Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 no a moim zdaniem po prostu mamy inne zdanie. Były szanse, ale był też brak kontroli w środku pola, chaos w grze, panika w obronie. W drugiej połowie wyszła inna drużyna.
0
Gol z wolnego? Czy ja śnie?
0
Newcastle i Sporting niech se jeszcze gola strzelą i byłoby idealnie.
0
Nie było ostatnio jakiegoś newsa że sprowadzamy lewego obrońcę do rezerw? Może by go za Balde sprawdzić xd
0
@michal26 no spoko jest, całkiem przyjemnie. Co nie zmienia faktu, że graliśmy słabo moim zdaniem w pierwszej połowie. Plus napisałem, że wolę sie pozytywnie zaskoczyć, co właśnie się stało.
2
Bardziej Lewy kopnął w obrońcę jak dla mnie (jeśli w ogóle był kontakt)
1
@pride1899 szczury przegryzły kabel z głośnika.
0
Panie Turku kończ te kolejkę
2
Hansi musiał ich opierdzielić w przerwie, nie ma innej opcji xd
4
Jak Eric się połamał, to miej nas Boże w opiece w defensywie xd
0
@michal26 Bardziej mieliśmy dobre momenty niż graliśmy dobrze. Na Rambli ludzie też z gry niezbyt zadowoleni. A co do tego co było przed Guardiolą to szczerze mnie średnio obchodzi bo ja widzę, że z drużyny która rok temu grała jak z nut i była minuty od finału LM staliśmy się drużyną, która ma męczarnie z 5 drużyną ligi duńskiej. Ale oby jakoś sie udało wygrać i zdobyć te top 8.
0
Negreira nawet ma swoje macki w Lizbonie.
0
@michal26 to w której minucie można już narzekać że gramy słabo? Jak stracimy na 0-2, bo bliżej tego niż wyrównania? Jedyna nadzieja to że Hansi ich opierdzieli w przerwie i zaczną grać.
0
@Marcelinho132 dobra jednak nie
0
Tam nie było karnego na Ferminie?
0
@michal26 ja to pesymistą z natury jestem. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować.
0
Chelsea prowadzi, Atletico i City też. Pa pa Top 8 chyba.
1
Jak Lewy nie strzeli prosto w bramkarza, to Rapha przekłada se 4 razy piłkę zamiast walić z całej pety.
0
Jezu Robercig strzel to
0
I teraz będziemy grać resztę meczu na autobus.
0
Brak słów już na te obronę
3
Eric ma wyzwanie. Musi ogarnąć sam środek pola.
0
Ogon nie może machać psem. Jak Gavi tak zrobił, to go odkleiło mocno.
Druga kwestia czy to się naprawdę wydarzyło, czy to kolejny wymysł pismaków. Raczej stawiałbym na to drugie.
5
Czemu piłkarz nie może grać z numerem np. 56 to nigdy nie zrozumiem.
It's not football. It's LaLiga.
0
Może Arsenal wygra to mistrzostwo, ale jeśli tak to przez słabość rywali niż swoją siłę. A w Europie będą grać aż wpadną znowu na jakieś PSG i tam się podróż skończy. Nie można cały sezon opierać się tylko na różnych.
0
Czemu United nagle umie grać w piłkę xd?
1
@KrwawiaceoczyVEB z jego czym? xd
3
Balde to by celnie w pole karne nawet na metr nie podał.
5
Typowy Olmo. Całą pierwszą połowę grał kupę żeby w dwóch akcjach w drugiej strzelić gola i zanotować asystę xd.
1
Ale brama :OOOO