7

Klątwa setnej bramki.

1

@MesQueUnClub22 "According to this Atleti fan, a man in his section was having a medical emergency — that’s why they started whistling so much until the referee stopped the game." Z Twittera.

0

fermin > olmo (znaki)

6

Robercig w tej formie jest gorszy technicznie od Martina...

4

Espanyol przegrywa!

1

Dobra Villarreal strzelacie drugą i zaczynamy mecz

0

Ale się zmienia w rok. Jeszcze rok temu bym powiedział że im go osobiście zawiozę pod stadion a teraz bym go oddał tylko za wielkie pieniądze. Stał się świetnym zmiennikiem. Staty jakie on ma wchodząc z większości z ławki są chore.

1

@Adran360 a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

43

Crystal Palace wygrywa pierwsze trofeum w swojej 164-letniej historii!

1

Zapomnieli, że są gorsze noty od 5-tki? No bo przepraszam, ale Fati stracił sezon. To jest 1 bez dyskusji. Flick totalnie go skreślił po strasznie krótkim czasie, bo dwa występy żeby odciążyć innych to chyba nie sukces. Tak samo jak Araujo. 5-tka to powinna być ocena "przeciętny". Araujo był po prostu słaby poza pojednyńczymi meczami.

0

@heniusss "na szczęście" nie interesowałem się wtedy jeszcze tak bardzo piłką więc mnie ten ból ominął, ale boli to że Barca mogła wygrać 3 razy pod rząd Ligę Mistrzów przed Realem. A może nawet 4 bo przecież z Chelsea w 2012 też bardzo blisko było.

0

@heniusss to miałem wtedy 6 lat niecałe to się nie dziwie że nie wiedziałem xd

0

@heniusss nie wiedziałem. Jeśli tak to też żałosne

1

Zraszacze włączyli XDDD Żałosny klub

6

Christensen jest piękny

0

Ale Cubarsi Wojtka na mine wsadził

8

Dobrze że jest Yamal bo Rapha i Robercig dzisiaj nie są sobą.

3

Araujo zszedł i od razu strzelili

2

Araujo człowiek szklanka

0

Pedri kopany całą połowę. Sędzia ślepy.

0

Ale fart teraz mieliśmy

0

8 minuta bydło już zaczyna

1

Dobra niech już strzelą dwie żeby można było zacząć comeback

0

@Herbert tyle, że Espanyol też gra w ostatniej kolejce z Las Palmas i to u siebie.

1

@Elvisek trzy (znaki)

1

Jak widzę te komentarze typu: "po co o realu?" albo "to nie realmadryt.tv" to mnie krew zalewa. Kiedy wbijecie sobie do głowy, że real to największy rywal i to co się tam dzieje jest zawsze kluczowe do tego co się dzieje w Barcelonie? Przykładowo powiedzmy, że Asencio zostaje skazany (w co wątpie) i real traci obrońcę na jakiś czas. Pewnie wtedy już by was to interesowało.

8

Wiem że szanse są bliskie zeru ale trzeba najpierw wygrać ten mecz i pozniej planować celebracje. Zobaczmy Ajax, który 4 kolejki temu miał 9 punktów przewagi nad PSV i "pewne" mistrzostwo, po czym w 4 meczach zdobył 2 punkty i potrzebuje cudu w ostatniej kolejce żeby wygrać Eredivisie.

0

Może gdybyśmy nie byli bankrutami. Tak można tylko marzyć.

41

Podpowiedź: nie chodzi o ręce, a o koszulki.

4

Przebieg meczu na 8-2 ale sędzia dwoił się i troił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?