0

Ja chyba wrócę za godzinę bo łysego sie słuchać nie da

0

Greatest World Cup Ever XD. Do Brazylii czy RPA to nie ma szans się klimatem zbliżyć.

5

Amerykanie to wszędzie muszą celebrytów wpychać

9

Głosowanie: Ale heca, nie ma mnie.

12

Chyba nigdy nie widziałem gracza, który tak szybko rozwijałby się jak Gerard. Przecież jeszcze rok temu on był najbardziej elektrycznym piłkarzem w klubie. Przecież on na początku wyglądał czasami jak amator na tle kolegów. A w tym sezonie topka naszego składu z pewnością. Ja osobiście wyrzucałem go z drużyny jak większość z nas na forum zresztą, więc przyznaje się - nie znam się, Hansi miałeś rację xd.

0

I tak powinna wyglądać końcówka z Interem

0

Dobrze Eric. Może się Ferran ruszy w końcu.

1

NIE NIE NIE NIE NIE NIE PEDRI WSTAWAJ

0

No że duo Olmo + Lewy jakoś gola strzeli się nie spodziewałem teraz XD

3

Olmo pobił Lewego tym strzałem. Jakiś challenge kto gorzej strzeli?

0

Lewy ani jednego dobrego zagrania

4

My sie prosimy żeby nam Sorloth w 95 strzelił

0

Lewy co ty robisz

0

@yoli no właśnie w karne Oblak jest bardzo kiepski

0

Piłka Lewego podobno zderzyła się w kosmosie z piłką z karnego Ramosa z Bayernem.

1

Postraszył gołębie na stadionie

0

Robercig, strzel to błagam. Oblak na bramce stoi. Nie możesz tego nie trafić.

1

Cubarsi, czy ciebie Bóg opuścił?

0

@mientusek1407 w sumie to żartowałem, ale Raphinha pewnie by był lepszym LO niż Balde

3

A może by tak Rashforda na lewą obronę xd

0

Zróbcie go już pierwszym kapitanem w końcu

0

Jeszcze mocniej kopnij w Lewego zamiast mu podać, Balde.

1

Nie ma spalonego chyba...

0

Spóźniłem sie na mecz. Jak gramy?

3

Ale ekipę żeście zmontowali. Ekipę totalnych poj... kur...

5

Warto próbować. A może akurat trafi się nam jakiś regen Salaha.

22

Jestem kibicem Leeds od 5 minut, a już mnie to Millwall wk###a.

0

Jak Olmo mógł nie zobaczyć Rashforda

0

Rashford za Bernala chyba

1

Ale nurek. Tragedia, Yamal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?