Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mam nadzieje że Bradley wypuści męczennika z kieszeni po meczu bo jeszcze go o rasizm oskarży.
1
Ten mecz pokazuje że ta nasza wysoka linia obrony bardziej pomaga rywalom niż nam. Liverpool gra niżej i real prawie nic nie stworzył, a z nami laga za obronę do Mekambe i od razu szansa była. Póki działało z Inigo to było fajnie, mam nadzieje że Hansi w końcu to zmieni.
4
Ale podał Huijsen do bandy reklamowej ładnie
0
W końcu jechać ich Liverpool!
1
Nie no, on powinien zostać zakazany w tym sporcie
2
Poza polem karnym to ręka a w już nie XD to ma sens
4
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Niezły home run Kylian
1
Powiedzmy sobie szczerze, gdyby grał w Radomiaku Radom to wyznacznikiem najlepszego w historii byłaby Ekstraklasa. Zawsze wymyśli taki scenariusz, że jest najlepszy. Wysoka samoocena to nic złego, ale u niego to już jest fanatyczne poczucie, że musi być najlepszy i koniec.
1
Bellingham i Mbappe zasłużenie za przegranie wszystkiego
0
Coś ty Kounde wymyślił
3
Czystego konta już chyba nigdy nie utrzymamy
4
Calhanoglu i Zieliński trochę lepiej to zrobili
0
Początek niczego sobie
1
Czy Yamal właśnie ugryzł herb Barcy? xd
1
Ale mam przeczucie że Penia zagra mecz życia jak przed laty w Galatasaray. Obym się mylił.
0
@fantasyoosh tutaj zgoda, ale jakoś patrząc po naszych kapitanach nie wydaję mi się żeby któryś był w stanie taką rozmowę wychowawczą przeprowadzić. Może Raphinha ewentualnie.
4
Frenkie albo inny z kapitanów powinien "utemperować" Yamala. Puyol by mu się przydał ale nie, będziemy go klepać po pleckach mimo że go totalnie odkleja.
1
Od Kounde jak od kłody
6
Czuje się jak Xaviego znowu. Gra na stojąco i kompletna bezsilność w ataku...
7
Nasi grają tak jakby każdy miał pasek energii z FIFY na czerwono albo i pusty
0
Araujo i Bardakczi do ataku, nie ma innej opcji
1
Co Yamal dzisiaj gra... Więcej razy siebie samego przedryblowal niż rywala.
0
WOJTEEEEEEEEEK Ratuje znowu
0
@fmX chodziło z przebiegu meczu
0
Nie anulował XDDDDD
0
Super krycie chłopaki
0
Ale gol z dupy XDDD
1
Yamal podsumował swój występ tym "podaniem"
2
Ale nas miażdżą fizycznie