0

@fmX chodziło z przebiegu meczu

0

Nie anulował XDDDDD

0

Super krycie chłopaki

0

Ale gol z dupy XDDD

1

Yamal podsumował swój występ tym "podaniem"

2

Ale nas miażdżą fizycznie

0

Ale panika w rozegraniu niedobrze

12

Eh, redakcja znowu zapomniała wstawić świński ryj jako zdjęcie artykułu.

2

Właściwy sposób to taki że na spotkaniu ligi zarząd powinien obśmiać debila który wymyślił ten pomysł (Tebasa) i na tym powinno się to zakończyć

0

Ile ja bym dał żeby zobaczyć mordę tebasa teraz.

7

Chłopaki (i dziewczyny jeśli jakieś są), zaczynam myśleć że macie kompleksy albo obsesję na punkcie Realu. Naprawdę, prowadzimy 6-1, gramy dobrze w drugiej połowie, a co drugi komentarz o Realu będącym faworyzowanym itp. Ja rozumiem, nawet sie trochę zgadzam ale ile można?

21

Bardakczi już więcej udanych dryblingów niż Yamal xd

0

Maldini na boisko, nie mają szans

0

Że on musi takie coś sprawdzać.

1

Sędzia oddał co zabrał xd

1

Hezze poklaskał na sędziego. W Hiszpanii by dostał 10 meczów zawieszenia.

2

Ale nam kopią tych biednych chłopaków. Oby bez kontuzji tylko...

1

Ferminator, zrób mi dziecko

2

Dobrze że Fermin Yamalowi zabrał bo ten by chciał do bramki wdryblować xd

2

A ktoś się ostatnio śmiał jak powiedziałem że Martin > Balde

13

Według mnie coś mocno poszło nie tak w przygotowaniach do sezonu. Taka ilość kontuzji czy to co się stało z naszym pressingiem czy kondycją piłkarzy jest ciężkie do wytłumaczenia w porównianiu do zeszłego roku. Myślę, że ta Azja mogła nam się odbić czkawką.

0

To jest zmiana, która przyniesie odwrotny efekt. Jak taki obrońca będzie miał biec, żeby Mbappe zarazem gonić i złapać na spalonego. Zarazem będzie musiał nie być z nim w linii ale jednak w takiej odległości żeby potencjalnie gdyby się nie udało móc jeszcze cokolwiek zrobić. Skończy się, że będzie więcej obrzydliwych drużyn jak Getafe murujących swoją bramkę.

0

"Projekt sportowy nie jest dziełem przypadku." No albo jest i kłamiesz, żeby ukryć swoją niekompetencję albo zaplanowaliście, żeby spinać wszystko na trytytki. Wtedy zajebiste planowanie Deco. Jesteś niezastąpiony. Chyba że ten wasz plan to było "zobaczymy w lato". W to byłbym w stanie uwierzyć.

0

Dobra Araujo zastępcą Roberciga XDDD

1

Aston Martin > Balde

5

Weźmy wyjdźmy bez obrony na następne mecze. I tak rywale robią co chcą, a jak wystawimy wiecej napastników to może więcej bramek strzelimy.

0

Ajajaj dowód że Rashford powinien wolne strzelać

0

Hansi do naszej obrony:


0

Pograliśmy 15 minut i znowu na stojąco

0

Toni ewidentnie zestresowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?