Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 tyle że w zeszłym sezonie cały sezon były takie problemy
1
23 strzały. Kiepsko ze skutecznością.
0
Ronaldzik myśli że jest Richarlisonem
0
Powinno być 9 na 10
2
https://zapodaj.net/plik-zLEA251Jw5
Majorka na czerwono. Koszulki czerwone, 2 czerwone kartki, oceny też na czerwono.
2
Ej ale teraz w powtórce widać że ten co dostał w łeb przez chwilę po uderzeniu stał aż stwierdzi że sie przewróci żeby grę przerwać. Dobra decyzja sędziego
0
Nie byłoby kontrowersji jakby Baran z gwizdkiem go użył xd
0
Jest gol czy nie ma? Nawet realizator nie wie bo wynik nie zmieniony.
0
Ronaldzik 4 faul leci po kartkę
0
Araujo to niech sie uspokoi bo 3 faule już.
1
No i zaczynamy sezon!
34
Może straciliśmy najlepszego obrońcę zeszłego sezonu i nasz podstawowy napastnik doznał kontuzji oraz nie umiemy zarejerstrować piłkarzy, ale za to znowu mamy kapitana, który ma klub w swoich czterech literach. Super sierpień.
10
Powiem wam, że nasz klub to jest takie towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie można nikogo skrytykować, wszyscy są bez skazy.
6
Ja co roku przy rejestracjach:
4
Może doczekamy sie jakichś pozytywnych informacji w tym sezonie jeszcze...
0
@mati15d nadzieję daje sezon 23/24 gdzie według Transfermarkt opuścił tylko 3 mecze. Gorzej że w:
-24/25 - 43 mecze
-22/23 - 15 meczów
-21/22 - 8
-20/21 - 13
Wcześniej aż tak duzo kontuzji nie miał.
Więc średnio trzeba liczyć że te 10 meczów to go nie ma na sezon. Oby nie więcej a najlepiej mniej.
2
Jesteśmy w dupie Panie i Panowie. Tak bardzo że nawet kazałem czatowi grafikę z tej okazji wygenerować:
https://zapodaj.net/plik-r7UIEfr8bd
Co prawda nie wie z której strony nosi się koszulkę ale co poradzić xd
4
No i cały dzień w pi... najlepszy obrońca odchodzi. I będziemy oglądać popisy Araujo w obronie cały sezon... Christensen proszę bądź zdrowy.
21
Ale z Araujo jako kapitanem to trochę tak z deszczu pod rynne xd. Dajcie opaskę Raphie, dostaje +100 do umiejętności wtedy.
0
Mają rozmach xd. Nawet jednego meczu nie potrzebowali.
1
Niedobrze. Niedobrze się dzieje. Z ŚO to zostają szklanka Christensen i szklanka Araujo.
8
Ale pograli. Uwielbiam takie bramki.
2
Pedri z opaską. Piękny widok
2
Blondyn Gavi prime
5
Martin jaka asysta :o
1
Nie no Rapha, to musi być gol
8
To może być sezon Gaviego. Oby!
15
Uwierzę jak będą zarejestrowani.
9
Bardzo przeciętne mamy stroje w tym sezonie. Rok temu topka, a teraz słabizna.
9
I później będziemy grać Oriolem Romeu niby? Casado musi zostać.