Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Klątwa setnej bramki.
1
@MesQueUnClub22 "According to this Atleti fan, a man in his section was having a medical emergency — that’s why they started whistling so much until the referee stopped the game." Z Twittera.
0
fermin > olmo (znaki)
6
Robercig w tej formie jest gorszy technicznie od Martina...
4
Espanyol przegrywa!
1
Dobra Villarreal strzelacie drugą i zaczynamy mecz
0
Ale się zmienia w rok. Jeszcze rok temu bym powiedział że im go osobiście zawiozę pod stadion a teraz bym go oddał tylko za wielkie pieniądze. Stał się świetnym zmiennikiem. Staty jakie on ma wchodząc z większości z ławki są chore.
1
@Adran360 a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci
43
Crystal Palace wygrywa pierwsze trofeum w swojej 164-letniej historii!
1
Zapomnieli, że są gorsze noty od 5-tki? No bo przepraszam, ale Fati stracił sezon. To jest 1 bez dyskusji. Flick totalnie go skreślił po strasznie krótkim czasie, bo dwa występy żeby odciążyć innych to chyba nie sukces. Tak samo jak Araujo. 5-tka to powinna być ocena "przeciętny". Araujo był po prostu słaby poza pojednyńczymi meczami.
0
@heniusss "na szczęście" nie interesowałem się wtedy jeszcze tak bardzo piłką więc mnie ten ból ominął, ale boli to że Barca mogła wygrać 3 razy pod rząd Ligę Mistrzów przed Realem. A może nawet 4 bo przecież z Chelsea w 2012 też bardzo blisko było.
0
@heniusss to miałem wtedy 6 lat niecałe to się nie dziwie że nie wiedziałem xd
0
@heniusss nie wiedziałem. Jeśli tak to też żałosne
1
Zraszacze włączyli XDDD Żałosny klub
6
Christensen jest piękny
0
Ale Cubarsi Wojtka na mine wsadził
8
Dobrze że jest Yamal bo Rapha i Robercig dzisiaj nie są sobą.
3
Araujo zszedł i od razu strzelili
2
Araujo człowiek szklanka
0
Pedri kopany całą połowę. Sędzia ślepy.
0
Ale fart teraz mieliśmy
0
8 minuta bydło już zaczyna
1
Dobra niech już strzelą dwie żeby można było zacząć comeback
0
@Herbert tyle, że Espanyol też gra w ostatniej kolejce z Las Palmas i to u siebie.
1
@Elvisek trzy (znaki)
1
Jak widzę te komentarze typu: "po co o realu?" albo "to nie realmadryt.tv" to mnie krew zalewa. Kiedy wbijecie sobie do głowy, że real to największy rywal i to co się tam dzieje jest zawsze kluczowe do tego co się dzieje w Barcelonie? Przykładowo powiedzmy, że Asencio zostaje skazany (w co wątpie) i real traci obrońcę na jakiś czas. Pewnie wtedy już by was to interesowało.
8
Wiem że szanse są bliskie zeru ale trzeba najpierw wygrać ten mecz i pozniej planować celebracje. Zobaczmy Ajax, który 4 kolejki temu miał 9 punktów przewagi nad PSV i "pewne" mistrzostwo, po czym w 4 meczach zdobył 2 punkty i potrzebuje cudu w ostatniej kolejce żeby wygrać Eredivisie.
0
Może gdybyśmy nie byli bankrutami. Tak można tylko marzyć.
41
Podpowiedź: nie chodzi o ręce, a o koszulki.
4
Przebieg meczu na 8-2 ale sędzia dwoił się i troił