1

@MateuszDoniec no jak dla mnie średnio informacyjny jak informacje są wyciągnięte z du... miejsca gdzie kończą się plecy xd.

18

I dlatego wpuścił go na boisko w kluczowym momencie klasyku? Redakcjo, czy jest sens wrzucać takie wypociny dziennikarskie?

2

Przecież i tak zagra, bo raczej skończą na drugim miejscu w lidze.

0

Czyli według Toniego Slavia Praga i Kopenhaga > Real skoro w superpucharze nie było rywali z najwyższej półki xd. Co w sumie nie dziwi patrząc że Albacete > Real.

4

Dzisiaj przede wszystkim nie można zlekceważyć Racingu. Pamiętam że chyba w sezonie 19/20 jednego dnia najpierw Real grał z Sociedad, a później my z Bilbao. I wszyscy śmialiśmy się że Real odpadł, a później tego samego dnia też odpadliśmy. Żeby nie popełnić tego samego błędu i podejść na poważnie i będzie dobrze.

15

Quique, ty to nawet z drużyną Guardioli wyników byś nie miał.

1

@kaczy1989 z jednej strony tak, ale z drugiej strony sytuacja Zidane'a i Flicka jest zupełnie inna. Zidane jest trenersko spełniony, ryzykowałby podważeniem swoich pierwszych sukcesów jak prowadził real. Tymczasem Hansi trochę nie miał nic do stracenia, bo przychodził po słabym pobycie w reprezentacji Niemiec i trochę był zagadką czy będzie kozak jak w Bayernie czy flop jak w kadrze. Na szczęście wyszło to pierwsze. Pewnie w końcu real znajdzie jakiegoś trenera, ale ja nie wiem kto by to musiał być żeby sobie z tym bagnem w szatni poradzić.

7

@Arekvip wątpię żeby Zidane się chciał do tego kurwidołka pakować, jak zresztą każdy szanujący się trener.

25

Puchar Króla to nieważne rozgrywki, tak jak Superpuchar.

2

Co za brutalny atak. Niczego nie nauczył się po podrapaniu się po nosie. 10 meczów zawieszenia!

8

No to idealnie pasuje do pisanej propagandy rmtv. Alonso na początku starał się być obiektywny, później go presja chyba dopadła i zaczął farmazonić ostatnio.

0

@CPuyol oby było tak jak mówisz.

37

Dziękujmy viniciusowi, że zachowaniem w klasyku rozwalił szatnie i podważył autorytet trenera, który w Leverkusen pokazał że potrafi zmontować bardzo dobrą ekipę.

0

@CPuyol akurat w LM nawet jak grają totalne gówno to jakoś sie przeslizgują do kolejnych rund

6

@Rupert_Haubica po przegraniu Ligi skupiają się na LM. Po przegraniu LM to wina Negreiry.

1

Gdyby wygrali to byłyby najbardziej istotne oczywiście XD.

2

@Bobo25 Barca 2.60 - 1.38 Real z Flashscore

0

Montero załamany

5

Gramy aż real strzeli

0

Czy tylko ja darłem mordę na telewizor żeby Yamal nie dryblował xd? I podryblował, stracił i gramy w 10.

0

No dobra jednak czerwo

0

Ale Negreira btw

1

Laga na Rashforda

4

Pewnie doliczy z 10 minut.

0

@Derpowsky sędziego tak bolała żółta dla Carrerasa że musiał sobie jakoś odbić

2

Jak to wpadło xd? Jak to wyglądało jakby leciało 5 metrów obok xd

1

De Jong kopnął męczennika telepatycznie XDDD

3

Prześcieradła to już powinny mieć z 10 żółtych minimum dzisiaj.

3

Cubarsi i Kounde parodyści

0

Co my odwalamy w tej obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?