0

@Tridente2015 tyle że w zeszłym sezonie cały sezon były takie problemy

1

23 strzały. Kiepsko ze skutecznością.

0

Ronaldzik myśli że jest Richarlisonem

0

Powinno być 9 na 10

2

https://zapodaj.net/plik-zLEA251Jw5

Majorka na czerwono. Koszulki czerwone, 2 czerwone kartki, oceny też na czerwono.

2

Ej ale teraz w powtórce widać że ten co dostał w łeb przez chwilę po uderzeniu stał aż stwierdzi że sie przewróci żeby grę przerwać. Dobra decyzja sędziego

0

Nie byłoby kontrowersji jakby Baran z gwizdkiem go użył xd

0

Jest gol czy nie ma? Nawet realizator nie wie bo wynik nie zmieniony.

0

Ronaldzik 4 faul leci po kartkę

0

Araujo to niech sie uspokoi bo 3 faule już.

1

No i zaczynamy sezon!

34

Może straciliśmy najlepszego obrońcę zeszłego sezonu i nasz podstawowy napastnik doznał kontuzji oraz nie umiemy zarejerstrować piłkarzy, ale za to znowu mamy kapitana, który ma klub w swoich czterech literach. Super sierpień.

10

Powiem wam, że nasz klub to jest takie towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie można nikogo skrytykować, wszyscy są bez skazy.

6

Ja co roku przy rejestracjach:


4

Może doczekamy sie jakichś pozytywnych informacji w tym sezonie jeszcze...

0

@mati15d nadzieję daje sezon 23/24 gdzie według Transfermarkt opuścił tylko 3 mecze. Gorzej że w:
-24/25 - 43 mecze
-22/23 - 15 meczów
-21/22 - 8
-20/21 - 13
Wcześniej aż tak duzo kontuzji nie miał.
Więc średnio trzeba liczyć że te 10 meczów to go nie ma na sezon. Oby nie więcej a najlepiej mniej.

2

Jesteśmy w dupie Panie i Panowie. Tak bardzo że nawet kazałem czatowi grafikę z tej okazji wygenerować:
https://zapodaj.net/plik-r7UIEfr8bd

Co prawda nie wie z której strony nosi się koszulkę ale co poradzić xd

4

No i cały dzień w pi... najlepszy obrońca odchodzi. I będziemy oglądać popisy Araujo w obronie cały sezon... Christensen proszę bądź zdrowy.

21

Ale z Araujo jako kapitanem to trochę tak z deszczu pod rynne xd. Dajcie opaskę Raphie, dostaje +100 do umiejętności wtedy.

0

Mają rozmach xd. Nawet jednego meczu nie potrzebowali.

1

Niedobrze. Niedobrze się dzieje. Z ŚO to zostają szklanka Christensen i szklanka Araujo.

8

Ale pograli. Uwielbiam takie bramki.

2

Pedri z opaską. Piękny widok

2

Blondyn Gavi prime

5

Martin jaka asysta :o

1

Nie no Rapha, to musi być gol

8

To może być sezon Gaviego. Oby!

15

Uwierzę jak będą zarejestrowani.

9

Bardzo przeciętne mamy stroje w tym sezonie. Rok temu topka, a teraz słabizna.

9

I później będziemy grać Oriolem Romeu niby? Casado musi zostać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?