4

Czemu zamiast losowania jest jakiś film dokumentalny o Ibrze? xd o nie hatfu jeszcze judasz tam jest

0

@waletpl no to wymienić bvb albo leverkusen za kogolwiek z ich koszyka

0

@comtedurgell zmieniłem ich na Pafos, masz racje

2

Większość jest mi obojętna ale chętnie widziałbym parę okazji do rewanżu, więc:
Inter (zeszłoroczny półfinał), Eintracht Frankfurt (Liga Europy za Xaviego), Monaco (Gamper i pierwsza kolejka LM e zeszłym sezonie).
Do tych drużyn mogłyby dojść: BVB, Bayer Leverkusen, Ajax, Bodo/Glimt i Pafos (wszystkie kompletnie bez powodu) i byłby przyjemny kalendarz.

0

I tyle ciężkiej pracy Hernandeza sie poszło paść... jak w klasyku ostatnio

0

Own Goal co za piłkarz!!!

3

Sędziowanie w la lidze:


Każdy mecz jest kontrowersja. Każdy sędzia jest tragiczny. Każdy to widzi. Nikt nic nie robi.

1

Albo:
1) Dali Levante fory w pierwszej połowie
2) Hansi zrobił im jesień średniowiecza w przerwie

1

Pedri kocham cie zrób mi dziecko

0

Zacytuję siebie sprzed meczu: "Tylko nie hernandez hernandez..."

0

@tbas bo mnie kur. Wkur.

13

Hernandez Hernandez, gdzie masz białą koszulkę meczową? Tchouameni nie ma ręki, a u Balde jest? Niech ktoś to wytłumaczy.

2

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Yamal jakby myślami w innym meczu był. Klątwa rzucona, Oby teraz mi zamknął mordę w drugiej połowie xd

0

@tbas nie, cubarsi tam zawalił

2

Jak ja mam dość Araujo i tego machania łapami do bocznych sędziów... Inigo wróć...

1

Duńczyk na boisko. Potrzebny nam lider w obronie

0

Offside w formie dzisiaj

3

Co to jest ku** za murawa? Jak liga to przepuściła?

0

Tylko nie hernandez hernandez...

0

Ciekawy skład, Rapha ŚPO, Eric znowu podstawa. Po zwycięstwo!

0

Brawo dla ter Stegena w tej sytuacji. Tylko La Liga jest w stanie wymyślić taką bzdurę jak mecze ligowe w innym kraju.

2

Zajebiste koszulki że nie można w nich grać XDDDDDD nike w formie

0

I już wyrównał dorobek strzelecki z zeszłego sezonu chyba.

3

Jeśli go oddamy bo Bernal zagrał 3 niezłe mecze rok temu, to jesteśmy frajerami. Zostaniemy z chwiejnym z formą de Jongiem i kotem w worku po długiej kontuzji Bernalem.

28

Przepis z numerami 1-25 jest tak durny... To jest ten sam poziom jak przepisy FFP w tej lidze. Po co to jest i czemu kluby nic nie robią żeby się tego pozbyć?

0

@Tridente2015 myślę że jako grupa kibiców trochę jest nam za dobrze i szukamy sobie rzeczy na które można narzekać żeby nie bylo za dobrze

0

@Tridente2015 nie powiedziałbym że narzekał tylko zauważył. Nie narzekam na wygraną 3-0 na początek sezonu, ale szkoda że więcej nie wpadło. Co do obrony, to z Araujo jako liderem może być różnie. Oby zawsze udało sie strzelić więcej. Pozdrawiam

0

@karci0 drużyna wygrywa 3-0 na otwarcie sezonu, a tobie nie pasuje xd. Wolałbyś początek sezonu np. Z sezonu 19/20?

1

No nareszcie Yamalek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?