Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Kogoś dupa boli dalej po 2 przegranych finałach.
0
Domy na karnego dla Realu stawiać trzeba.
0
@Bernard777 Cucu to by była top opcja, ale nie wiem czy to wykonalne finansowo niestety.
0
@Bernard777 no ja nie jestem przekonany do piłkarzy Tottenhamu jakoś xd. Osobiście bym Grimaldo sprowadził.
1
Balde i Cancelo są tak samo słabi w defensywie.
1
@JanuszKorwinMikke nie wierzę, że taka przewaga punktowa nie starczy do utrzymania nawet jakby grali bez trenera.
1
@JanuszKorwinMikke może spójrz w tabelę zanim coś takiego napiszesz ;)
Union ma w tym momencie 7 pkt przewagi nad strefą spadkową (właściwie to nad miejscem dającym baraż o utrzymanie, nad spadkowymi miejscami aż 11 pkt przewagi)
0
Rashford w pigułce. Z takiej sytuacji strzeli, a potem 5 setek w trybuny.
0
I taki wynik poprosimy też we wtorek!
1
Ja pier Rashford jaka z ciebie jest kaleka
1
Ferran jaki złodziej XD
0
Jak Maldini wypadnie to nam zostają Eric i Araujo z opcji na ŚO...
0
Ale szaleje dzisiaj Ferran. Robi normę bramek na następne pół roku xd.
1
Ale musisz być tragiczny jak Ferran ci dwie strzela
0
Halo no to jest żółta
4
Balde jaka wrzuta. Jest forma
4
Myślałem, że comeback z Atletico w LM jest bardzo wątpliwy, ale stało się coś nawet mniej prawdopodobnego - bramka Ferrana, więc wszystko jest możliwe.
2
Dmitrovicia obrońca espanyolu "faulował" XDDD
0
Retro grafika powinna wrócić na stałe. Wygląda dużo lepiej.
0
@Adam065 jeśli tak zrobi to będzie błąd moim zdaniem.
2
Trzeba na mecz z Espanyolem wyjść rezerwą nawet kosztem potencjalnej straty punktów. Podstawa musi być świeża na wojnę z Atletico w środku tygodnia.
20
Z jednej strony można mu zarzucić, że wszystko chce zrobić sam. Ale jak pomyślę, że jego opcjami do podania są paralitycy Ferran albo Rashford, co zmarnują nawet najlepsze podanie od niego to bardziej go rozumiem.
4
To ja zapodam klasyka:
1
Gralibyśmy tu dzisiaj 180 minut, a z tą formą strzelecką i tak byśmy bramki nie strzelili.
5
Rekin i Araujo na ratunek XDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No to gramy w 10. Co roku to samo.
1
Maldini jak blisko...
23
Zatrzymana kontra i bez kartki. Koke drugi mecz z rzędu oszczędzany.
2
Diaz poza tą bramką gra fatalne spotkanie.