie stać xd

3

Jak wykupimy Rashforda, to jesteśmy dziadami. Już teraz pressuje na alibi, a co dopiero jak będzie miał pewny kontrakt na lata i spadnie mu motywacja jak w United.

0

@Murazor ale obaj byli eksperymentami, bo nie było nas stać na lepsze opcje. Tak jak teraz. I w tym momencie nie szukamy rezerwowego jak de Jonga (który często był w pierwszej 11, aż w zimie przyszedł Aubameyang), a zawodnika podstawy. I opcje które mamy to Sorloth i Muriqi... :/

1

@doc wiadomo że Luuk de Goat to był kozak, ale był też eksperymentem. Przyjęcie transferu przez kibiców nie było zbyt pozytywne.

2

Skończyły się dźwignie i znowu wróciliśmy do wynalazków typu Braithwaite czy Luuk de Jong.

5

Dawać go do rywalizacji z Cancelo, a Blade niech se idzie do Arabii, bo tam jest jego poziom.

7

Myślę że Wojtek mógłby u nas być nawet do czterdziestki, nawet jako trzeci bramkarz z podobną rolą jaką Scott Carson miał w City. Bardzo mało grał, a jako lider w szatni był kluczowy i Guardiola bardzo go chwalił.

1

Jestem za.


0

@busel004 na skrzydle go nie widzę za bardzo szczerze. Brakuje mu tam przebojowości. Ale ogólnie nie mówię, że nie może być dobrym transferem. Tylko dla mnie musiałoby być kilka warunków spełnionych:
1) obniżka pensji
2) odejście kogoś z pomocy (jest Pedri, Gavi, Bernal, de Jong, Olmo, Fermin i Casado. Bernardo byłby ósmy, a miejsca w środku pola są tylko trzy)
3) dla mnie najważniejsze czyli spełnienie innych celów transferowych. Bernardo mógłby być uzupełnieniem dobrego okna, ale jeśli ma być głównym wzmocnieniem to nie będzie mnie pozytywnie nastawiało na następny sezon.

11

Zależy od wielu czynników. Głównie ile miałby zarabiać (musiałby na pewno zarabiać dużo mniej niż w City) i czy ktoś odejdzie. Jeśli żaden z naszych pomocników nie odejdzie, to nie widzę dla niego miejsca. Dodatkowo trzeba patrzeć, że akurat środek pola to nie powinien być priorytet na lato. Przede wszystkim trzeba wzmocnić obronę i środek ataku.

10

Pedri to ma chyba minimum szóstkę za nazwisko. Tragiczne zawody w jego wykonaniu.

1

@Remi70 najgorsze jest to że pewnie jakby pamiętał to by go oszczędził, więc dobrze że zapomniał.

2

Cały mecz pod nich sędziował i jeszcze mają pretensje XD

2

DIAAAAAAAAAAAAZZZZZZ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?