Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Olmo zepsuł to podanie
3
Rashford skreślony kompletnie. I bardzo dobrze.
3
Szczerze myślałem, że Real się trochę zmotywuje po kontuzji Yamala, żeby wszystkim udowodnić, że się mylą, ale jednak sie myliłem XD. Ego za duże żeby się przyłożyć do meczu z jakimś tam Betisem.
0
@michal26 jest to porównywalna sytuacja moim zdaniem. Oni mieli kilka punktów przewagi i byli pewni swego i parę potknięć i są za City. Dlatego nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem, że liga jest praktycznie wygrana. Szczególnie, że bez Yamala każdy mecz z przodu to będą zapewne męczarnie. I przypominam że też mamy jeszcze mecz z Realem. Przegrywamy raz i przegrywamy z Realem i zostaną tylko 3 "oczka" przewagi.
0
@michal26 Arsenal też praktycznie miał ligę wygraną. Tu trzeba zdobywać punkty dalej, a z taką trójką z przodu będzie ciężko.
0
@Barca_bwo obrona jest tragiczna cały sezon. Patrz, że bez Yamala z przodu nic praktycznie nie stworzyliśmy w drugiej połowie poza bramką Torresa. I do tego Cancelo też wypadł, kolejny jeden z lepszych ofensywnych graczy.
0
Dobrze, że Real pogubił tyle tych punktów, bo jakby było bliżej punktowo to z tym atakiem bym się obawiał.
0
Zamiast wypierdzielić w ostatnich minutach to rywale mają wolny na remis...
3
Sędzia jest żałośnie żałosny. Drukarz zasrany.
0
Aspas proszę nie proszę nie...
0
Olmo Panu Bogu w okno
9
Gdyby nie ten spalony to Torres wraca do formy z 2008 i trzeciego miejsca w złotej piłce.
13
Rooney jaka bomba. Szkoda że nie weszło
8
Ferranowi dwa mecze nie wyszły, a teraz wraca do formy widać.
3
To co? Na Real trójką Bardghji, Ferran, Rashford? XD
0
Nie no to jest kurwa niemożliwe. Ile możemy mieć pecha
0
Już myślałem, że nie da karnego
1
Z każdym meczem przekonuje się, że Hansi czyni cuda z naszym składem, bo spora część zawodników to przeciętniacy.
2
Olmo jakiś breakdance odpierdziela zamiast grać
0
Ferran czemu nie do Pedriego
3
Ehhh Balde. Czemu nie Araujo na środek i Martin na lewą...
0
Dwóch naraz fauluje i obaj bez kartki oczywiście.
1
Minuta minęła, mogło być 1 1 już xd
3
Nie powiedziałbym, że "tylko" La Liga bo ostatni raz ktoś obronił tytuł w 2019, więc to wcale nie jest takie małe osiągnięcie.
10
Fajnie, że najważniejsi w Hiszpańskim futbolu są bezstronni.
1
Jak Lewy ma takie wywalone w kosmos oczekiwania finansowe, to nikt ich nie spełni oprócz arabów i klubów z mls. Bo klubów z Europy albo nie stać jeśli ich nie obniży (jak Barcy) albo już mają lepszych napastników.
8
Ten co wyszedł z nory ostatnio. Chyba jednak lepiej było jak się nie odzywał.
0
Aż dziwne, że nie powiedział, że to jego wina, że tylko 7 tytułów na ostatnie 20 lat.
2
Nie ma co ryzykować. Niech się chłopak spokojnie wyleczy.
0
@HypeR baraże grali w sezonie 2023/24, gdzie przegrali z Cordobą 2-3 w dwumeczu. Potem mieli fatalny sezon 2024/25, gdzie skończyli na 16 miejscu i spadli na 4 poziom rozgrywkowy. Aktualnie są 6 w tabeli i walczą o baraże.