Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czemu zamiast losowania jest jakiś film dokumentalny o Ibrze? xd o nie hatfu jeszcze judasz tam jest
0
@waletpl no to wymienić bvb albo leverkusen za kogolwiek z ich koszyka
0
@comtedurgell zmieniłem ich na Pafos, masz racje
2
Większość jest mi obojętna ale chętnie widziałbym parę okazji do rewanżu, więc:
Inter (zeszłoroczny półfinał), Eintracht Frankfurt (Liga Europy za Xaviego), Monaco (Gamper i pierwsza kolejka LM e zeszłym sezonie).
Do tych drużyn mogłyby dojść: BVB, Bayer Leverkusen, Ajax, Bodo/Glimt i Pafos (wszystkie kompletnie bez powodu) i byłby przyjemny kalendarz.
0
I tyle ciężkiej pracy Hernandeza sie poszło paść... jak w klasyku ostatnio
0
Own Goal co za piłkarz!!!
3
Sędziowanie w la lidze:
Każdy mecz jest kontrowersja. Każdy sędzia jest tragiczny. Każdy to widzi. Nikt nic nie robi.
1
Albo:
1) Dali Levante fory w pierwszej połowie
2) Hansi zrobił im jesień średniowiecza w przerwie
1
Pedri kocham cie zrób mi dziecko
0
Zacytuję siebie sprzed meczu: "Tylko nie hernandez hernandez..."
0
@tbas bo mnie kur. Wkur.
13
Hernandez Hernandez, gdzie masz białą koszulkę meczową? Tchouameni nie ma ręki, a u Balde jest? Niech ktoś to wytłumaczy.
2
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Yamal jakby myślami w innym meczu był. Klątwa rzucona, Oby teraz mi zamknął mordę w drugiej połowie xd
0
@tbas nie, cubarsi tam zawalił
2
Jak ja mam dość Araujo i tego machania łapami do bocznych sędziów... Inigo wróć...
1
Duńczyk na boisko. Potrzebny nam lider w obronie
0
Offside w formie dzisiaj
3
Co to jest ku** za murawa? Jak liga to przepuściła?
0
Tylko nie hernandez hernandez...
0
Ciekawy skład, Rapha ŚPO, Eric znowu podstawa. Po zwycięstwo!
0
Brawo dla ter Stegena w tej sytuacji. Tylko La Liga jest w stanie wymyślić taką bzdurę jak mecze ligowe w innym kraju.
2
Zajebiste koszulki że nie można w nich grać XDDDDDD nike w formie
0
I już wyrównał dorobek strzelecki z zeszłego sezonu chyba.
3
Jeśli go oddamy bo Bernal zagrał 3 niezłe mecze rok temu, to jesteśmy frajerami. Zostaniemy z chwiejnym z formą de Jongiem i kotem w worku po długiej kontuzji Bernalem.
28
Przepis z numerami 1-25 jest tak durny... To jest ten sam poziom jak przepisy FFP w tej lidze. Po co to jest i czemu kluby nic nie robią żeby się tego pozbyć?
0
@Tridente2015 myślę że jako grupa kibiców trochę jest nam za dobrze i szukamy sobie rzeczy na które można narzekać żeby nie bylo za dobrze
0
@Tridente2015 nie powiedziałbym że narzekał tylko zauważył. Nie narzekam na wygraną 3-0 na początek sezonu, ale szkoda że więcej nie wpadło. Co do obrony, to z Araujo jako liderem może być różnie. Oby zawsze udało sie strzelić więcej. Pozdrawiam
0
@karci0 drużyna wygrywa 3-0 na otwarcie sezonu, a tobie nie pasuje xd. Wolałbyś początek sezonu np. Z sezonu 19/20?
1
No nareszcie Yamalek