Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Garcia mecz na 10. Reszta na 1.
0
Robercig na ratunek
2
Bez Garcii manita w plecy dzisiaj
0
Fakty są takie że nawet na ten remis nie zasługujemy
0
@Criss18Barca no i wykrakałeś
0
@sokot chyba że tak. I Ferran i Rapha słabo dzisiaj jak dla mnie
2
Eric wiecej podaje do pilkarzy Rayo niż naszych dzisiaj
0
@sokot przecież obaj weszli
0
Ale my się prosimy dzisiaj o te kontry tymi głupimi stratami
0
GARCIA jaki save znowu!
0
Najpierw Rapha, Teraz Olmo. Żeby to sie nie zemściło.
0
Karny z dupy na ratunek
2
Myślałem że z Levante graliśmy słabo w pierwszej polowie, ale to było partidazo w porównaniu z tym.
6
Yamal znowu sie pcha w tłum 5 rywali. Musi sie nauczyć kiedy dryblować. Rywale tu kompletnie odpuścili resztę bo wiedzieli że nie poda
0
Garcia wow co wybronił
2
Jezu Raphinia to musi być gol
10
Są regulacje zabraniające grać w koszulach jeśli sa minimalnie podobne kolory ale nie ma żadnych regulacji do murawy. Tak, to ma sens.
2
Bramka Szoboszlaia:
3
Ale Liverpool - Arsenal irytujące do oglądania. Niby dwie top drużyny a non stop komuś piłka odskakuje albo podania minimalnie niecelne.
1
Rice jaki home run
8
Piękne samozaoranie xd
38
Jaki przygłup z Grosickiego. Zrobił aferę, że Lewy nie przyjeżdża na jego pożegnanie i teraz normalnie se wraca jakby nigdy nic, a smród pozostał. Po co robić pożegnanie skoro wiedział, że jeśli będzie nowy selekcjoner to by przyjął powołanie? Do tego Probierzowi się już wtedy pod dupą paliło
0
@comtedurgell no i piękne losowanie xd
0
@Derean napisał że w zestawieniu więc raczej nie
3
@A4ron już raz ich zlekceważyliśmy i nie skończyło sie za dobrze
3
Przyjemne losowanie mamy
0
Psg no przynajmniej szansa na rewanż
1
XDDDDDDD Ale dostali terminarz
0
Arsenal flashbacki z Wietnamu ma
6
"Without further ado" po zmarnowaniu ponad 20 minut XD