2

Ten liniowy to pierwszy mecz w karierze sędziuje? Jak to teraz główny gwizdnął bez patrzenia na niego bo tak długo czekał.

8

Powinien odejść do klubu z mniejszą presją. Dla dobra swojego i klubu.

4

To nie wina Xabiego, że w szatni jest taki kurwidołek. Ma Mekambe, który pressuje gorzej niż 37-letni Lewy. Ma viniciusa, który dalej ma urojenia, że jest najlepszym piłkarzem świata. I ma piłkarzy, których Ancelotti tak "rozpuścił", że myślą, że nie trzeba się męczyć, a mecze same się wygrają. Dla nas lepiej, niech Perez dalej bierze stronę gwiazdeczek.

4

Lider defensywy Gerard Maldini proszę państwa.

1

Oh shit, here we go again.

4

Militao jeden z piłkarzy Realu których da się lubić. Szkoda go.

0

Ten środkowy obrońca Miami to gra jak David Luiz czy Dante z Niemcami w 2014. Fryzura też podobna.

2

@Adran360 No i właśnie o to mi chodzi. Wstajesz o 4 mecz obejrzeć i musisz czekać, bo jest opóźnienie.

4

Mecz Interu Miami już 15 minut spóźnienia. Właśnie tego boje się na mistrzostwach w lato. W Ameryce co chwilę są spóźnienia w starcie meczów.

1

Liverpool XDDDDDD

0

Robimy Man City z Fulham?

1

Prowadzisz 5-1 i nagle całej obronie myślenie się wyłącza.

0

Kounde po co ten wślizg?

1

My żeśmy mogli tu z 10 bramek strzelić gdyby napastnicy umieli proste sytuację wykończyć.

0

Rashford wersja United

5

Cubarsi jest po prostu słaby w tym sezonie

5

No trochę rozregulowany celownik po powrocie Fermin

0

Lipsk 6:0 z Eintrachtem :O. Oby utrzymali taką formę na mecz z nami.

0

O nie, nasz szpieg w obronie Betisu schodzi xd

0

Może ja jestem radykalny ale ja zrobiłbym zasadę: ręka w polu karnym = karny. I byłby koniec dyskusji.

0

Rekin z hattrickiem. Robercig w strachu.

2

Rashford dawaj z wolnego na 4-1

2

Szwedzki Rooney musi grać częściej

0

Maldini na ratunek

1

Ale akcja. No Kounde chociaż z przodu coś zrobił.

8

Najchętniej to bym sprowadził i jego i Schlotterbecka.

1

USA dostaje jedną ze słabszych drużyn. Co za przypadek...

0

Przez te zmianę formatu faza grupowa bedzie bez sensu. W dotychczasowym formacie zawsze byly jakieś grupy śmierci a tu będzie po prostu nijako.

2

To co? Kolejne 1.5 godziny i losujemy koszyk 2?

0

@Katalończyk 99 mi jest chociaż wstyd, że oglądam i marnuje tyle czasu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?