Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy teraz jak bez Lewego się zakwalifikują jak nie umieliby Litwy bez niego pokonać xd
1
Pedri co zagrał
3
Z jednej strony splunięcie w twarz Lewemu. Z drugiej strony sam się prosił. Ale czy Zieliński będzie lepszy? Śmiem wątpić xd
0
Ale asysta Nevesa
4
Że ten człowiek jest kapitanem... dajcie opaskę Raphie, a niemca pożegnać. Dzięki za ligę w 2023 ale piłka nożna ci odjechała.
1
@QQL5 po statach grają jak inter w finale LM
0
@PatrykBarca na pewno nie mi ;)
1
włochy to chyba znowu nie chcą na mundial jechać xd
3
Olmo forma z końcówki sezonu kontynuowana
0
Ale co ma de la fuente do Cubarsiego że woli Viviana
9
I pomyśleć że po takim meczu jutro o tej porze będziemy probierzówkę oglądać xd
0
Ale meczycho dzisiaj
1
Unai Simon też top dzisiaj. Jakby jakimś cudem Garcia nie przyszedł to nie obraziłbym się gdyby był opcją nr 2.
1
Ale tego Huijsena to zazdroszczę realowi. Mogą mieć obrońcę na lata.
1
Uwaga! Ousmane Dembele zaginął dnia 05 czerwca 2025. Ostatni raz widziany w tunelu przed meczem Hiszpania-Francja.
0
@Lewytogoat no tak. Ale nie uważam że to że nie grał nie było nie fair bo rywale do składu lepsi
0
Mekambi nurek znowu
0
Róbcie 6-0 jak z Niemcami XDDD
0
Czy białe koszulki Francji to nawiązanie historyczne do wywieszania białej flagi?
0
Nie powiedziałbym że nie fair bo Fermin i Olmo są piłkarsko lepsi. Ale rzeczywiście mógł grać więcej. Pozostaje życzyć powodzenia w nowym klubie bo to chyba znak że odejdzie.
1
@Kamilos84 a nawet, że lepiej!
2
Ale szkoda takiego rozegrania
2
Oyarzabal co ma +200% do umiejętności w repce
1
Rzadki moment, że Koeman gada z sensem. Tebas też. A klubowy mundial to coś czuje, że może zwrócić się finansowo, ale pewnie będzie jakaś rekordowa różnica w oglądalności europejskich drużyn, a tych spoza europy. Osobiście chyba nie obejrze żadnego meczu. Mam kompletne zero chęci i ekscytacji do tego sztucznego turnieju. Nawet gdyby Barca grała (wtedy bym obejrzał mecze Barcy z "obowiązku") to bym tego nie czuł. Gloryfikowane mecze towarzyskie.
2
Którego wywiadu on udziela pod rząd? To jak się trzyma uporczywie koryta, niczym politycy, to trochę żałosne.
0
Wymiana z Espanyolem?
1
@allien18 już teraz największa różnica to 5-0 xd
1
@allien18 chyba właśnie 4-0 parę razy
https://www.transfermarkt.pl/uefa-champions-league/alleEndspiele/pokalwettbewerb/CL
0
@tbas nawet jeśli nie to bliżej mu na pewno do niego niż martinowi
1
Myślę że ten mecz to dowód że jakby grał Balde to Dumfries by nam nic nie zrobił po naszej lewej. Mendes to go w kieszeni schował na razie