0

Wina maski oczywiście

0

Każdy wiedział że to się stanie. Zero zaskoczenia

1

Dobra Araujo potrenowałeś na Cubarsim, to dawaj teraz kogoś z Newcastle nokautuj.

1

Może nasza obrona jest tragiczna, ale Newcastle wcale nie odstaje

1

Bernal dosłownie jest naszym najlepszym strzelcem ostatnio XDDD

0

Elanga co namarnował w pierwszym meczu to teraz oddał.

2

Pan Kapitan!!!!

9

Ja pierdziele. 7 lat. Jak się czuję po przeczytaniu tego newsa:
https://tenor.com/view/old-man-gif-4679601

7

Mogli se odpuścić granie turnieju i dać Maroku puchar po prostu. Cały turniej ich za uszy ciągnęli. Na boisku w finale się nie udało, to w gabinecie znaleźli rozwiązanie.

1

@mmaciass jakby podeszli tak jak do poprzednich meczów, myślę, że by to dociągnęli. A wydaje mi się, że mogli myśleć, że robota wykonana po pierwszym meczu.

2

Kusi niepotrzebnie los takim czymś. Niepotrzebnie nakłada na siebie presję, że musi zagrać dobry mecz, bo inaczej ludzie się będą z niego śmiać.

0

Sporting 36 strzałów. Bodo ma "szczęście", że tylko 5 bramek dostali dzisiaj.

19

Obyś został z nami jak najdłużej. Nasz trener.

1

Ogólnie to patrząc na to jak te wybory wyglądały to jest bardzo dużo rzeczy, które powinny zostać usprawnione do następnych.

2

@Uven każdy czeka na Pique jako prezydenta tak jak każdy czekał na Xaviego jako trenera. Oby tylko Gerardowi poszło o wiele lepiej. Nadzieję, że na Fonta nikt się nie nabierze oczywiście podzielam.

7

Nawet jak w następnych wyborach nie będzie Laporty, to mam nadzieję, że jakiś Ciria czy ktoś inny go pokona.

6

Znowu niepotrzebna strata koncentracji.

1

Nie no z takim Lewym i Ferranem nie ma innej opcji niż fałszywa 9. Lewy mógł tu hat-tricka strzelić, a nie ma ani jednej.

2

Poznań w Barcelonie. Tego się nie spodziewałem

3

Po co ten Yamal?

5

Cancelo, a ja Cię miałem za emeryta. Jak dobrze jest się tak mylić.

0

@NerwowyFistaszek przecież ma maskę założoną.

2

Wielka szkoda. Byłem podekscytowany na mecz pt. Messi vs Yamal. No cóż, może na mundialu.

3

Mecz bez straconej bramki z dupy to mecz stracony

2

Ale Maldini poszedł ładnie

2

Espart dziewiąty wychowanek debiutujący za Hansiego. Ale niektórzy tutaj bredzą, że nie stawia na młodzież.

5

Negreira leci po hattrick dzisiaj.

0

Chłopu się sporty z tą ręką pomyliły chyba.

1

Olmo zamiast do boku rozegrać wali na pałę prosto w bramkarza

30

Bartomeu prawie doprowadził do upadku klubu i ma czelność chodzić sobie jakby nigdy nic. Powinni mu odebrać status socio, a on sam powinien zapaść się pod ziemię ze wstydu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?