Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wina maski oczywiście
0
Każdy wiedział że to się stanie. Zero zaskoczenia
1
Dobra Araujo potrenowałeś na Cubarsim, to dawaj teraz kogoś z Newcastle nokautuj.
1
Może nasza obrona jest tragiczna, ale Newcastle wcale nie odstaje
1
Bernal dosłownie jest naszym najlepszym strzelcem ostatnio XDDD
0
Elanga co namarnował w pierwszym meczu to teraz oddał.
2
Pan Kapitan!!!!
9
Ja pierdziele. 7 lat. Jak się czuję po przeczytaniu tego newsa:
https://tenor.com/view/old-man-gif-4679601
7
Mogli se odpuścić granie turnieju i dać Maroku puchar po prostu. Cały turniej ich za uszy ciągnęli. Na boisku w finale się nie udało, to w gabinecie znaleźli rozwiązanie.
1
@mmaciass jakby podeszli tak jak do poprzednich meczów, myślę, że by to dociągnęli. A wydaje mi się, że mogli myśleć, że robota wykonana po pierwszym meczu.
2
Kusi niepotrzebnie los takim czymś. Niepotrzebnie nakłada na siebie presję, że musi zagrać dobry mecz, bo inaczej ludzie się będą z niego śmiać.
0
Sporting 36 strzałów. Bodo ma "szczęście", że tylko 5 bramek dostali dzisiaj.
19
Obyś został z nami jak najdłużej. Nasz trener.
1
Ogólnie to patrząc na to jak te wybory wyglądały to jest bardzo dużo rzeczy, które powinny zostać usprawnione do następnych.
2
@Uven każdy czeka na Pique jako prezydenta tak jak każdy czekał na Xaviego jako trenera. Oby tylko Gerardowi poszło o wiele lepiej. Nadzieję, że na Fonta nikt się nie nabierze oczywiście podzielam.
7
Nawet jak w następnych wyborach nie będzie Laporty, to mam nadzieję, że jakiś Ciria czy ktoś inny go pokona.
6
Znowu niepotrzebna strata koncentracji.
1
Nie no z takim Lewym i Ferranem nie ma innej opcji niż fałszywa 9. Lewy mógł tu hat-tricka strzelić, a nie ma ani jednej.
2
Poznań w Barcelonie. Tego się nie spodziewałem
3
Po co ten Yamal?
5
Cancelo, a ja Cię miałem za emeryta. Jak dobrze jest się tak mylić.
0
@NerwowyFistaszek przecież ma maskę założoną.
2
Wielka szkoda. Byłem podekscytowany na mecz pt. Messi vs Yamal. No cóż, może na mundialu.
3
Mecz bez straconej bramki z dupy to mecz stracony
2
Ale Maldini poszedł ładnie
2
Espart dziewiąty wychowanek debiutujący za Hansiego. Ale niektórzy tutaj bredzą, że nie stawia na młodzież.
5
Negreira leci po hattrick dzisiaj.
0
Chłopu się sporty z tą ręką pomyliły chyba.
1
Olmo zamiast do boku rozegrać wali na pałę prosto w bramkarza
30
Bartomeu prawie doprowadził do upadku klubu i ma czelność chodzić sobie jakby nigdy nic. Powinni mu odebrać status socio, a on sam powinien zapaść się pod ziemię ze wstydu.