Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Deco masterclass znowu. Ależ to jest geniusz negocjacji xd. Każde przyjście/odejście się sypie.
7
Znowu odchodzi profesjonalista z doświadczeniem w klubie, a przychodzi kolejny szwagier.
0
Boję sie że zostanie. Kto mu zagwarantuje bycie jedynką? Z tym to za długo ze Statułą siedział chyba
1
@Hindus gdzie napisałem że ma być święty XD? Po prostu mi się to nie spodobało i dlatego go tu nie chce. A Salah czy Alisson mieli trochę wyczucia momentu i nie wrzucali sobie nagrań, jak świetnie się bawią. Sportowo też mnie nie przekonuje.
0
@JordiAlbion można mieć takie podejście. Ja jednak mam inne. Może idealistyczne i nierealne, ale ta koszulka powinna coś znaczyć i nie powinien zakładać jej byle kto.
0
@Kapitan9 tak, o niego
1
Ja wiem, że Mes Que Un Club to już tylko hasło marketingowe, ale nie wyobrażam sobie sprowadzenia go tu, po tym co zrobił z pogrzebem Joty. Na imprezę influencerów niech idzie, a nie do Barcelony. Chociaż z drugiej strony klub już raz sprowadził mordercę za rządów Laporty, więc nie zdziwiłbym się.
1
@Adran360 niby Meksyk, a na yt jednak Gwatemala.
0
@eMBeeR myślę że Juve bardziej ceni największy talent jaki mają niż Araujo. Nie widzę scenariusza, w którym go łatwo puszczą.
3
Yildiz byłby top transfer ale niestety nie do wyjęcia
3
Jak mu płacą żeby tak mówił to mówi
0
Daleko mi do wychwalania Laporty, ale Font nigdy nie przedstawił żadnego przykładu co zrobiłby lepiej niż on. Tylko potrafi krytykować. A jego kampania była basically oparta w 100% na Xavim, z którym chyba każdy pamięta jak to się skończyło.
25
Codziennie nowy artykuł z kim Yamal spędza wakacje XD. W takim tępie dojdziemy do Grzegorza Brauna do końca sierpnia.
0
Powiedział gość co zamiast mózgu na alkohol w głowie od chlania na potęgę zarządzając PZPN.
1
Bayern na farcie, Auckland to miało. Bramka na 0-7 podcięła im skrzydła.
0
@marcin62 Dlatego wersja lite ;)
1
Jak ja go nie trawię. Vinicius wersja lite w byciu irytującym.
0
@BISHBASHBOSH Araujo raczej nie odejdzie mimo że było by to lepsze i dla niego i dla nas. Nie po tym jak przedłużył kontrakt.
0
@dzefrej234 obawiam się że w tej lidze nie będzie to takie proste. A ter Stegen nie pali się za bardzo do odejścia.
0
Jeśli się uda (oby) to znowu będą cyrki z rejestracjami. Garcia 25 mln + 60 za Nico + pensje. Będzie pod koniec okna ciekawie znowu.
1
Gdyby to był asencio czy inny sir bobby charlton aka endrick to by mu nie przeszkadzało
12
Czemu nie? Żeby odciążyć Yamalka albo Raphinhę się przyda.
3
Ronald kolejny po prostu nie rozumie szachów 5D granych przez Guardiole z Temu.
1
Cristiano płacze bo nie może wytrzymać ze śmiechu że morata to tak spierdolił
7
Czy ktokolwiek wątpił że Morata nie trafi xd
0
Ja dalej marzę o Nico. Idealny do nas.
3
Mendes najlepszy boczny obrońca świata
0
Zobaczymy teraz jak bez Lewego się zakwalifikują jak nie umieliby Litwy bez niego pokonać xd
1
Pedri co zagrał
3
Z jednej strony splunięcie w twarz Lewemu. Z drugiej strony sam się prosił. Ale czy Zieliński będzie lepszy? Śmiem wątpić xd