Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Olmo jak Suarez kiedyś
0
Ale piękna cisza
0
Ale brama oooooo
1
Aha i nawet tego nie sprawdzili.
1
Trzeba rzucić klątwę. Nie wygramy tego.
1
Ten Roberto grał w Barcy B. Dlatego wszystko marnuje. Tajny agent.
0
Atak Espanyolu jest tak słaby jak nasza obrona więc sie wyrównuje.
0
@BatistutaGOL figo był kapitanem więc jest o czym dyskutować.
0
Weźcie mi tego de Jonga z boiska bo nie wytrzymam
4
@Marcelinho132 I najlepszy
5
Na pewno nasz najgorszy mecz w tym roku.
1
Czy my kiedyś strzelilismy bramkę po rozegraniu różnego krótko bo nie pamiętam takiej.
3
Garcia obronił Maldinim XD
3
Eh Ferran Ferran...
0
Jak Simon będzie dalej numerem 1 Hiszpanii po tym co ostatnio robi, to ma coś na łysego.
8
12 dałbym van Bronckhorsta, 13 Claudio Bravo, 16 Busquets bezdysyjnie jak Puyol ma 5. 20 dla Deco, 21 Adriano albo Luis Enrique. Resztę bym zostawił tak jak jest.
Jak ktoś se chce zobaczyć historię numerów to można tu:
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/rueckennummern/verein/131
2
Gerard Martin - maszyna nie do zniszczenia.
0
Z tych opcji to chyba tylko Schlotterbeck realny, a i tak będzie ciężko.
7
Sam wybrał kasę odchodząc do P$G. Trzeba było zostać i być następcą Leo.
4
Wigry Suwałki podobno szukają bramkarza.
0
No ale czy można jego dyspozycję kompletnie zrzucić na brak konkurencji? Jeszcze jakby w miarę trzymał poziom, ale od tego bardzo dobrego sezonu 2022/23 jest to stały regres w jego przypadku. Jak się nie ogarnie to będzie z niego one season wonder.
3
3 czyste konta z rzędu :O
0
W końcu mamy własnego Kurtułę.
0
Jezu jaka kopanina XD
1
Zdejmij go Hansi, nie ma co ryzykować.
1
Dajcie bandycie 2 kartki od razu.
0
Niech ktoś powie obrońców że nasi to ci w bordowo-granatowych, a nie w żółtych.
0
Balde, odejdź i nigdy nie wracaj.
0
Jakim cudem to nie jest faul. Parejo wskoczył Raphie na plecy.
0
@misterio o wiele za dużo tych strat. Ratuje nas na razie to, że Villarreal woli strzelać w trybuny.