4

Mam nadzieje że Bradley wypuści męczennika z kieszeni po meczu bo jeszcze go o rasizm oskarży.

1

Ten mecz pokazuje że ta nasza wysoka linia obrony bardziej pomaga rywalom niż nam. Liverpool gra niżej i real prawie nic nie stworzył, a z nami laga za obronę do Mekambe i od razu szansa była. Póki działało z Inigo to było fajnie, mam nadzieje że Hansi w końcu to zmieni.

4

Ale podał Huijsen do bandy reklamowej ładnie

0

W końcu jechać ich Liverpool!

1

Nie no, on powinien zostać zakazany w tym sporcie

2

Poza polem karnym to ręka a w już nie XD to ma sens

4

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Niezły home run Kylian

1

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby grał w Radomiaku Radom to wyznacznikiem najlepszego w historii byłaby Ekstraklasa. Zawsze wymyśli taki scenariusz, że jest najlepszy. Wysoka samoocena to nic złego, ale u niego to już jest fanatyczne poczucie, że musi być najlepszy i koniec.

1

Bellingham i Mbappe zasłużenie za przegranie wszystkiego

0

Coś ty Kounde wymyślił

3

Czystego konta już chyba nigdy nie utrzymamy

4

Calhanoglu i Zieliński trochę lepiej to zrobili

0

Początek niczego sobie

1

Czy Yamal właśnie ugryzł herb Barcy? xd

1

Ale mam przeczucie że Penia zagra mecz życia jak przed laty w Galatasaray. Obym się mylił.

0

@fantasyoosh tutaj zgoda, ale jakoś patrząc po naszych kapitanach nie wydaję mi się żeby któryś był w stanie taką rozmowę wychowawczą przeprowadzić. Może Raphinha ewentualnie.

4

Frenkie albo inny z kapitanów powinien "utemperować" Yamala. Puyol by mu się przydał ale nie, będziemy go klepać po pleckach mimo że go totalnie odkleja.

1

Od Kounde jak od kłody

6

Czuje się jak Xaviego znowu. Gra na stojąco i kompletna bezsilność w ataku...

7

Nasi grają tak jakby każdy miał pasek energii z FIFY na czerwono albo i pusty

0

Araujo i Bardakczi do ataku, nie ma innej opcji

1

Co Yamal dzisiaj gra... Więcej razy siebie samego przedryblowal niż rywala.

0

WOJTEEEEEEEEEK Ratuje znowu

0

@fmX chodziło z przebiegu meczu

0

Nie anulował XDDDDD

0

Super krycie chłopaki

0

Ale gol z dupy XDDD

1

Yamal podsumował swój występ tym "podaniem"

2

Ale nas miażdżą fizycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?