6

Już weźcie kończcie te wybory, bo porzygać się można czytając to.

0

Same samobóje w tej kampanii prezydenckiej. Co wypowiedź grubego czy fonta to głupsza.

12

@arczis92 wyloguj z Fify. Kto ci da za Balde, de Jonga, Ferrana i Araujo łącznie 190 milionów?

0

Zero odpadów Mendesa. Rashford jest jaki jest, a i tak ma dwa razy lepsze staty.

4

Ale gruby bredzi o Deco głupoty. A Font bredzi głupoty o Cruyffie. Przed Barcelona peryferia futbolu, a po Indonezja (xd) i dramatycznie słaby Ajax.

8

Font i jego "poplecznicy" wystawiają Lapciowi piłki na pustą jak Kinsky Atletico w Lidze Mistrzów.

15

W sumie szkoda że nie na Camp Nou. Ale z drugiej strony na starym boisku treningowym Leo.

0

Tymczasem Bodo/Glimt już 2-0

0

Potrajają Doku i City nie istnieje

2

Walić ten śmieszny mecz. Bodo/Glimt prowadzi 1-0.

0

Czemu City zawsze z Realem musi zapomnieć jak się gra w piłkę?

0

Courtois im już nawet grę do przodu musi ratować

0

Arnold będzie miał zawroty głowy po 90 minutach

2

Sędziowie ślepi po raz pierwszy

1

Napastnicy City na razie lecą w pole karne kompletnie bez myślenia. Już mogli mieć z dwie szanse jakby podali zamiast lecieć sami w tłum.

4

Jak już był kontakt to bardziej Madueke piłkarza Bayeru kopnął a nie na odwrót

10

Ten mecz Exeter to pewnie lepsze widowisko było niż nasz mecz wczoraj ;)

4

Kolejny argument przeciwko Fontowi.

4

Ciężko mi uwierzyć, że La Liga jakkolwiek to zaklepała patrząc na cyrki z Gavim czy rejestracjami.

2

Kolejny młody się zrespił z dupy w La Masii.

1

Piękna cisza na stadionie

4

Ale my mamy więcej szczęścia niż rozumu.

2

Dobra już po jednym zagraniu mam dość Ferrana

0

Ferran na ratunek XD

0

Ale ten mecz z Atleti naszych wykończył, że dalej takie dno fizyczne.

0

@JanuszKorwinMikke głupi twój komentarz, ale to było do przewidzenia.

1

Rapha na 9? Dziwne, że nie Rash.

0

Rashford idzie na misję.

4

Przynajmniej strzał był.

1

To już dajcie tego Ferrana do ataku. Z niego się chociaż pośmiać można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?