0

@michal26 no a moim zdaniem po prostu mamy inne zdanie. Były szanse, ale był też brak kontroli w środku pola, chaos w grze, panika w obronie. W drugiej połowie wyszła inna drużyna.

0

Gol z wolnego? Czy ja śnie?

0

Newcastle i Sporting niech se jeszcze gola strzelą i byłoby idealnie.

0

Nie było ostatnio jakiegoś newsa że sprowadzamy lewego obrońcę do rezerw? Może by go za Balde sprawdzić xd

0

@michal26 no spoko jest, całkiem przyjemnie. Co nie zmienia faktu, że graliśmy słabo moim zdaniem w pierwszej połowie. Plus napisałem, że wolę sie pozytywnie zaskoczyć, co właśnie się stało.

2

Bardziej Lewy kopnął w obrońcę jak dla mnie (jeśli w ogóle był kontakt)

1

@pride1899 szczury przegryzły kabel z głośnika.

0

Panie Turku kończ te kolejkę

2

Hansi musiał ich opierdzielić w przerwie, nie ma innej opcji xd

4

Jak Eric się połamał, to miej nas Boże w opiece w defensywie xd

0

@michal26 Bardziej mieliśmy dobre momenty niż graliśmy dobrze. Na Rambli ludzie też z gry niezbyt zadowoleni. A co do tego co było przed Guardiolą to szczerze mnie średnio obchodzi bo ja widzę, że z drużyny która rok temu grała jak z nut i była minuty od finału LM staliśmy się drużyną, która ma męczarnie z 5 drużyną ligi duńskiej. Ale oby jakoś sie udało wygrać i zdobyć te top 8.

0

Negreira nawet ma swoje macki w Lizbonie.

0

@michal26 to w której minucie można już narzekać że gramy słabo? Jak stracimy na 0-2, bo bliżej tego niż wyrównania? Jedyna nadzieja to że Hansi ich opierdzieli w przerwie i zaczną grać.

0

@Marcelinho132 dobra jednak nie

0

Tam nie było karnego na Ferminie?

0

@michal26 ja to pesymistą z natury jestem. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować.

0

Chelsea prowadzi, Atletico i City też. Pa pa Top 8 chyba.

1

Jak Lewy nie strzeli prosto w bramkarza, to Rapha przekłada se 4 razy piłkę zamiast walić z całej pety.

0

Jezu Robercig strzel to

0

I teraz będziemy grać resztę meczu na autobus.

0

Brak słów już na te obronę

3

Eric ma wyzwanie. Musi ogarnąć sam środek pola.

0

Ogon nie może machać psem. Jak Gavi tak zrobił, to go odkleiło mocno.
Druga kwestia czy to się naprawdę wydarzyło, czy to kolejny wymysł pismaków. Raczej stawiałbym na to drugie.

5

Czemu piłkarz nie może grać z numerem np. 56 to nigdy nie zrozumiem.
It's not football. It's LaLiga.

0

Może Arsenal wygra to mistrzostwo, ale jeśli tak to przez słabość rywali niż swoją siłę. A w Europie będą grać aż wpadną znowu na jakieś PSG i tam się podróż skończy. Nie można cały sezon opierać się tylko na różnych.

0

Czemu United nagle umie grać w piłkę xd?

1

@KrwawiaceoczyVEB z jego czym? xd

3

Balde to by celnie w pole karne nawet na metr nie podał.

5

Typowy Olmo. Całą pierwszą połowę grał kupę żeby w dwóch akcjach w drugiej strzelić gola i zanotować asystę xd.

1

Ale brama :OOOO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?