Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Już weźcie kończcie te wybory, bo porzygać się można czytając to.
0
Same samobóje w tej kampanii prezydenckiej. Co wypowiedź grubego czy fonta to głupsza.
12
@arczis92 wyloguj z Fify. Kto ci da za Balde, de Jonga, Ferrana i Araujo łącznie 190 milionów?
0
Zero odpadów Mendesa. Rashford jest jaki jest, a i tak ma dwa razy lepsze staty.
4
Ale gruby bredzi o Deco głupoty. A Font bredzi głupoty o Cruyffie. Przed Barcelona peryferia futbolu, a po Indonezja (xd) i dramatycznie słaby Ajax.
8
Font i jego "poplecznicy" wystawiają Lapciowi piłki na pustą jak Kinsky Atletico w Lidze Mistrzów.
15
W sumie szkoda że nie na Camp Nou. Ale z drugiej strony na starym boisku treningowym Leo.
0
Tymczasem Bodo/Glimt już 2-0
0
Potrajają Doku i City nie istnieje
2
Walić ten śmieszny mecz. Bodo/Glimt prowadzi 1-0.
0
Czemu City zawsze z Realem musi zapomnieć jak się gra w piłkę?
0
Courtois im już nawet grę do przodu musi ratować
0
Arnold będzie miał zawroty głowy po 90 minutach
2
Sędziowie ślepi po raz pierwszy
1
Napastnicy City na razie lecą w pole karne kompletnie bez myślenia. Już mogli mieć z dwie szanse jakby podali zamiast lecieć sami w tłum.
4
Jak już był kontakt to bardziej Madueke piłkarza Bayeru kopnął a nie na odwrót
10
Ten mecz Exeter to pewnie lepsze widowisko było niż nasz mecz wczoraj ;)
4
Kolejny argument przeciwko Fontowi.
4
Ciężko mi uwierzyć, że La Liga jakkolwiek to zaklepała patrząc na cyrki z Gavim czy rejestracjami.
2
Kolejny młody się zrespił z dupy w La Masii.
1
Piękna cisza na stadionie
4
Ale my mamy więcej szczęścia niż rozumu.
2
Dobra już po jednym zagraniu mam dość Ferrana
0
Ferran na ratunek XD
0
Ale ten mecz z Atleti naszych wykończył, że dalej takie dno fizyczne.
0
@JanuszKorwinMikke głupi twój komentarz, ale to było do przewidzenia.
1
Rapha na 9? Dziwne, że nie Rash.
0
Rashford idzie na misję.
4
Przynajmniej strzał był.
1
To już dajcie tego Ferrana do ataku. Z niego się chociaż pośmiać można.