0

Fermin jak nas ciągnie w tym meczu

2

Eric najlepszy obrońca i rozgrywający. Potrzebujemy maszyny do kopiowania żeby móc paru Ericów wystawić.

0

Aj szkoda Eric dobra próba

0

10 meczów bez czystego konta w LM, 22 stracone bramki. Kurevsko nedobre novinky.

0

Świetne krycie, Balde, Frenkie.

0

Ta nasza obrona mnie dobije...

1

Dla mnie faul Martina. W ogóle piłką niezainteresowany.

0

Fermin jak Olmo ostatnio

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ma Cubarsiego, jest Rapha, Bobuś i Rooney. Zacny skład Panie Hansi.

0

Pamiętam że za Valverde były z nimi ciężary. Po 3 punkty!

1

oh gówno, tutaj my idziemy znowu.

4

To ja zapodam klasyka:


0

Cancelo wracaj do tej Arabii

2

Zawieszenie na 10 meczów. Bandyta pierd...

1

@Piotrek1993 jak on im z 3 bramki luźno uratował

1

Bez Raphinhi ani jednego lidera na boisku.

0

Im tam wszystkim mózgi wyparowały!

0

Ale mnie zdenerwował ten mecz. A taka fajna niedziela była.

0

Xavinieta czy to ty?

0

Kurwa no nie wytrzymam

0

Co sędziowie teraz znajdą?

0

@konajoncek inni nie są lepsi niestety XD

0

Weźmy te wolne podajmy. Te ich "strzały" to oddawanie piłki rywalom.

0

Olmo w głowie gdzieś indziej jest. Out natychmiast

3

17 strzałów... myśmy tu 3 golami prowadzić powinni.

0

Cały pech do końca sezonu zużyty w połowę.

0

Jak spierdzielić szybką kontrę - tutorial by FC Barcelona

2

Z jednego z najlepszych PO świata do poziomu Wawrzyniaka w sezon.

0

Niewykorzystane szanse się mszczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?