Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten liniowy to pierwszy mecz w karierze sędziuje? Jak to teraz główny gwizdnął bez patrzenia na niego bo tak długo czekał.
8
Powinien odejść do klubu z mniejszą presją. Dla dobra swojego i klubu.
4
To nie wina Xabiego, że w szatni jest taki kurwidołek. Ma Mekambe, który pressuje gorzej niż 37-letni Lewy. Ma viniciusa, który dalej ma urojenia, że jest najlepszym piłkarzem świata. I ma piłkarzy, których Ancelotti tak "rozpuścił", że myślą, że nie trzeba się męczyć, a mecze same się wygrają. Dla nas lepiej, niech Perez dalej bierze stronę gwiazdeczek.
4
Lider defensywy Gerard Maldini proszę państwa.
1
Oh shit, here we go again.
4
Militao jeden z piłkarzy Realu których da się lubić. Szkoda go.
0
Ten środkowy obrońca Miami to gra jak David Luiz czy Dante z Niemcami w 2014. Fryzura też podobna.
2
@Adran360 No i właśnie o to mi chodzi. Wstajesz o 4 mecz obejrzeć i musisz czekać, bo jest opóźnienie.
4
Mecz Interu Miami już 15 minut spóźnienia. Właśnie tego boje się na mistrzostwach w lato. W Ameryce co chwilę są spóźnienia w starcie meczów.
1
Liverpool XDDDDDD
0
Robimy Man City z Fulham?
1
Prowadzisz 5-1 i nagle całej obronie myślenie się wyłącza.
0
Kounde po co ten wślizg?
1
My żeśmy mogli tu z 10 bramek strzelić gdyby napastnicy umieli proste sytuację wykończyć.
0
Rashford wersja United
5
Cubarsi jest po prostu słaby w tym sezonie
5
No trochę rozregulowany celownik po powrocie Fermin
0
Lipsk 6:0 z Eintrachtem :O. Oby utrzymali taką formę na mecz z nami.
0
O nie, nasz szpieg w obronie Betisu schodzi xd
0
Może ja jestem radykalny ale ja zrobiłbym zasadę: ręka w polu karnym = karny. I byłby koniec dyskusji.
0
Rekin z hattrickiem. Robercig w strachu.
2
Rashford dawaj z wolnego na 4-1
2
Szwedzki Rooney musi grać częściej
0
Maldini na ratunek
1
Ale akcja. No Kounde chociaż z przodu coś zrobił.
8
Najchętniej to bym sprowadził i jego i Schlotterbecka.
1
USA dostaje jedną ze słabszych drużyn. Co za przypadek...
0
Przez te zmianę formatu faza grupowa bedzie bez sensu. W dotychczasowym formacie zawsze byly jakieś grupy śmierci a tu będzie po prostu nijako.
2
To co? Kolejne 1.5 godziny i losujemy koszyk 2?
0
@Katalończyk 99 mi jest chociaż wstyd, że oglądam i marnuje tyle czasu xd