1

Mecz imienia Realu Madryt. Gramy słabo, rywale nas dominują, tworzą sobie sytuację, ale my dostajemy karnego i prowadzimy.

0

Co my odwalamy w rozegraniu dzisiaj!? Ile to już strat?

0

Spalony ratuje Kounde.

1

Raphinha, jak ja Cię chłopie kocham.

0

No mam złe przeczucia na ten mecz. Oby Garcia w bramce dowiózł.

0

Co ten gruby bredzi? Tebas i uczciwy to przeciwieństwa.

0

Daję mu 2-3 miesiące zanim go zwolnią.

1

RM TV, mój ulubiony kabaret.

6

W weekend poproszę duet Christensen - Maldini.

0

@Marcelinho132 dzięki, Christensen.

0

Chłopaki, strzelta coś. Nie chce mi się dogrywki siedzieć xd.

0

Coś czuję dzisiaj dogrywkę.

0

Jakie te nasze wolne są bezużyteczne.

1

Ich bramkarz jest obsrany kompletnie. Trzeba go pressować.

3

Bramkarz rywali kopiuje ter Statułę xd

6

A czekaj, bo on też był częścią drużyny co dostawała na łeb w każdym klasyku za Guardioli. Dalej boli tak jak pereza chyba.

1

Przewrotki z tak daleka chyba nigdy nie widziałem.

13

Jakby jeszcze się im udało La Ligę na wyłączność to w ogóle byłoby świetnie.

4

Czym Real Madryt w swojej wspaniałości nie jest ostatnio oburzony? Akurat przypadkowo jak nie idzie im granie w piłkę...

3

prawie 18% ludzi to chyba trolle z Madrytu

1

Nie. (znaaaaki)

5

No to chociaż Baumann se pobroni na MŚ. Bardzo niedoceniany bramkarz, dobrze dla niego.

4

Pedri jak zwykle top, Raphinha 2 bramki, ale ja bym MVP dał Ericowi.

0

Robercig znowu bez minut :O

0

Skuteczność słaba, ale Herrera dzisiaj też top.

0

@Gibbon_FCB mam nadzieję że żartujesz xd

0

Gerard nie strasz

3

@macio_944 bardzo dobrze gramy. Osasuna nie istnieje. Tylko skuteczność dramat.

1

aLe TrAgIcZnIe GrAmY. przy tylu akcjach musiało coś prędzej czy pozniej wpaść.

0

@Siedlec666 to masz kiepską pamięć. Gramy dobrze tylko brakuje wykończenia. Xavinieta to był kompletny brak pomysłu na cokolwiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?