Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mecz imienia Realu Madryt. Gramy słabo, rywale nas dominują, tworzą sobie sytuację, ale my dostajemy karnego i prowadzimy.
0
Co my odwalamy w rozegraniu dzisiaj!? Ile to już strat?
0
Spalony ratuje Kounde.
1
Raphinha, jak ja Cię chłopie kocham.
0
No mam złe przeczucia na ten mecz. Oby Garcia w bramce dowiózł.
0
Co ten gruby bredzi? Tebas i uczciwy to przeciwieństwa.
0
Daję mu 2-3 miesiące zanim go zwolnią.
1
RM TV, mój ulubiony kabaret.
6
W weekend poproszę duet Christensen - Maldini.
0
@Marcelinho132 dzięki, Christensen.
0
Chłopaki, strzelta coś. Nie chce mi się dogrywki siedzieć xd.
0
Coś czuję dzisiaj dogrywkę.
0
Jakie te nasze wolne są bezużyteczne.
1
Ich bramkarz jest obsrany kompletnie. Trzeba go pressować.
3
Bramkarz rywali kopiuje ter Statułę xd
6
A czekaj, bo on też był częścią drużyny co dostawała na łeb w każdym klasyku za Guardioli. Dalej boli tak jak pereza chyba.
1
Przewrotki z tak daleka chyba nigdy nie widziałem.
13
Jakby jeszcze się im udało La Ligę na wyłączność to w ogóle byłoby świetnie.
4
Czym Real Madryt w swojej wspaniałości nie jest ostatnio oburzony? Akurat przypadkowo jak nie idzie im granie w piłkę...
3
prawie 18% ludzi to chyba trolle z Madrytu
1
Nie. (znaaaaki)
5
No to chociaż Baumann se pobroni na MŚ. Bardzo niedoceniany bramkarz, dobrze dla niego.
4
Pedri jak zwykle top, Raphinha 2 bramki, ale ja bym MVP dał Ericowi.
0
Robercig znowu bez minut :O
0
Skuteczność słaba, ale Herrera dzisiaj też top.
0
@Gibbon_FCB mam nadzieję że żartujesz xd
0
Gerard nie strasz
3
@macio_944 bardzo dobrze gramy. Osasuna nie istnieje. Tylko skuteczność dramat.
1
aLe TrAgIcZnIe GrAmY. przy tylu akcjach musiało coś prędzej czy pozniej wpaść.
0
@Siedlec666 to masz kiepską pamięć. Gramy dobrze tylko brakuje wykończenia. Xavinieta to był kompletny brak pomysłu na cokolwiek.