2

Jeszcze mają czelność wypuszczać taki komunikat po wstrzykiwaniu mu zastrzyków ostatnio.

2

Cóż za przypadek... akurat przed przerwą na kadry.

1

Ja po zobaczeniu Leo na Camp Nou:


2

Człowiek wie, że to się nie stanie, ale teraz znowu będzie się łudzić. Dzięki Leo xd

0

Fajnie będzie pomoc wyglądać na następny mecz. Pedri kontuzja, Gavi kontuzja, Casado kontuzja, Ding Dong czerwo. Bernal sam zostaje xd z tych co bardziej defensywnie zagrają.

1

@Cvzx serio xd? Jakoś nie pamiętam za bardzo bramek z różnych. Może mnie pamięć zawodzi

1

Czy my właśnie strzeliliśmy bramkę z różnego czy mi sie to śni? Gdzie krótkie rozegranie na kontrę dla rywali?

6

Według Flashscore'a Zaragoza ostatnią bramkę ligową (i jedyną przez cały zeszły sezon + początek tego) strzelił w zeszłorocznym 4-2 z nami. Więc znając życie dzisiaj strzeli.

1

O jezu, Zaragoza. To już wiadomo kto strzeli na 3-3.

1

@fart po co czekać do przerwy XD. Z naszą obroną zdążymy przed.

0

Jak to się skończy 7-6 jak tak dalej pojdzie xd

0

@La Pulgaa szybko poszło

1

To za ile kontra i 2-2? xd

22

Alonso robi co może. Sprokurował karnego. Teraz podał do Yamala, a nasi i tak nie strzelili.

0

@bart_azz Hansi do asystentów: Mam plan. Jaki? Ku##a sprytny.

0

Nie wiem co musi się stać żeby Hansi zmienił coś z pułapką ofsajdową. Przecież to jest jakaś parodia ile my bramek tracimy.

15

Tracą najlepszego bramkarza.

0

@greedo ale to nie stało sie nagle w tym sezonie. Już w poprzednim sezonie traciliśmy masę bramek pod koniec. Tylko, że był Inigo i jakoś się mu to udawało trzymać w ryzach. A bez niego tama pękła i gówno się wylało.

5

"Pierwszy gol - w zeszłym sezonie to byłby dwumetrowy, czy metrowy spalony." Ale teraz nie jest, i to nie kwestia formy, a tego, że rywale to rozczytali.

6

Dobrze że skończył. Prędzej by nam z kontry wsadzili niż my im.

0

O Balde zszedł. O 93 minuty za późno.

1

Brawo Wojtuś to żeś się zabawił

1

Gramy na 2 zawodników dzisiaj. Fermin + Yamal.

0

3-3. To co, zaraz Brugge na 4-3? Znowu Forbs czy może Vanaken dla odmiany? xd

0

Balde Masterclass

0

Vanaken na tle de Jonga wyglada jak KDB

3

Balde ma jeden plus - motorykę. Znaczy, miał. Nic innego nie ma nad Martinem (nie żeby ten był wirtuozem ale chociaż umie celnie podać w pole karne)

4

Z nami każdy szybszy skrzydłowy gra jak prime Ronaldinho

0

Yamal piękna akcja, Fermin piękna asysta. Trzeba pójść za ciosem.

0

Delfin z potężnym uderzeniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?