Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fmX chodziło z przebiegu meczu
0
Nie anulował XDDDDD
0
Super krycie chłopaki
0
Ale gol z dupy XDDD
1
Yamal podsumował swój występ tym "podaniem"
2
Ale nas miażdżą fizycznie
0
Ale panika w rozegraniu niedobrze
12
Eh, redakcja znowu zapomniała wstawić świński ryj jako zdjęcie artykułu.
2
Właściwy sposób to taki że na spotkaniu ligi zarząd powinien obśmiać debila który wymyślił ten pomysł (Tebasa) i na tym powinno się to zakończyć
0
Ile ja bym dał żeby zobaczyć mordę tebasa teraz.
7
Chłopaki (i dziewczyny jeśli jakieś są), zaczynam myśleć że macie kompleksy albo obsesję na punkcie Realu. Naprawdę, prowadzimy 6-1, gramy dobrze w drugiej połowie, a co drugi komentarz o Realu będącym faworyzowanym itp. Ja rozumiem, nawet sie trochę zgadzam ale ile można?
21
Bardakczi już więcej udanych dryblingów niż Yamal xd
0
Maldini na boisko, nie mają szans
0
Że on musi takie coś sprawdzać.
1
Sędzia oddał co zabrał xd
1
Hezze poklaskał na sędziego. W Hiszpanii by dostał 10 meczów zawieszenia.
2
Ale nam kopią tych biednych chłopaków. Oby bez kontuzji tylko...
1
Ferminator, zrób mi dziecko
2
Dobrze że Fermin Yamalowi zabrał bo ten by chciał do bramki wdryblować xd
2
A ktoś się ostatnio śmiał jak powiedziałem że Martin > Balde
13
Według mnie coś mocno poszło nie tak w przygotowaniach do sezonu. Taka ilość kontuzji czy to co się stało z naszym pressingiem czy kondycją piłkarzy jest ciężkie do wytłumaczenia w porównianiu do zeszłego roku. Myślę, że ta Azja mogła nam się odbić czkawką.
0
To jest zmiana, która przyniesie odwrotny efekt. Jak taki obrońca będzie miał biec, żeby Mbappe zarazem gonić i złapać na spalonego. Zarazem będzie musiał nie być z nim w linii ale jednak w takiej odległości żeby potencjalnie gdyby się nie udało móc jeszcze cokolwiek zrobić. Skończy się, że będzie więcej obrzydliwych drużyn jak Getafe murujących swoją bramkę.
0
"Projekt sportowy nie jest dziełem przypadku." No albo jest i kłamiesz, żeby ukryć swoją niekompetencję albo zaplanowaliście, żeby spinać wszystko na trytytki. Wtedy zajebiste planowanie Deco. Jesteś niezastąpiony. Chyba że ten wasz plan to było "zobaczymy w lato". W to byłbym w stanie uwierzyć.
0
Dobra Araujo zastępcą Roberciga XDDD
1
Aston Martin > Balde
5
Weźmy wyjdźmy bez obrony na następne mecze. I tak rywale robią co chcą, a jak wystawimy wiecej napastników to może więcej bramek strzelimy.
0
Ajajaj dowód że Rashford powinien wolne strzelać
0
Hansi do naszej obrony:
0
Pograliśmy 15 minut i znowu na stojąco
0
Toni ewidentnie zestresowany