Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oviedo już ma pełne gacie. Musimy im strzelić drugą zaraz.
1
Ferran co zrobił. Jak sie odwrócił. Araujo też jak poleciał! Lecimy po drugą!
1
Za wcześnie przesądzać ale trzeba zmian. Znowu jesteśmy za bardzo żalezni od jednego zawodnika. Aż strach sobie wyobrazić jakby nie było i Pedriego i Yamala. W drugiego Robercig i de Jong na boisko i trzeba nadrobić.
1
@APTAPT ale ile to już trwa. Odkąd Leo odszedl to pamiętam 2 bramki z wolnych. Ferran z kimś (co mu zeszła) i Robercig z Valencią
0
My sie z wolnymi pokłóciliśmy że stwierdziliśmy że juz nigdy żadnego zagrożenia z nich nie chcemy stwarzać czy o co chodzi?
8
Wojtuś dopalaj papierosa, wchodzisz
0
Joan coś ty wymyślił
8
Ale Rashfordowi urosła pewność siebie. Dobrze że go uratowaliśmy od United.
0
Ajajaj Rashford ale by brama była
25
Chłop dosłownie powiedział, że ma w dupie zdrowie piłkarzy. Jaki to jest śmieć.
0
Levante już powinno 2-0 prowadzić. To się zemści
6
A taki dobry presezon miał. Akurat kiedy się wydawało, że wraca do formy...
0
Jakby ktos mi powiedział rok temu że z Martina będzie taki solidny boczny obrońca to bym go wyśmiał w twarz. Niesamowite jak on sie rozwinął.
1
Zasłużył na gola Olmo dzisiaj. Piękne wyjście Rashforda
5
Ale Lewy zabrał piłe Ferranowi
2
Rashford za Raphę, dobra decyzja bo napalił sie Brazylijczyk
4
Ten Rico już z 5 żółtych mógł dostać a nie ma ani jednej
24
Dwóch se pcha lewego i znowu nic. La kabaret
1
Łokieć na twarz i tu nie ma żółtej XDDDD
0
Rekin po hattricka
0
Sędzia chciał trochę uwagi bo nie miał okazji jeszcze czegoś wydrukować
0
Gramy w wodzie to rekin strzela!
0
@Cobra303 Arsenal wybitnie nie grał ale chociaż były próby. City strzeliło bramkę i postawiło autobus w stylu Simeone
3
Czyli Liverpool już po 5 meczach 5pkt przewagi nad resztą stawki.
0
@Gibbon_FCB City zagrało tak paskudnie, że zasłużyli na jeszcze jedną bramkę
7
City w dwa lata z najbardziej dominującej drużyny świata przeszło do obrony Częstochowy z Arsenalem. Ale upadli
2
@directedbyfcb no ale 2-0 było przy 11-10. Chodziło mi że w tamtym momencie się wydawało że tego sie nie da zepsuć
0
Niby nie da się stracić prowadzenia 2-0 przy graniu w przewadze, ale jak ktoś ma to osiągnąć to United
3
W United już nawet na piłkach oszczedzają XD?
19
Ile takich kartek Casemiro powinien był dostać w realu, a zawsze go oszczędzali...