4

Oviedo już ma pełne gacie. Musimy im strzelić drugą zaraz.

1

Ferran co zrobił. Jak sie odwrócił. Araujo też jak poleciał! Lecimy po drugą!

1

Za wcześnie przesądzać ale trzeba zmian. Znowu jesteśmy za bardzo żalezni od jednego zawodnika. Aż strach sobie wyobrazić jakby nie było i Pedriego i Yamala. W drugiego Robercig i de Jong na boisko i trzeba nadrobić.

1

@APTAPT ale ile to już trwa. Odkąd Leo odszedl to pamiętam 2 bramki z wolnych. Ferran z kimś (co mu zeszła) i Robercig z Valencią

0

My sie z wolnymi pokłóciliśmy że stwierdziliśmy że juz nigdy żadnego zagrożenia z nich nie chcemy stwarzać czy o co chodzi?

8

Wojtuś dopalaj papierosa, wchodzisz

0

Joan coś ty wymyślił

8

Ale Rashfordowi urosła pewność siebie. Dobrze że go uratowaliśmy od United.

0

Ajajaj Rashford ale by brama była

25

Chłop dosłownie powiedział, że ma w dupie zdrowie piłkarzy. Jaki to jest śmieć.

0

Levante już powinno 2-0 prowadzić. To się zemści

6

A taki dobry presezon miał. Akurat kiedy się wydawało, że wraca do formy...

0

Jakby ktos mi powiedział rok temu że z Martina będzie taki solidny boczny obrońca to bym go wyśmiał w twarz. Niesamowite jak on sie rozwinął.

1

Zasłużył na gola Olmo dzisiaj. Piękne wyjście Rashforda

5

Ale Lewy zabrał piłe Ferranowi

2

Rashford za Raphę, dobra decyzja bo napalił sie Brazylijczyk

4

Ten Rico już z 5 żółtych mógł dostać a nie ma ani jednej

24

Dwóch se pcha lewego i znowu nic. La kabaret

1

Łokieć na twarz i tu nie ma żółtej XDDDD

0

Rekin po hattricka

0

Sędzia chciał trochę uwagi bo nie miał okazji jeszcze czegoś wydrukować

0

Gramy w wodzie to rekin strzela!

0

@Cobra303 Arsenal wybitnie nie grał ale chociaż były próby. City strzeliło bramkę i postawiło autobus w stylu Simeone

3

Czyli Liverpool już po 5 meczach 5pkt przewagi nad resztą stawki.

0

@Gibbon_FCB City zagrało tak paskudnie, że zasłużyli na jeszcze jedną bramkę

7

City w dwa lata z najbardziej dominującej drużyny świata przeszło do obrony Częstochowy z Arsenalem. Ale upadli

2

@directedbyfcb no ale 2-0 było przy 11-10. Chodziło mi że w tamtym momencie się wydawało że tego sie nie da zepsuć

0

Niby nie da się stracić prowadzenia 2-0 przy graniu w przewadze, ale jak ktoś ma to osiągnąć to United

3

W United już nawet na piłkach oszczedzają XD?

19

Ile takich kartek Casemiro powinien był dostać w realu, a zawsze go oszczędzali...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?