1

Ale Olmo zepsuł to podanie

3

Rashford skreślony kompletnie. I bardzo dobrze.

3

Szczerze myślałem, że Real się trochę zmotywuje po kontuzji Yamala, żeby wszystkim udowodnić, że się mylą, ale jednak sie myliłem XD. Ego za duże żeby się przyłożyć do meczu z jakimś tam Betisem.

0

@michal26 jest to porównywalna sytuacja moim zdaniem. Oni mieli kilka punktów przewagi i byli pewni swego i parę potknięć i są za City. Dlatego nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem, że liga jest praktycznie wygrana. Szczególnie, że bez Yamala każdy mecz z przodu to będą zapewne męczarnie. I przypominam że też mamy jeszcze mecz z Realem. Przegrywamy raz i przegrywamy z Realem i zostaną tylko 3 "oczka" przewagi.

0

@michal26 Arsenal też praktycznie miał ligę wygraną. Tu trzeba zdobywać punkty dalej, a z taką trójką z przodu będzie ciężko.

0

@Barca_bwo obrona jest tragiczna cały sezon. Patrz, że bez Yamala z przodu nic praktycznie nie stworzyliśmy w drugiej połowie poza bramką Torresa. I do tego Cancelo też wypadł, kolejny jeden z lepszych ofensywnych graczy.

0

Dobrze, że Real pogubił tyle tych punktów, bo jakby było bliżej punktowo to z tym atakiem bym się obawiał.

0

Zamiast wypierdzielić w ostatnich minutach to rywale mają wolny na remis...

3

Sędzia jest żałośnie żałosny. Drukarz zasrany.

0

Aspas proszę nie proszę nie...

0

Olmo Panu Bogu w okno

9

Gdyby nie ten spalony to Torres wraca do formy z 2008 i trzeciego miejsca w złotej piłce.

13

Rooney jaka bomba. Szkoda że nie weszło

8

Ferranowi dwa mecze nie wyszły, a teraz wraca do formy widać.

3

To co? Na Real trójką Bardghji, Ferran, Rashford? XD

0

Nie no to jest kurwa niemożliwe. Ile możemy mieć pecha

0

Już myślałem, że nie da karnego

1

Z każdym meczem przekonuje się, że Hansi czyni cuda z naszym składem, bo spora część zawodników to przeciętniacy.

2

Olmo jakiś breakdance odpierdziela zamiast grać

0

Ferran czemu nie do Pedriego

3

Ehhh Balde. Czemu nie Araujo na środek i Martin na lewą...

0

Dwóch naraz fauluje i obaj bez kartki oczywiście.

1

Minuta minęła, mogło być 1 1 już xd

3

Nie powiedziałbym, że "tylko" La Liga bo ostatni raz ktoś obronił tytuł w 2019, więc to wcale nie jest takie małe osiągnięcie.

10

Fajnie, że najważniejsi w Hiszpańskim futbolu są bezstronni.

1

Jak Lewy ma takie wywalone w kosmos oczekiwania finansowe, to nikt ich nie spełni oprócz arabów i klubów z mls. Bo klubów z Europy albo nie stać jeśli ich nie obniży (jak Barcy) albo już mają lepszych napastników.

8

Ten co wyszedł z nory ostatnio. Chyba jednak lepiej było jak się nie odzywał.

0

Aż dziwne, że nie powiedział, że to jego wina, że tylko 7 tytułów na ostatnie 20 lat.

2

Nie ma co ryzykować. Niech się chłopak spokojnie wyleczy.

0

@HypeR baraże grali w sezonie 2023/24, gdzie przegrali z Cordobą 2-3 w dwumeczu. Potem mieli fatalny sezon 2024/25, gdzie skończyli na 16 miejscu i spadli na 4 poziom rozgrywkowy. Aktualnie są 6 w tabeli i walczą o baraże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?