0

Garcia mecz na 10. Reszta na 1.

0

Robercig na ratunek

2

Bez Garcii manita w plecy dzisiaj

0

Fakty są takie że nawet na ten remis nie zasługujemy

0

@Criss18Barca no i wykrakałeś

0

@sokot chyba że tak. I Ferran i Rapha słabo dzisiaj jak dla mnie

2

Eric wiecej podaje do pilkarzy Rayo niż naszych dzisiaj

0

@sokot przecież obaj weszli

0

Ale my się prosimy dzisiaj o te kontry tymi głupimi stratami

0

GARCIA jaki save znowu!

0

Najpierw Rapha, Teraz Olmo. Żeby to sie nie zemściło.

0

Karny z dupy na ratunek

2

Myślałem że z Levante graliśmy słabo w pierwszej polowie, ale to było partidazo w porównaniu z tym.

6

Yamal znowu sie pcha w tłum 5 rywali. Musi sie nauczyć kiedy dryblować. Rywale tu kompletnie odpuścili resztę bo wiedzieli że nie poda

0

Garcia wow co wybronił

2

Jezu Raphinia to musi być gol

10

Są regulacje zabraniające grać w koszulach jeśli sa minimalnie podobne kolory ale nie ma żadnych regulacji do murawy. Tak, to ma sens.

2

Bramka Szoboszlaia:


3

Ale Liverpool - Arsenal irytujące do oglądania. Niby dwie top drużyny a non stop komuś piłka odskakuje albo podania minimalnie niecelne.

1

Rice jaki home run

8

Piękne samozaoranie xd

38

Jaki przygłup z Grosickiego. Zrobił aferę, że Lewy nie przyjeżdża na jego pożegnanie i teraz normalnie se wraca jakby nigdy nic, a smród pozostał. Po co robić pożegnanie skoro wiedział, że jeśli będzie nowy selekcjoner to by przyjął powołanie? Do tego Probierzowi się już wtedy pod dupą paliło

0

@comtedurgell no i piękne losowanie xd

0

@Derean napisał że w zestawieniu więc raczej nie

3

@A4ron już raz ich zlekceważyliśmy i nie skończyło sie za dobrze

3

Przyjemne losowanie mamy

0

Psg no przynajmniej szansa na rewanż

1

XDDDDDDD Ale dostali terminarz

0

Arsenal flashbacki z Wietnamu ma

6

"Without further ado" po zmarnowaniu ponad 20 minut XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?