Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dużo się nie pomyliłem XD:
[url][url]https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16545686#comment-16545686[/url][/url]
6
Bardzo lubię Marca, ale po super pół roku zanotował spory regres. Jak pojawi się dobra oferta to pożegnałbym go bez żalu.
6
Bardzo się ciesze, że powiedział, że to nie wina sędziego, że przegraliśmy. Sędzia był absolutnie beznadziejny ale myśmy stracili 4 bramki w połowę. Nie jesteśmy Madrytem, żeby zwalać winę na sędziego po porażkach. Szanujmy się troche.
1
@severius Może też mogłem inaczej napisać pierwotny wpis, bo rzeczywiście wyszło jakbym nie czytał. Mogłem lepiej to ubrać w słowa. Też pozdrawiam.
14
Co to jest za system co zawodzi częściej niż działa? Na MŚ 2022 taki system działał bezproblemowo. Widać w Hiszpanii chcieli przyoszczędzić i zainwestowali w jakiś szajs.
0
@severius no ostatnio jak władze nie chciały wydać pozwolenia to okazało się że były niespełnione warunki jak np. za małe wyjścia ewakuacyjne. Władze miasta bez powodu nie będą zatrzymywać tego procesu, na pewno coś jest że nie chcą wydać pozwolenia.
0
No chyba każdy wiedział że kebaby nie zdążą na wyznaczony termin.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gol09 i już mam większe poparcie od tego całego Maddocka xd
1
To ja jak zostanę prezydentem kupie Kane'a, Haalanda, Olise, Palmera, Vitinhę, Nuno Mendesa. Ba, jeszcze Mbappe odkupimy z Realu. I pisząc te bzdury jestem tak samo wiarygodny jak ten gościu.
1
Spieprzyliście nam tłusty czwartek.
1
@Vegeta88 no w tym to na pewno się zgadzamy.
0
@Vegeta88 @mientusek1407 Panowie, nie doceniacie jak bardzo ja nienawidzę Balde. Ja po nim jadę w każdym meczu, nie tylko dzisiaj. Miał jeden dobry sezon 22/23 i potem ciągle w dół.
2
@CurryTheGoat30 strzelić może i nawet ale przy naszej obronie trzeba liczyć że minimum 2 stracimy.
0
Ferran nawet chłopa co mu sie piłka pod nogą gubi przypressować nie umie.
0
@Vegeta88 to no Martin na środek, a Garcia na lewą. Dla mnie KAŻDA opcja lepsza od Blade.
1
Jeszcze bez Erica na rewanż XD. No to może nie wychodźmy na boisko.
0
@mientusek1407 mamy Martina i Cancelo, ewentualnie Araujo do środka i Garcia na lewą. Wszystkie opcje lepsze niż Blade.
0
@Barcaa12 no to zbyt ciężkie nie jest.
0
@mientusek1407 nawet bym Szczęsnego tam wolał.
2
Znając Atleti po tym meczu przegrają 0-2 w weekend z Rayo.
2
Ile dałbym żeby to był ostatni mecz w koszulce Barcy dla Balde.
0
Balde co sie podsumował
2
Jak ja bardzo bym chciał żeby nasi boczni obrońcy umieli celnie podać w pole karne...
1
Nie dość że nie ma gola, Atletico zmarnowało jakieś 7 minut i odpoczęli, a sędzia doliczy jakieś 3 minuty.
1
5 minut linie rysują XD. To niech już rzucą monetą chociaż szybciej bedzie.
0
@szymonekk @SinMistico obejrzyjcie to sobie jeszcze raz. Casado kopnął piłkę, a później drugą nogą specjalnie mu kopa dał.
1
I już zaczynam wierzyć xd.
2
Przynajmniej znalazł żółte kartki na drugą połowę.
0
Oszczędzili Casado, to jego też oszczedzą