Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obrona Osasuny teraz jakby 4 Araujo tam stało. Wszyscy łapy w górę, nawet bramkarz.
0
Eric ale by brama była
12
Eric to nasz najlepszy PO, najlepszy LO, najlepszy ŚO (z Maldinim na równi) i najlepszy ŚPD XD
1
Laporta be like:
Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.
2
Na pewno lepsza niż Ronaldo w Madeirze, ale dupy nie urywa.
1
@HiBro no i to jest genialny pomysł.
0
@Ryoumen bo sąd może eintrachtowi bardziej dowali niż mafia z uefy.
5
Laporta, dojedź ich w sądzie na ile się da.
0
Zamknąć stadion Legii bo przecież cywilizowanego zachodu UEFA MAFIA nie ukarze.
2
Asencio tak dobrze to "uderzenie" sprzedał, że już WWE do jego agenta dzwoni.
5
Ale Negreira już od początku używa swoich macek...
1
Villarreal w La Lidze vs Villarreal w Lidze Mistrzów:
https://share.google/BSxWi3gxjrZxkgvaf
2
Yamal nie viniciusuj
2
Ja już sam nie wiem co myśleć o Ferranie. Bardzo dużo sytuacji marnuje, ale też do wielu dochodzi. Taki miecz obusieczny.
4
4 na 1 spierdzielić...
0
Kounde na 9? Jak mu w obronie nie idzie...
1
Ale Hansi wkur...ny
2
@Rupert_Haubica do bramki Eintrachtu kompletna dominacja. Potem tragedia.
2
Mam flashbacki z 2022. I to nie pozytywne.
4
Rekin na ratunek w drugiej połowie. Nie ma innej opcji.
0
Ale mnie Balde do szału doprowadza...
0
No za dobrze to nie wyglada.
0
Balde ale przyjął piłkę dla przeciwnika
0
Ajajaj Maldini. Po złotą piłkę idzie.
0
Ale że Balde takie podanie. Jestem w szoku.
2
Ten liniowy to pierwszy mecz w karierze sędziuje? Jak to teraz główny gwizdnął bez patrzenia na niego bo tak długo czekał.
8
Powinien odejść do klubu z mniejszą presją. Dla dobra swojego i klubu.
4
To nie wina Xabiego, że w szatni jest taki kurwidołek. Ma Mekambe, który pressuje gorzej niż 37-letni Lewy. Ma viniciusa, który dalej ma urojenia, że jest najlepszym piłkarzem świata. I ma piłkarzy, których Ancelotti tak "rozpuścił", że myślą, że nie trzeba się męczyć, a mecze same się wygrają. Dla nas lepiej, niech Perez dalej bierze stronę gwiazdeczek.
4
Lider defensywy Gerard Maldini proszę państwa.
1
Oh shit, here we go again.