0

W końcu jakaś akcja.

0

Jak to nie jest żółta ku##a!? Zrobił specjalnie ruch nogą w bok żeby go nadepnąć.

2

Murują jak Getafe czy Cadiz.

3

Chyba ostatni mecz Arsenalu, jaki oglądam. Paskudny styl gry.

0

W sumie to obojętne kto wygrał. Obie drużyny jesteśmy w stanie pokonać.

5

Ale Atletico namarnawało dzisiaj sytuacji. Przegrywają na własne życzenie.

1

Męczennik nie symulował po starciu w polu karnym? Jak to?

5

Atletico vs Real, koloryzowane:
https://share.google/images/J19Ex6G9BcfarvmZZ

1

Z nami Sorloth by z tego 2 bramki strzelił.

0

Ale stypa ten mecz.

0

Co ta obrona Atleti robi XD

0

No pięknie uderzył, trzeba przyznać

1

Ale ten Athletic jest słaby XD

0

Niszczymy ich jak Real rok temu

4

Unai Simon aktualnie nie zasługuje nawet na powołanie, a co dopiero bycie numerem 1 Hiszpanii.

2

Unai Simon ale to jest bramkarz

1

Ale Fermin zap##lił

0

Ferrrrrrrraaann ukąsił

0

Kolejny prosto w Simona

4

Byłem nieprzekonany w sprawie Cancelo, ale tak patrzę na Balde i gorzej chyba nie będzie xd.

0

Sędzia z kolejną świetną decyzją

21

Sędzia ślepy na razie. Stempel i kopnięcie i ani jednej kartki.

1

Sancet rzeźnik znowu zaczyna show

0

Simon pełne majty

11

Moja propozycja jest żeby jechał, ale po superpucharze już tam został w jakimś Al-Hilal.

0

Dali się im wyszaleć żeby się Garcia w bramce pobawił i teraz zamknęli im mordy w 3 minuty

0

Ale Yamal jest dzisiaj frustrujący. Za bardzo chce.

1

Olmo jak Suarez kiedyś

0

Ale piękna cisza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?