Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja chyba wrócę za godzinę bo łysego sie słuchać nie da
0
Greatest World Cup Ever XD. Do Brazylii czy RPA to nie ma szans się klimatem zbliżyć.
5
Amerykanie to wszędzie muszą celebrytów wpychać
9
Głosowanie: Ale heca, nie ma mnie.
12
Chyba nigdy nie widziałem gracza, który tak szybko rozwijałby się jak Gerard. Przecież jeszcze rok temu on był najbardziej elektrycznym piłkarzem w klubie. Przecież on na początku wyglądał czasami jak amator na tle kolegów. A w tym sezonie topka naszego składu z pewnością. Ja osobiście wyrzucałem go z drużyny jak większość z nas na forum zresztą, więc przyznaje się - nie znam się, Hansi miałeś rację xd.
0
I tak powinna wyglądać końcówka z Interem
0
Dobrze Eric. Może się Ferran ruszy w końcu.
1
NIE NIE NIE NIE NIE NIE PEDRI WSTAWAJ
0
No że duo Olmo + Lewy jakoś gola strzeli się nie spodziewałem teraz XD
3
Olmo pobił Lewego tym strzałem. Jakiś challenge kto gorzej strzeli?
0
Lewy ani jednego dobrego zagrania
4
My sie prosimy żeby nam Sorloth w 95 strzelił
0
Lewy co ty robisz
0
@yoli no właśnie w karne Oblak jest bardzo kiepski
0
Piłka Lewego podobno zderzyła się w kosmosie z piłką z karnego Ramosa z Bayernem.
1
Postraszył gołębie na stadionie
0
Robercig, strzel to błagam. Oblak na bramce stoi. Nie możesz tego nie trafić.
1
Cubarsi, czy ciebie Bóg opuścił?
0
@mientusek1407 w sumie to żartowałem, ale Raphinha pewnie by był lepszym LO niż Balde
3
A może by tak Rashforda na lewą obronę xd
0
Zróbcie go już pierwszym kapitanem w końcu
0
Jeszcze mocniej kopnij w Lewego zamiast mu podać, Balde.
1
Nie ma spalonego chyba...
0
Spóźniłem sie na mecz. Jak gramy?
3
Ale ekipę żeście zmontowali. Ekipę totalnych poj... kur...
5
Warto próbować. A może akurat trafi się nam jakiś regen Salaha.
22
Jestem kibicem Leeds od 5 minut, a już mnie to Millwall wk###a.
0
Jak Olmo mógł nie zobaczyć Rashforda
0
Rashford za Bernala chyba
1
Ale nurek. Tragedia, Yamal.