Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze mają czelność wypuszczać taki komunikat po wstrzykiwaniu mu zastrzyków ostatnio.
2
Cóż za przypadek... akurat przed przerwą na kadry.
1
Ja po zobaczeniu Leo na Camp Nou:
2
Człowiek wie, że to się nie stanie, ale teraz znowu będzie się łudzić. Dzięki Leo xd
0
Fajnie będzie pomoc wyglądać na następny mecz. Pedri kontuzja, Gavi kontuzja, Casado kontuzja, Ding Dong czerwo. Bernal sam zostaje xd z tych co bardziej defensywnie zagrają.
1
@Cvzx serio xd? Jakoś nie pamiętam za bardzo bramek z różnych. Może mnie pamięć zawodzi
1
Czy my właśnie strzeliliśmy bramkę z różnego czy mi sie to śni? Gdzie krótkie rozegranie na kontrę dla rywali?
6
Według Flashscore'a Zaragoza ostatnią bramkę ligową (i jedyną przez cały zeszły sezon + początek tego) strzelił w zeszłorocznym 4-2 z nami. Więc znając życie dzisiaj strzeli.
1
O jezu, Zaragoza. To już wiadomo kto strzeli na 3-3.
1
@fart po co czekać do przerwy XD. Z naszą obroną zdążymy przed.
0
Jak to się skończy 7-6 jak tak dalej pojdzie xd
0
@La Pulgaa szybko poszło
1
To za ile kontra i 2-2? xd
22
Alonso robi co może. Sprokurował karnego. Teraz podał do Yamala, a nasi i tak nie strzelili.
0
@bart_azz Hansi do asystentów: Mam plan. Jaki? Ku##a sprytny.
0
Nie wiem co musi się stać żeby Hansi zmienił coś z pułapką ofsajdową. Przecież to jest jakaś parodia ile my bramek tracimy.
15
Tracą najlepszego bramkarza.
0
@greedo ale to nie stało sie nagle w tym sezonie. Już w poprzednim sezonie traciliśmy masę bramek pod koniec. Tylko, że był Inigo i jakoś się mu to udawało trzymać w ryzach. A bez niego tama pękła i gówno się wylało.
5
"Pierwszy gol - w zeszłym sezonie to byłby dwumetrowy, czy metrowy spalony." Ale teraz nie jest, i to nie kwestia formy, a tego, że rywale to rozczytali.
6
Dobrze że skończył. Prędzej by nam z kontry wsadzili niż my im.
0
O Balde zszedł. O 93 minuty za późno.
1
Brawo Wojtuś to żeś się zabawił
1
Gramy na 2 zawodników dzisiaj. Fermin + Yamal.
0
3-3. To co, zaraz Brugge na 4-3? Znowu Forbs czy może Vanaken dla odmiany? xd
0
Balde Masterclass
0
Vanaken na tle de Jonga wyglada jak KDB
3
Balde ma jeden plus - motorykę. Znaczy, miał. Nic innego nie ma nad Martinem (nie żeby ten był wirtuozem ale chociaż umie celnie podać w pole karne)
4
Z nami każdy szybszy skrzydłowy gra jak prime Ronaldinho
0
Yamal piękna akcja, Fermin piękna asysta. Trzeba pójść za ciosem.
0
Delfin z potężnym uderzeniem