11

Deco masterclass znowu. Ależ to jest geniusz negocjacji xd. Każde przyjście/odejście się sypie.

7

Znowu odchodzi profesjonalista z doświadczeniem w klubie, a przychodzi kolejny szwagier.

0

Boję sie że zostanie. Kto mu zagwarantuje bycie jedynką? Z tym to za długo ze Statułą siedział chyba

1

@Hindus gdzie napisałem że ma być święty XD? Po prostu mi się to nie spodobało i dlatego go tu nie chce. A Salah czy Alisson mieli trochę wyczucia momentu i nie wrzucali sobie nagrań, jak świetnie się bawią. Sportowo też mnie nie przekonuje.

0

@JordiAlbion można mieć takie podejście. Ja jednak mam inne. Może idealistyczne i nierealne, ale ta koszulka powinna coś znaczyć i nie powinien zakładać jej byle kto.

0

@Kapitan9 tak, o niego

1

Ja wiem, że Mes Que Un Club to już tylko hasło marketingowe, ale nie wyobrażam sobie sprowadzenia go tu, po tym co zrobił z pogrzebem Joty. Na imprezę influencerów niech idzie, a nie do Barcelony. Chociaż z drugiej strony klub już raz sprowadził mordercę za rządów Laporty, więc nie zdziwiłbym się.

1

@Adran360 niby Meksyk, a na yt jednak Gwatemala.

0

@eMBeeR myślę że Juve bardziej ceni największy talent jaki mają niż Araujo. Nie widzę scenariusza, w którym go łatwo puszczą.

3

Yildiz byłby top transfer ale niestety nie do wyjęcia

3

Jak mu płacą żeby tak mówił to mówi

0

Daleko mi do wychwalania Laporty, ale Font nigdy nie przedstawił żadnego przykładu co zrobiłby lepiej niż on. Tylko potrafi krytykować. A jego kampania była basically oparta w 100% na Xavim, z którym chyba każdy pamięta jak to się skończyło.

25

Codziennie nowy artykuł z kim Yamal spędza wakacje XD. W takim tępie dojdziemy do Grzegorza Brauna do końca sierpnia.

0

Powiedział gość co zamiast mózgu na alkohol w głowie od chlania na potęgę zarządzając PZPN.

1

Bayern na farcie, Auckland to miało. Bramka na 0-7 podcięła im skrzydła.

0

@marcin62 Dlatego wersja lite ;)

1

Jak ja go nie trawię. Vinicius wersja lite w byciu irytującym.

0

@BISHBASHBOSH Araujo raczej nie odejdzie mimo że było by to lepsze i dla niego i dla nas. Nie po tym jak przedłużył kontrakt.

0

@dzefrej234 obawiam się że w tej lidze nie będzie to takie proste. A ter Stegen nie pali się za bardzo do odejścia.

0

Jeśli się uda (oby) to znowu będą cyrki z rejestracjami. Garcia 25 mln + 60 za Nico + pensje. Będzie pod koniec okna ciekawie znowu.

1

Gdyby to był asencio czy inny sir bobby charlton aka endrick to by mu nie przeszkadzało

12

Czemu nie? Żeby odciążyć Yamalka albo Raphinhę się przyda.

3

Ronald kolejny po prostu nie rozumie szachów 5D granych przez Guardiole z Temu.

1

Cristiano płacze bo nie może wytrzymać ze śmiechu że morata to tak spierdolił

7

Czy ktokolwiek wątpił że Morata nie trafi xd

0

Ja dalej marzę o Nico. Idealny do nas.

3

Mendes najlepszy boczny obrońca świata

0

Zobaczymy teraz jak bez Lewego się zakwalifikują jak nie umieliby Litwy bez niego pokonać xd

1

Pedri co zagrał

3

Z jednej strony splunięcie w twarz Lewemu. Z drugiej strony sam się prosił. Ale czy Zieliński będzie lepszy? Śmiem wątpić xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?