Marcelinho132
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MateuszDoniec no jak dla mnie średnio informacyjny jak informacje są wyciągnięte z du... miejsca gdzie kończą się plecy xd.
18
I dlatego wpuścił go na boisko w kluczowym momencie klasyku? Redakcjo, czy jest sens wrzucać takie wypociny dziennikarskie?
2
Przecież i tak zagra, bo raczej skończą na drugim miejscu w lidze.
0
Czyli według Toniego Slavia Praga i Kopenhaga > Real skoro w superpucharze nie było rywali z najwyższej półki xd. Co w sumie nie dziwi patrząc że Albacete > Real.
4
Dzisiaj przede wszystkim nie można zlekceważyć Racingu. Pamiętam że chyba w sezonie 19/20 jednego dnia najpierw Real grał z Sociedad, a później my z Bilbao. I wszyscy śmialiśmy się że Real odpadł, a później tego samego dnia też odpadliśmy. Żeby nie popełnić tego samego błędu i podejść na poważnie i będzie dobrze.
15
Quique, ty to nawet z drużyną Guardioli wyników byś nie miał.
1
@kaczy1989 z jednej strony tak, ale z drugiej strony sytuacja Zidane'a i Flicka jest zupełnie inna. Zidane jest trenersko spełniony, ryzykowałby podważeniem swoich pierwszych sukcesów jak prowadził real. Tymczasem Hansi trochę nie miał nic do stracenia, bo przychodził po słabym pobycie w reprezentacji Niemiec i trochę był zagadką czy będzie kozak jak w Bayernie czy flop jak w kadrze. Na szczęście wyszło to pierwsze. Pewnie w końcu real znajdzie jakiegoś trenera, ale ja nie wiem kto by to musiał być żeby sobie z tym bagnem w szatni poradzić.
7
@Arekvip wątpię żeby Zidane się chciał do tego kurwidołka pakować, jak zresztą każdy szanujący się trener.
25
Puchar Króla to nieważne rozgrywki, tak jak Superpuchar.
2
Co za brutalny atak. Niczego nie nauczył się po podrapaniu się po nosie. 10 meczów zawieszenia!
8
No to idealnie pasuje do pisanej propagandy rmtv. Alonso na początku starał się być obiektywny, później go presja chyba dopadła i zaczął farmazonić ostatnio.
0
@CPuyol oby było tak jak mówisz.
37
Dziękujmy viniciusowi, że zachowaniem w klasyku rozwalił szatnie i podważył autorytet trenera, który w Leverkusen pokazał że potrafi zmontować bardzo dobrą ekipę.
0
@CPuyol akurat w LM nawet jak grają totalne gówno to jakoś sie przeslizgują do kolejnych rund
6
@Rupert_Haubica po przegraniu Ligi skupiają się na LM. Po przegraniu LM to wina Negreiry.
1
Gdyby wygrali to byłyby najbardziej istotne oczywiście XD.
2
@Bobo25 Barca 2.60 - 1.38 Real z Flashscore
0
Montero załamany
5
Gramy aż real strzeli
0
Czy tylko ja darłem mordę na telewizor żeby Yamal nie dryblował xd? I podryblował, stracił i gramy w 10.
0
No dobra jednak czerwo
0
Ale Negreira btw
1
Laga na Rashforda
4
Pewnie doliczy z 10 minut.
0
@Derpowsky sędziego tak bolała żółta dla Carrerasa że musiał sobie jakoś odbić
2
Jak to wpadło xd? Jak to wyglądało jakby leciało 5 metrów obok xd
1
De Jong kopnął męczennika telepatycznie XDDD
3
Prześcieradła to już powinny mieć z 10 żółtych minimum dzisiaj.
3
Cubarsi i Kounde parodyści
0
Co my odwalamy w tej obronie