3

Trzeba było dograć ten sezon spokojnie na Montjuic, a nie Lapcio i szwagrzy robią z klubu pośmiewisko.

0

@Coveta przepraszam, już nigdy nie napisze żartu w internecie bo ten ci sie nie spodobał. Jeszcze od razu idę na pielgrzymkę do Fatimy na kolanach, żeby odpokutować te zniewagę.

0

6

@PaulinhoPL może dlatego, że Kowalczyk był napastnikiem xd

1

Wojtusiowi się już nie chce. On by papieroska zapalił

0

Halo jakim cudem to nie jest druga żółta

1

Yamalek minuty potrzebował xd

2

Rash kolejna asysta. Top transfer

4

Karma za szarpanie za włosy

2

No weźcie go z tej bramki

0

Remiro mecz życia

0

No i znowu trzeba remontade robić

1

Mógł spróbować uderzyć Martin

3

Ale podanie Rashforda

3

XDDDDD czyli jeśli minimalnie dotkniesz piłkę, to możesz wypierdzielić rywala potem XD

2

W Premier League na ten moment Crystal Palace, Sunderland i Bournemouth w Top 4 XDD. Zabawnie to wygląda

0

Franco pasuje do prześcieradeł widać. Imię zobowiązuje

1

Widzisz Simeone, wystarczy nie stawiać autobusu jak zaczniecie wygrywać

0

Dobra, można wyłączyć

0

@Benz na razie 4/4 mecze wygrane wiec idzie całkiem nieźle

1

Bez żółwia walczyliby o utrzymanie

0

Le Normand gol!!!

0

@StanBarcyFan niesamowite to jest. Identyczni są xd

1

Tylko mi jeden z asystentów Flicka przypomina aktora grającego Roya Kenta w Ted Lasso? Dosłownie mam tę myśl w głowie za każdym razem jak jest zbliżenie na naszą ławkę rezerwowych.

1

Araujo podkreśla bardzo dobry występ golem

1

@Bartula Ferran zawsze w mur, a Raphinha w 2 rząd trybun xd

0

Dajcie Lewemu już te wolne błagam, gorszy od Raphy i Ferrana nie będzie

0

Juz myślałem ze tego nie gwizdnie

10

De Jong co za wejście co za dośrodkowanie

1

@Veysel duży potencjał miał ale niestety go kontuzje w United zniszczyły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?