Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu jakaś akcja.
0
Jak to nie jest żółta ku##a!? Zrobił specjalnie ruch nogą w bok żeby go nadepnąć.
2
Murują jak Getafe czy Cadiz.
3
Chyba ostatni mecz Arsenalu, jaki oglądam. Paskudny styl gry.
0
W sumie to obojętne kto wygrał. Obie drużyny jesteśmy w stanie pokonać.
5
Ale Atletico namarnawało dzisiaj sytuacji. Przegrywają na własne życzenie.
1
Męczennik nie symulował po starciu w polu karnym? Jak to?
5
Atletico vs Real, koloryzowane:
https://share.google/images/J19Ex6G9BcfarvmZZ
1
Z nami Sorloth by z tego 2 bramki strzelił.
0
Ale stypa ten mecz.
0
Co ta obrona Atleti robi XD
0
No pięknie uderzył, trzeba przyznać
1
Ale ten Athletic jest słaby XD
0
Niszczymy ich jak Real rok temu
4
Unai Simon aktualnie nie zasługuje nawet na powołanie, a co dopiero bycie numerem 1 Hiszpanii.
2
Unai Simon ale to jest bramkarz
1
Ale Fermin zap##lił
0
Ferrrrrrrraaann ukąsił
0
Kolejny prosto w Simona
4
Byłem nieprzekonany w sprawie Cancelo, ale tak patrzę na Balde i gorzej chyba nie będzie xd.
0
Sędzia z kolejną świetną decyzją
21
Sędzia ślepy na razie. Stempel i kopnięcie i ani jednej kartki.
1
Sancet rzeźnik znowu zaczyna show
0
Simon pełne majty
11
Moja propozycja jest żeby jechał, ale po superpucharze już tam został w jakimś Al-Hilal.
0
Klątwa zadziałała:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16395415#comment-16395415
0
Dali się im wyszaleć żeby się Garcia w bramce pobawił i teraz zamknęli im mordy w 3 minuty
0
Ale Yamal jest dzisiaj frustrujący. Za bardzo chce.
1
Olmo jak Suarez kiedyś
0
Ale piękna cisza