Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pedri irytuje ostatnimi tygodniami troszkę.
0
Było wiadomo że coś stracimy z naszą obroną. Trzeba grać dalej, byle nie dać Atletico się rozpędzić.
5
Ferran to miał plan. Graj gówno 3 miesiące i uśpij czujność wszystkich.
1
Fermin chyba nos złamany ała
0
Zasrany Musso mogło być 3
1
Rekinnnnnn oby bez spalonego! I Olmo jakie podanie!
1
Gavi jaki powrót!
16
Podchodzisz do meczu z podejściem że raczej odpadamy i w miarę pogodzony i mija 5 minut i znowu się łudzę XD
1
Musso jak ja cie nienawidzę xd
14
Kogoś dupa boli dalej po 2 przegranych finałach.
0
Domy na karnego dla Realu stawiać trzeba.
0
@Bernard777 Cucu to by była top opcja, ale nie wiem czy to wykonalne finansowo niestety.
0
@Bernard777 no ja nie jestem przekonany do piłkarzy Tottenhamu jakoś xd. Osobiście bym Grimaldo sprowadził.
1
Balde i Cancelo są tak samo słabi w defensywie.
1
@JanuszKorwinMikke nie wierzę, że taka przewaga punktowa nie starczy do utrzymania nawet jakby grali bez trenera.
1
@JanuszKorwinMikke może spójrz w tabelę zanim coś takiego napiszesz ;)
Union ma w tym momencie 7 pkt przewagi nad strefą spadkową (właściwie to nad miejscem dającym baraż o utrzymanie, nad spadkowymi miejscami aż 11 pkt przewagi)
0
Rashford w pigułce. Z takiej sytuacji strzeli, a potem 5 setek w trybuny.
0
I taki wynik poprosimy też we wtorek!
1
Ja pier Rashford jaka z ciebie jest kaleka
1
Ferran jaki złodziej XD
0
Jak Maldini wypadnie to nam zostają Eric i Araujo z opcji na ŚO...
0
Ale szaleje dzisiaj Ferran. Robi normę bramek na następne pół roku xd.
1
Ale musisz być tragiczny jak Ferran ci dwie strzela
0
Halo no to jest żółta
4
Balde jaka wrzuta. Jest forma
4
Myślałem, że comeback z Atletico w LM jest bardzo wątpliwy, ale stało się coś nawet mniej prawdopodobnego - bramka Ferrana, więc wszystko jest możliwe.
2
Dmitrovicia obrońca espanyolu "faulował" XDDD
0
Retro grafika powinna wrócić na stałe. Wygląda dużo lepiej.
0
@Adam065 jeśli tak zrobi to będzie błąd moim zdaniem.
2
Trzeba na mecz z Espanyolem wyjść rezerwą nawet kosztem potencjalnej straty punktów. Podstawa musi być świeża na wojnę z Atletico w środku tygodnia.