Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kounde jaki powrót!
0
Kurde Ferran ruszaj po takie piłki
0
Chyba na papierze najmocniejsza XI biorąc pod uwagę kontuzje.
3
Petycja do redakcji, żeby wypowiedzi pijanych nie wrzucać na stronę.
1
Bernal forma mutant
4
Garcia klasycznie jedną setkę musi na mecz wybronić
2
Jak to nie wpadło
0
Kounde w końcu dobra interwencja.
1
Kounde ma przyśpieszenie jak wóz towarowy
8
Może jeszcze frytki do tego?
2
Też Victor Font w newsie 3 lutego. 3 dni temu XD...
"Victor Font: Pozyskanie Haalanda lub Juliana Álvareza jest możliwe."
Czyli Haalandem czy Alvarezem już można oszukiwać XD?
1
Nikt nie zapłaci za gracza co od dwóch sezonów ma kontuzję 45 milionów. Wypociny dziennikarskie.
2
MALDINI co uratował
0
Do 2468399 razy sztuka.
7
Gdyby tylko Ferran wykorzystał jedną ze swoich 5 sytuacji to by nie było nerwówki.
0
Szkoda Yamala. Regularnie okradany z asyst przez kolegów z ataku.
0
Lewy mogłeś zamknąć mecz...
2
Nie chce zapeszyć ale Araujo całkiem nieźle dzisiaj.
0
Rashford raz dobrze podał to Olmo musiał to zepsuć xd
1
Zdejmuj tego Cancelo jak jeszcze gramy w 11.
0
Trzeba teraz przycisnąć i zamknąć mecz.
5
Ładnie Bernal wyczyścił. Rośnie z meczu na mecz.
1
Rashford ma wykończenie gorsze niż Ferran. Chyba że sytuacja jest bardzo trudna do wykończenia. Wtedy walnie bombę w okno.
0
Już powinno być 1-0.
0
Olmo, grasz w Barcy, nie w Madrycie. Nie nurkuj tak żałośnie.
2
To jest większy populista niż Laporta.
13
Szczerze to jak on ma się łamać 2-3 razy na sezon, to może by lepiej żeby karierę skończył. Jego ciało nie wyrabia po prostu.
5
"23:55 Raphinha zaprzeczył, że doznał kontuzji."
Ale ulga.
0
Nam strzelać nie kazano.
0
@Who_you_mam ale nie spierdzielił