1

Laporta śpi sobie

0

@Cryptolis to oczywiście musiał strzelić. Nie no ale z tym top 2 to przesadzasz ewidentnie xd. Andre Gomes, Dembele, Turan, Semedo, Arthur, Griezmann, Alcacer wszyscy gorsi i to tak z głowy ci co wszyscy na myśl przyszli powiedzeni.

1

Pan Kapitan i 2-0

0

Olmo dzisiaj impostor

0

Znalazł kartki w końcu

0

Ale mnie denerwują tymi niedokładnymi podaniami

9

Sędzia nieporozumienie

3

Partidazo. 0.04-0.06 w xG według Flashscore'a.

0

Ładna piła Casado. Więcej takich

0

Halo to jest czerwo łokciem tu walnął w brzuch

0

Maldini, gdzie twoja super forma wyparowała?

0

No daj im kurde kartkę

1

Eric co ma pecha odkąd maskę nosi XD

18

Oby Casado się odbudował. Potrzebujemy go w dobrej formie, szczególnie pod nieobecność Pedriego.

3

Ale w sumie w ostatniej kolejce Newcastle gra z PSG, czyli jeśli wygramy z Kopenhagą jedną na pewno wyprzedzimy. Potem zdecydują bramki.

0

No i Chelsea strzeliła. To żeśmy byli w top 8 XD

1

Może pokracznie ale ważne że strzelił xd

0

Tylko nie stracić na 3-3 od razu XD

0

Olmo wybaczamy Ci za Sociedad

4

Kij tam w spalonego co to był za strzał XD

1

Nie strać bramki z różnego challenge [99.99% impossible]

0

Olmo patrz i się ucz.

0

Fermin jak nas ciągnie w tym meczu

2

Eric najlepszy obrońca i rozgrywający. Potrzebujemy maszyny do kopiowania żeby móc paru Ericów wystawić.

0

Aj szkoda Eric dobra próba

0

10 meczów bez czystego konta w LM, 22 stracone bramki. Kurevsko nedobre novinky.

0

Świetne krycie, Balde, Frenkie.

0

Ta nasza obrona mnie dobije...

1

Dla mnie faul Martina. W ogóle piłką niezainteresowany.

0

Fermin jak Olmo ostatnio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?