0

Kounde jaki powrót!

0

Kurde Ferran ruszaj po takie piłki

0

Chyba na papierze najmocniejsza XI biorąc pod uwagę kontuzje.

3

Petycja do redakcji, żeby wypowiedzi pijanych nie wrzucać na stronę.

1

Bernal forma mutant

4

Garcia klasycznie jedną setkę musi na mecz wybronić

2

Jak to nie wpadło

0

Kounde w końcu dobra interwencja.

1

Kounde ma przyśpieszenie jak wóz towarowy

8

Może jeszcze frytki do tego?

2

Też Victor Font w newsie 3 lutego. 3 dni temu XD...
"Victor Font: Pozyskanie Haalanda lub Juliana Álvareza jest możliwe."
Czyli Haalandem czy Alvarezem już można oszukiwać XD?

1

Nikt nie zapłaci za gracza co od dwóch sezonów ma kontuzję 45 milionów. Wypociny dziennikarskie.

2

MALDINI co uratował

0

Do 2468399 razy sztuka.

7

Gdyby tylko Ferran wykorzystał jedną ze swoich 5 sytuacji to by nie było nerwówki.

0

Szkoda Yamala. Regularnie okradany z asyst przez kolegów z ataku.

0

Lewy mogłeś zamknąć mecz...

2

Nie chce zapeszyć ale Araujo całkiem nieźle dzisiaj.

0

Rashford raz dobrze podał to Olmo musiał to zepsuć xd

1

Zdejmuj tego Cancelo jak jeszcze gramy w 11.

0

Trzeba teraz przycisnąć i zamknąć mecz.

5

Ładnie Bernal wyczyścił. Rośnie z meczu na mecz.

1

Rashford ma wykończenie gorsze niż Ferran. Chyba że sytuacja jest bardzo trudna do wykończenia. Wtedy walnie bombę w okno.

0

Już powinno być 1-0.

0

Olmo, grasz w Barcy, nie w Madrycie. Nie nurkuj tak żałośnie.

2

To jest większy populista niż Laporta.

13

Szczerze to jak on ma się łamać 2-3 razy na sezon, to może by lepiej żeby karierę skończył. Jego ciało nie wyrabia po prostu.

5

"23:55 Raphinha zaprzeczył, że doznał kontuzji."
Ale ulga.

0

Nam strzelać nie kazano.

0

@Who_you_mam ale nie spierdzielił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?