Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może jeszcze frytki do tego?
0
@MESSi_10_Goat nie będę pisał o rywalizacji Leo z Yamalem, bo cała dyskusja była o odwołanym meczu Argentyny z Hiszpanią. A teraz zmieniasz temat na rywalizację Leo z Yamalem, bo zacytowałem fragment artykułu ze strony, który potwierdził moje słowa. Kompleków z interpunkcją może nie masz, ale na pewno nie używasz jej poprawnie i mój komentarz o tym nie był atakiem. Po prostu bardzo źle się czyta twoje komentarze, jeśli zawierają tyle błędów interpunkcyjnych. Na następne twoje komentarze nie będę odpisywał, bo już mi się nawet nie chce (bo oryginalny komentarz pisałem prawie tydzień temu), więc też może "lepiej spasuj". Miłego wieczoru.
0
Oskar wstawaj nie rób se jaj
8
Jak z Newcastle strzelił
3
Co to były za powroty? Spacerkiem jak Albania leci 2 na 2
3
Zasranego Taylora musieli dać.
2
20 sekund i pierwsza laga zaliczona.
0
Ale cyrk z tymi hymnami.
1
Ja nie widzę szczerze powodu, żeby sprowadzać Remiro jeśli mamy Wojtka. To o wiele za dobry bramkarz, żeby marnował się na ławcę. Do tego czy byłby lepszym zmiennikiem niż Szczęsny? Na pewno nie na tyle, żeby opłacało się go sprowadzać moim zdaniem. Ewentualnie po odejściu Wojtka na emeryturę.
0
@MESSi_10_Goat słaby jak twoja interpunkcja ;)
19
Maldini zostaje. Obskoczy i lewą stronę i środek, prezentując solidny poziom. Do tego rozwinął się z chłopa co był strasznie elektryczny do jednego z najpewniejszych zawodników Barcy.
0
Niech biorą, nawet im go pod stadion mogę zawieźć.
0
@MESSi_10_Goat "W programie El Larguero w Cadena SER, Ignacio Marcano poinformował, że AFA położyła na stole trzy warianty, a decyzja powinna zapaść jeszcze dziś, najpóźniej jutro. Pierwsza opcja to znalezienie kompromisowego miejsca, które będzie odpowiadało obu federacjom. Druga, to rozegranie dwóch spotkań: jednego w Hiszpanii, a drugiego w Argentynie. Trzecia, to zrezygnowanie z tego formatu."
No to chyba o innym meczu mówimy: https://www.fcbarca.com/133958-cadena-ser-trzy-opcje-na-stole-w-sprawie-finalissimy-mecz-moze-sie-nie-odbyc.html
I błagam, poćwicz interpunkcję, bo te przecinki bolą w oczy.
0
@Barcaa12 myślę, że jednak pieniądze przeważą. Ale obym się mylił. Jeszcze by spokojnie poziomem dał radę w solidnym europejskim poziomie.
8
Niestety na 99% skończy w jakiejś Arabii czy Katarze.
0
Atletico se samo te bramkę strzeliło.
0
@kiper09 koszulkę innego klubu ubrać ;)
19
W końcu godzina klasyku nie pod chińczyków.
0
@FanVictoraIbarbo przede wszystkim Bernardo Silva to pomocnik, a nie skrzydłowy. Na skrzydło brakuje mu szybkości.
1
Blade pogonić do jakiegoś Evertonu i lecimy z zestawem bocznych obrońców: Kounde, Cancelo, Grimaldo i Espart (młody bardzo fajnie wszedł do pierwszej drużyny). Jeszcze Eric i Martin jako opcje jeśli byłyby jakieś kontuzje i wyglądałoby to bardzo obiecująco.
1
@Leooo nikt w Polsce nie wykupił licencji do EFL Cup
3
Ferran by gościa na wózku nie ograł.
0
Olmo ale tragiczne wejście
0
Nie no zdejmij go Hansi. Nie ryzykujcie pogorszeniem kontuzji.
0
No i trzeba było dać dzisiaj odpocząć Garcii...
0
@Alistar74 ten mój cytat, który podałeś odnosił się do nazwania Argentyny podwójnym mistrzem przez prezesa CONMEBOL, że Hiszpania się nie zgłosiła tak jakby miała się bać Argentyny. A co do Ligi Narodów, możesz uważać je za gloryfikowane spotkania towarzyskie - nawet możemy się tu zgodzić - ale faktem jest, że są oficjalnymi spotkaniami UEFA i jeśli ktoś zablokowałby poświęcenie meczu LN dla Finalissimy to byłaby to UEFA i Hiszpania nie miałaby nawet prawa głosu. Więc to nie jest tak zero-jedynkowe jak to opisujesz. Plus Liga Narodów też jest zakończona trofeum:
Lista trofeów Portugalii z Transfermarkt np:
Wszystkie tytuły
2025 Winner UEFA Nations League
2019 Winner UEFA Nations League
2016 European Champion
03/04 Euro Championship Runner Up
65/66 Third Place World Cup
1927/28 Uczestnik Igrzysk Olimpijskich
1923/24 Uczestnik Igrzysk Olimpijskich
10
Czyli to co w United. Zaczął się opierdzielać. Nie bez powodu kibice United oddawali go bez żalu.
2
@Alistar74 "Argentyna zaproponowała rozegranie meczu po mistrzostwach świata, jednak ponieważ Hiszpania nie dysponuje wolnymi terminami, opcja ta musiała zostać wykluczona."
Fragment z artykułu o odwołaniu. Nie wiem gdzie dochodzi tam do "spłakania", jeśli nawet nie ma mowy o tym, że to była decyzja Hiszpanii. A te zajęte terminy to nie mecze towarzyskie, a Liga Narodów (tak wiem, bardzo mało prestiżowe rozgrywki ale jednak oficjalne rozgrywki UEFA). To raczej oczywiste, że jak mają oficjalne rozgrywki zaplanowane to nie mogą rozegrać Finalissimy wtedy.
0
@Guillegavira z tym mogę się zgodzić, ale nie w Argentynie w takim razie bo w 2022 była na Wembley czyli na neutralnym terenie. A w Ameryce Południowej natomiast są dosyć napięte relacje piłkarskie między krajami i ciężko sobie wyobrazić, żeby w Brazylii na przykład taki mecz się rozegrał.
0
@Guillegavira to co wyżej. Dla mnie Argentynie nie pasowało granie tego meczu i przytrafiła im się idealna wymówka.