Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Laporta śpi sobie
0
@Cryptolis to oczywiście musiał strzelić. Nie no ale z tym top 2 to przesadzasz ewidentnie xd. Andre Gomes, Dembele, Turan, Semedo, Arthur, Griezmann, Alcacer wszyscy gorsi i to tak z głowy ci co wszyscy na myśl przyszli powiedzeni.
1
Pan Kapitan i 2-0
0
Olmo dzisiaj impostor
0
Znalazł kartki w końcu
0
Ale mnie denerwują tymi niedokładnymi podaniami
9
Sędzia nieporozumienie
3
Partidazo. 0.04-0.06 w xG według Flashscore'a.
0
Ładna piła Casado. Więcej takich
0
Halo to jest czerwo łokciem tu walnął w brzuch
0
Maldini, gdzie twoja super forma wyparowała?
0
No daj im kurde kartkę
1
Eric co ma pecha odkąd maskę nosi XD
18
Oby Casado się odbudował. Potrzebujemy go w dobrej formie, szczególnie pod nieobecność Pedriego.
3
Ale w sumie w ostatniej kolejce Newcastle gra z PSG, czyli jeśli wygramy z Kopenhagą jedną na pewno wyprzedzimy. Potem zdecydują bramki.
0
No i Chelsea strzeliła. To żeśmy byli w top 8 XD
1
Może pokracznie ale ważne że strzelił xd
0
Tylko nie stracić na 3-3 od razu XD
0
Olmo wybaczamy Ci za Sociedad
4
Kij tam w spalonego co to był za strzał XD
1
Nie strać bramki z różnego challenge [99.99% impossible]
0
Olmo patrz i się ucz.
0
Fermin jak nas ciągnie w tym meczu
2
Eric najlepszy obrońca i rozgrywający. Potrzebujemy maszyny do kopiowania żeby móc paru Ericów wystawić.
0
Aj szkoda Eric dobra próba
0
10 meczów bez czystego konta w LM, 22 stracone bramki. Kurevsko nedobre novinky.
0
Świetne krycie, Balde, Frenkie.
0
Ta nasza obrona mnie dobije...
1
Dla mnie faul Martina. W ogóle piłką niezainteresowany.
0
Fermin jak Olmo ostatnio