1

Obrona Osasuny teraz jakby 4 Araujo tam stało. Wszyscy łapy w górę, nawet bramkarz.

0

Eric ale by brama była

12

Eric to nasz najlepszy PO, najlepszy LO, najlepszy ŚO (z Maldinim na równi) i najlepszy ŚPD XD

1

Laporta be like:
Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.

2

Na pewno lepsza niż Ronaldo w Madeirze, ale dupy nie urywa.

1

@HiBro no i to jest genialny pomysł.

0

@Ryoumen bo sąd może eintrachtowi bardziej dowali niż mafia z uefy.

5

Laporta, dojedź ich w sądzie na ile się da.

0

Zamknąć stadion Legii bo przecież cywilizowanego zachodu UEFA MAFIA nie ukarze.

2

Asencio tak dobrze to "uderzenie" sprzedał, że już WWE do jego agenta dzwoni.

5

Ale Negreira już od początku używa swoich macek...

1

Villarreal w La Lidze vs Villarreal w Lidze Mistrzów:
https://share.google/BSxWi3gxjrZxkgvaf

2

Yamal nie viniciusuj

2

Ja już sam nie wiem co myśleć o Ferranie. Bardzo dużo sytuacji marnuje, ale też do wielu dochodzi. Taki miecz obusieczny.

4

4 na 1 spierdzielić...

0

Kounde na 9? Jak mu w obronie nie idzie...

1

Ale Hansi wkur...ny

2

@Rupert_Haubica do bramki Eintrachtu kompletna dominacja. Potem tragedia.

2

Mam flashbacki z 2022. I to nie pozytywne.

4

Rekin na ratunek w drugiej połowie. Nie ma innej opcji.

0

Ale mnie Balde do szału doprowadza...

0

No za dobrze to nie wyglada.

0

Balde ale przyjął piłkę dla przeciwnika

0

Ajajaj Maldini. Po złotą piłkę idzie.

0

Ale że Balde takie podanie. Jestem w szoku.

2

Ten liniowy to pierwszy mecz w karierze sędziuje? Jak to teraz główny gwizdnął bez patrzenia na niego bo tak długo czekał.

8

Powinien odejść do klubu z mniejszą presją. Dla dobra swojego i klubu.

4

To nie wina Xabiego, że w szatni jest taki kurwidołek. Ma Mekambe, który pressuje gorzej niż 37-letni Lewy. Ma viniciusa, który dalej ma urojenia, że jest najlepszym piłkarzem świata. I ma piłkarzy, których Ancelotti tak "rozpuścił", że myślą, że nie trzeba się męczyć, a mecze same się wygrają. Dla nas lepiej, niech Perez dalej bierze stronę gwiazdeczek.

4

Lider defensywy Gerard Maldini proszę państwa.

1

Oh shit, here we go again.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?